3

@Ronmes dobry nawet bardzo ;)

0

@GuerillaAthletic może tak być ;)

0

Strzał strzał nie ma co po tobie zbierać

1

Ale dzozef dzisiaj zabije tego gościa ;D

0

@VenoM graj na zagraniczych
bardziej sie oplaca ;)

1

@Grzbiet jak znajdziesz jakąs fajna to pisz ;P

0

@D10SLEO czemu ?
też się nim wtedy jarałem ;p

0

@Yosemite ładna lagnięta i strzał też kox

0

@Geble czy ja wiem Varane się wydaje być idealna prawa ręką lidera obrony a nie liderem.
Wszystko się okaże ;D

0

@Sysia11 karne mu pewnie odda bo w City aktualnie nie ma w tym fragmencie pewnego punktu
Natomiast numer i wolne już nie ;p

2

@AlicjaFCB no ta
Pod koniec lipca xd

0

@GeraltzKatalonii będzie robił to w czym jest najlepszy.
Jeśli Pep będzie potrzebował mobilnego napastnika to wrzuci tam kogoś innego .
Ronaldo zwiększa im możliwości ofensywne.
W razie czego będzie na kogo wrzucić, będzie miał kto strzelać karne.
Dzięki niemu staną się kompletna drużyna

0

@MesQueUnClub96 jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie to jest zdecydowanie najlepszy
Fakt ze jego zdrowie i charakter mu nie pomaga w ocenie ale jak gra to robi totalna rzeźnię.

0

@masq jasne że tak
Pogba to światowy top dodatkowo za darmo .nawet jeśli jego agentem jest gruby to Paul jest w takim wieku że to może być jego ostatnia szans na jakiś fajny transfer.
Chciałbym żeby się udało Pogba to taki Neymar środka pola ;)

1

@Lola120 kiedyś obejrzę tego lucyfera ;p

0

@Lisek wnioski nasuwają się same ;)

0

@BarcaInfo a interesują się icardim?
Myślę że to byłby idealny transfer

0

@Chakalaka to zależy xd
Jakby odszedł gryzek to najbardziej bym chciał Bernardo
Moim zdaniem potrafi brać grę na siebie i idealnie nadawał by się w roli lidera co pokazał w Monaco i man City ( ten sezon co de Bruyne był cały czas kontuzjowany).
Dodatkowo mocno przypomina mi inieste ;p
Sterling gra na obu skrzydłach ( co jest gigantycznym plusem) i ma coś czego aktualnie brakuje naszym skrzydłowym czyli ten gaz, odejście na kilku metrach. Przydałby nam się zawodnik robiący taki wiatr z przodu.
Najmniej widziałbym u nas mahreza ( co nie zmienia faktu że Bym go wziął ;p)
Bajeczna technika i strzał z dystansu, dodatkowo wspaniały drybling. Jest też najstarszy z tej trójki i w przypadku kupna Radka gryzek by musiał grać na ataku.
Podsumowując brałbym 3 ale najbardziej chciałbym Bernardo :D

1

@PJ1985 bramka równo ( w poprzednim sezonie lepszy belg)
Środek obrony wy ( choć nie mamy daleko, bo real ma totalnie przeciętna obronę
Lewa obrona alba zdecydowanie nie ma co dyskutować
Prawa wy ( my nawet nie mamy kogo tam dać xD)
Środek pola wy ( ale różnica też jest niewielka)
Ls moim zdaniem fati Depay > hazard vini ale też mała różnica
N wy
Ps gryzek jest lepszy od każdego waszego ps chyba że już wliczamy
Mbappe to wtedy inna sprawa ;D

Moim zdaniem wraz ze ściągnięciem Mbappe stajecie się faworytem ligi hiszpańskiej i macie większe szanse w LM. Jeszcze jak dopisze zdrowie hazardowi to klękajcie narody ;p
Jednak macie o wiele gorsza kadrę od City PSG i Chelsea. Ich drużyny są bardziej kompletne .
Niestety jesteśmy od was słabsza drużyna i tu nie ma o czym gadać xd
Jedyne co mamy od was lepsze to tak naprawdę potencjał w młodzieży ale to
też się okaże w tym sezonie
Powodzenia liczę na ciekawe klasyki ;D

0

@ChampionLW raczej nie
Poza Messim ściągnęli kilku ciekawych zawodników
Poza tym jeszcze mają czas żeby kupić napastnika ;)

1

@FCB24 Tuchel niedoceniany
Może to niepopularna opinia ale moim zdaniem jest najlepszym trenerem na świecie ;)
Przeceniany natomiast jest ogs, poche ,

1

@Arkadio90 moim zdaniem jest totalnie przereklamowany
Żeby tak potężna kadra jak United nic nie wygrywała ...

0

@Chakalaka mahrez/sterling/silva i git ;D

1

@PatrychoO bogaty inwestor i jazda :D
jak w fifce ;p

1

Są już kursy na zwycięstwo Villarealu w lidze europy ?

0

@tobiasson92 mimo wszysko wydaje mi sie, ze sevilla jest wyraźnie lepsza od pozostałych drużyn ale zobaczymy :D

0

@Abominacja nie
jakby nie patrzeć to byłaby dla nas kompromiacja spaśc do tych rozgrywek xd

0

@LukaszFan tez ciekawa opcja ;p

0

@Encore villareal united
a atalanta wygra ligę europy ;P

0

szkoda lipska :///
moze przynajmniej powalczą o bundesligę ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?