kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde zakupiona chwilę przed tragedia xd
11
@doc w sumie to mają beznadziejna pomoc
Niech wezmą obu ;p
0
@aldewir uu szkoda
Takie newsy go omijają ://
0
@udarpawarotam nad jeziorkiem na 5 dni
I w następnym tygodniu w góry na 5 dni
Poza tym częste wypady nad jeziorko
0
@Objectivo hyper link :D
0
Ponoć David Luiz jest łączony z transferem do realu xDDD
@AmigoBlancos jak oceniasz to wzmocnienie składu ;D
1
@Katalonbar ale kot :OO
1
@Yosemite uu sevilla ciekawe wzmocnienie
licze ,ze powalczą w tym roku ;D
0
@IronSanHybrid jaki riki specjalnie do zdjec sie podlizuje ;p
0
@LeoMessiah to zależy
Jeśli mam coś zrobić , zdać to pesymistycznie . Nie napalam się że coś my wyjdzie idealnie , podchodzę do tego z dystansem.
Natomiast ogólne nastawienie do życia pozytywne . Niczym się jakoś specjalnie nie przejmuje, staram sie korzystać z życia ;D
1
@KrwawiaceoczyVEB iker
Alves Puyol masche Marcelo
Busi Xavi Iniesta
Ney Suárez Messi
Mało kreatywnie ale jest ;p
Ławka kdb Pogba silva fabs Verratti
0
@pres ciekawa opinia ;)
0
@nawy12 wszystkim nie dogodzisz xd
0
@Fenelon mamy dużo młodych zawodników których wartość będzie wzrastać także luzik
Będziemy się piąć w górę ;D
0
@kaamil1910 tylko na ps5 będzie można tak zrobić?
1
Jeszcze jedna
Jazda Villareal!!
0
@arasz1819 trzeba pochwalić za ładna akcje :D
0
Będzie dogrywka czy od razu karne?
0
@Bykunn co się dzieje?
0
@Mns21 co najwyżej na wakacje pozwiedzać
0
@amanter moze cos mu przeskoczyło w głowie i teraz wenezuela zacznie funkcjonować jak normalne państwo xd
kto wiexdd
0
@Krokiet zależy czy Mbappe będzie na poziomie Suáreza
0
@Yosemite przynajmniej będziemy w europejskich pucharach na jesien
Zawsze coś :D
2
@vangoor team Villareal ;)
1
@LuisSalvano czemu nie
Są ładne
Dodatkowo to koszulka naszego idola
0
@Yosemite jaki on był dobry :oo
1
@Kusco15 inne czyli jakie?
Barcelona real Juventus Bayern i kilka z Anglii xd
Moim zdaniem fajnie ze pojawiaja się kolejne drużyny mogące rywalizować z topka ;D
0
@whoocash19841 ciekawe która reprezentacja wygra z nimi środek pola? Xd
Tu się właśnie ukazuje magia busquetsa gość jeśli chodzi o inteligencję boiskowa jest polkę wyżej od każdego. Poza tym nie ma sensu wyciągać pojedynczego meczu bo w ten sposób można negować każdego zawodnika.
Verratti to kox , top gracz i trzeba docenić jego klasę ;D
Bez odbioru :D
0
@Kusco15 moim zdaniem to nie jest takie źle
Dzięki temu jest większa rywalizacja w Europie
Poza tym wydaje mi się że w takich klubach jak real barca Juve Bayern też kiedyś ktoś zainwestował tylko było to x lat temu dlatego nikt sie tego nie czepia
0
@RobsonPL ostatnim takim transferem był Suárez przynajmniej dla mnie
Jaralem się niesamowicie
Szkoda że trzeba było poczekac kilka miesiecy na jego debiut ale warto było ;D