kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994 jasne że da rade ma odpowiednie doświadczenie
1
@IronSanHybrid będzie dobrze ;D
Nie pozostaje nic innego jak kibicować naszym zawodnikom :D
0
@socha mega irytujący kibice
niektore zachowania kloppa
przehajpowani zawodnicy
troche powodów jest ,żeby ich nie lubić ;)
0
@HarveySpecter numer dwa to nic złego.
Nawet stwierdzenie faktu jak powie ,ze PSG to topka klubów w Europie
0
@Herato tu trzeba na spokojnie...
1
@Senyer to się okaże w tym sezonie ;D
0
@Pilka_jest_okragla jak zapłacą to dostaną jakieś rady ;p
1
@Yosemite kozak :ooo
Szkoda że nie spróbowal sił w lepszym klubie ;/
0
@ketrab321 zgłaszam się
Poszedłem do technikum z kilku powodów dobrze płatny zawód( głównie chodziło mi o to że podczas wakacji wyjechalbym sobie do Niemiec i miałbym siano na cały rok studencki, bądź różnego rodzaju kursy i kwalifikacje ), rok dłużej na podjęcie decyzji, możliwość zrobienia jakiś kursów przy okazji .
Jednak od początku nie chciałem tego robić bo moim celem było zupełnie co innego ( skończyłem technikum elektryczne , kierunek technik elektryk a chciałbym studiować fizjoterapie . Jest trochę rozbieżnośc ;p)
No i ogólnie z własnego doświadczenia mogę ci doradzić, że nie ma sensu się męczyć i siedzieć w tym co cb totalnie nie interesuje.
1
@Roobo sto lat ;)
1
@lucca87 nie no bez przesady z tym porównywaniem do figo
To już herezja xdd
0
@Yosemite Pochettino stoi w najgorszym położeniu
Jeśli nie będzie teraz wyników to pewnie będzie skreślony jako trener wielkich klubów xd
0
@cules100pro nie
a ty ?;p
0
@BombowiecKrawczyk mnie też
Jest anglikiem, gra ładnie dla oka i kupuje go angielski zespół
Dodatkowo jest młody i i był liderem objawienia poprzednich rozgrywek
Wszystko się zgadza ;D
0
Dzięki za wszystko Sam
Czas odbudować karierę gdzie indziej ;)
1
@masq powodzenia ;)
0
@Encore z drugiej strony taka okazja nie zdarza zbyt często
kto nie chce mieć najlepszego pilkarza w historii u siebie
poza tym zna lige jest kilka osob z ameryki poludniowej + bardzo dobry trener ktory jest jeszcze jego rodakiem
jesli nie chce opuszczac hiszpanii idealna opcja :D
0
@VamosRakieta busi alba i brejt
0
@marcin000019 również się zgłaszam ;D
0
@AmigoBlancos taktyczny
1
@mekston martinek brejt ;p
0
@kodi77 mało kto nie płakał ;//
0
@SinMistico messi nie mogłby grać za darmo
pewnie sa jakieś reguły ktore określają minimalna pensje dla daneego zawodnika ( przynajmniej takmi sie wydaje ;D)
1
@amanter no i inter gryzka i jes klasa :D
0
gdzie mogę znaleźć ransmisje konferencji?
0
gdzie mg znaleźć transmisje ?
2
@zadafcb no i o to chodzi ;D
0
@klopx fejk...
0
@LeoMessiah w Hiszpanii jest tak że można mieć numery tylko od 1 do 25
Dlatego nikt nie zablokuje dychy bo wtedy nie będzie można zarejestrować dodatkowego zawodnika
Będzie to ogromne osłabienie bo sami sobie wtedy skurczymy kadrę
0
@BART97 to coś złego? ;p