kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Ronmes dobry nawet bardzo ;)
0
@GuerillaAthletic może tak być ;)
0
Strzał strzał nie ma co po tobie zbierać
1
Ale dzozef dzisiaj zabije tego gościa ;D
0
@VenoM graj na zagraniczych
bardziej sie oplaca ;)
1
@Grzbiet jak znajdziesz jakąs fajna to pisz ;P
0
@D10SLEO czemu ?
też się nim wtedy jarałem ;p
0
@Yosemite ładna lagnięta i strzał też kox
0
@Geble czy ja wiem Varane się wydaje być idealna prawa ręką lidera obrony a nie liderem.
Wszystko się okaże ;D
0
@Sysia11 karne mu pewnie odda bo w City aktualnie nie ma w tym fragmencie pewnego punktu
Natomiast numer i wolne już nie ;p
2
@AlicjaFCB no ta
Pod koniec lipca xd
0
@GeraltzKatalonii będzie robił to w czym jest najlepszy.
Jeśli Pep będzie potrzebował mobilnego napastnika to wrzuci tam kogoś innego .
Ronaldo zwiększa im możliwości ofensywne.
W razie czego będzie na kogo wrzucić, będzie miał kto strzelać karne.
Dzięki niemu staną się kompletna drużyna
0
@MesQueUnClub96 jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie to jest zdecydowanie najlepszy
Fakt ze jego zdrowie i charakter mu nie pomaga w ocenie ale jak gra to robi totalna rzeźnię.
0
@masq jasne że tak
Pogba to światowy top dodatkowo za darmo .nawet jeśli jego agentem jest gruby to Paul jest w takim wieku że to może być jego ostatnia szans na jakiś fajny transfer.
Chciałbym żeby się udało Pogba to taki Neymar środka pola ;)
1
@Lola120 kiedyś obejrzę tego lucyfera ;p
0
@Lisek wnioski nasuwają się same ;)
0
@BarcaInfo a interesują się icardim?
Myślę że to byłby idealny transfer
0
@Chakalaka to zależy xd
Jakby odszedł gryzek to najbardziej bym chciał Bernardo
Moim zdaniem potrafi brać grę na siebie i idealnie nadawał by się w roli lidera co pokazał w Monaco i man City ( ten sezon co de Bruyne był cały czas kontuzjowany).
Dodatkowo mocno przypomina mi inieste ;p
Sterling gra na obu skrzydłach ( co jest gigantycznym plusem) i ma coś czego aktualnie brakuje naszym skrzydłowym czyli ten gaz, odejście na kilku metrach. Przydałby nam się zawodnik robiący taki wiatr z przodu.
Najmniej widziałbym u nas mahreza ( co nie zmienia faktu że Bym go wziął ;p)
Bajeczna technika i strzał z dystansu, dodatkowo wspaniały drybling. Jest też najstarszy z tej trójki i w przypadku kupna Radka gryzek by musiał grać na ataku.
Podsumowując brałbym 3 ale najbardziej chciałbym Bernardo :D
1
@PJ1985 bramka równo ( w poprzednim sezonie lepszy belg)
Środek obrony wy ( choć nie mamy daleko, bo real ma totalnie przeciętna obronę
Lewa obrona alba zdecydowanie nie ma co dyskutować
Prawa wy ( my nawet nie mamy kogo tam dać xD)
Środek pola wy ( ale różnica też jest niewielka)
Ls moim zdaniem fati Depay > hazard vini ale też mała różnica
N wy
Ps gryzek jest lepszy od każdego waszego ps chyba że już wliczamy
Mbappe to wtedy inna sprawa ;D
Moim zdaniem wraz ze ściągnięciem Mbappe stajecie się faworytem ligi hiszpańskiej i macie większe szanse w LM. Jeszcze jak dopisze zdrowie hazardowi to klękajcie narody ;p
Jednak macie o wiele gorsza kadrę od City PSG i Chelsea. Ich drużyny są bardziej kompletne .
Niestety jesteśmy od was słabsza drużyna i tu nie ma o czym gadać xd
Jedyne co mamy od was lepsze to tak naprawdę potencjał w młodzieży ale to
też się okaże w tym sezonie
Powodzenia liczę na ciekawe klasyki ;D
0
@ChampionLW raczej nie
Poza Messim ściągnęli kilku ciekawych zawodników
Poza tym jeszcze mają czas żeby kupić napastnika ;)
1
@FCB24 Tuchel niedoceniany
Może to niepopularna opinia ale moim zdaniem jest najlepszym trenerem na świecie ;)
Przeceniany natomiast jest ogs, poche ,
1
@Arkadio90 moim zdaniem jest totalnie przereklamowany
Żeby tak potężna kadra jak United nic nie wygrywała ...
0
@Chakalaka mahrez/sterling/silva i git ;D
1
@PatrychoO bogaty inwestor i jazda :D
jak w fifce ;p
1
Są już kursy na zwycięstwo Villarealu w lidze europy ?
0
@tobiasson92 mimo wszysko wydaje mi sie, ze sevilla jest wyraźnie lepsza od pozostałych drużyn ale zobaczymy :D
0
@Abominacja nie
jakby nie patrzeć to byłaby dla nas kompromiacja spaśc do tych rozgrywek xd
0
@LukaszFan tez ciekawa opcja ;p
0
@Encore villareal united
a atalanta wygra ligę europy ;P
0
szkoda lipska :///
moze przynajmniej powalczą o bundesligę ;D