0

@LeoMessi1994 jasne że da rade ma odpowiednie doświadczenie

1

@IronSanHybrid będzie dobrze ;D
Nie pozostaje nic innego jak kibicować naszym zawodnikom :D

0

@socha mega irytujący kibice
niektore zachowania kloppa
przehajpowani zawodnicy
troche powodów jest ,żeby ich nie lubić ;)

0

@HarveySpecter numer dwa to nic złego.
Nawet stwierdzenie faktu jak powie ,ze PSG to topka klubów w Europie

0

@Herato tu trzeba na spokojnie...

1

@Senyer to się okaże w tym sezonie ;D

0

@Pilka_jest_okragla jak zapłacą to dostaną jakieś rady ;p

1

@Yosemite kozak :ooo
Szkoda że nie spróbowal sił w lepszym klubie ;/

0

@ketrab321 zgłaszam się
Poszedłem do technikum z kilku powodów dobrze płatny zawód( głównie chodziło mi o to że podczas wakacji wyjechalbym sobie do Niemiec i miałbym siano na cały rok studencki, bądź różnego rodzaju kursy i kwalifikacje ), rok dłużej na podjęcie decyzji, możliwość zrobienia jakiś kursów przy okazji .
Jednak od początku nie chciałem tego robić bo moim celem było zupełnie co innego ( skończyłem technikum elektryczne , kierunek technik elektryk a chciałbym studiować fizjoterapie . Jest trochę rozbieżnośc ;p)
No i ogólnie z własnego doświadczenia mogę ci doradzić, że nie ma sensu się męczyć i siedzieć w tym co cb totalnie nie interesuje.

1

@Roobo sto lat ;)

1

@lucca87 nie no bez przesady z tym porównywaniem do figo
To już herezja xdd

0

@Yosemite Pochettino stoi w najgorszym położeniu
Jeśli nie będzie teraz wyników to pewnie będzie skreślony jako trener wielkich klubów xd

0

@cules100pro nie
a ty ?;p

0

@BombowiecKrawczyk mnie też
Jest anglikiem, gra ładnie dla oka i kupuje go angielski zespół
Dodatkowo jest młody i i był liderem objawienia poprzednich rozgrywek
Wszystko się zgadza ;D

0

Dzięki za wszystko Sam
Czas odbudować karierę gdzie indziej ;)

1

@masq powodzenia ;)

0

@Encore z drugiej strony taka okazja nie zdarza zbyt często
kto nie chce mieć najlepszego pilkarza w historii u siebie
poza tym zna lige jest kilka osob z ameryki poludniowej + bardzo dobry trener ktory jest jeszcze jego rodakiem
jesli nie chce opuszczac hiszpanii idealna opcja :D

0

@VamosRakieta busi alba i brejt

0

@marcin000019 również się zgłaszam ;D

0

@AmigoBlancos taktyczny

1

@mekston martinek brejt ;p

0

@kodi77 mało kto nie płakał ;//

0

@SinMistico messi nie mogłby grać za darmo
pewnie sa jakieś reguły ktore określają minimalna pensje dla daneego zawodnika ( przynajmniej takmi sie wydaje ;D)

1

@amanter no i inter gryzka i jes klasa :D

0

gdzie mogę znaleźć ransmisje konferencji?

0

gdzie mg znaleźć transmisje ?

2

@zadafcb no i o to chodzi ;D

0

@klopx fejk...

0

@LeoMessiah w Hiszpanii jest tak że można mieć numery tylko od 1 do 25
Dlatego nikt nie zablokuje dychy bo wtedy nie będzie można zarejestrować dodatkowego zawodnika
Będzie to ogromne osłabienie bo sami sobie wtedy skurczymy kadrę

0

@BART97 to coś złego? ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?