0

@Volk możliwe
Co nie zmienia faktu że my wyszliśmy na tym o wiele gorzej niż sam Neymar

1

@LeoMessiah technikum elektryczne zawod elektryk
i teraz studia fizjoterapia

1

@kkbarca a ten Vietto się fajnie zapowiadał
Szkoda że tak potoczyła sie jego kariera :/

0

@WiecekFCB grałem jeden niecały sezon
I w Sumie było całkiem zabawnie ;D

1

@Yosemite ale rakieta :oo

0

@Kusco15 przynajmniej nie jest nudno ;p

2

@Rust_Cohle smacznego ;)

0

@l0Messini chłopak nie ściana można przesunąć ;p
a tak serio lepiej ,zebyś odpuścił xd

1

@HERORICH2 licze na bernardo w la liga

0

@JimMorrisonFCB jeszcze
alves był najlepszym PO w swoich latach i pewnie jednym z lepszych w historii .
Pique też czołówka (wydaje mi isę ,że jest lepszy od Puyola )
nadal wyglada to mizernie xd


0

@Encore ale ich zniszczył :oo

0

@Ghotti rudiger Pogba Mbappe fati
I można działać ;p

0

@Wilczeq bardzo fajne ;)

0

@Chakalaka jakos ich lubie
szkoda ,ze nie grają ofensywnej pilki ale sentyment jest ;D

0

@HERORICH2 w gierkach piłkarskich ma ogromny potencjał
i fajnie wygląda na hajlajtsach
dodatkowo jest z brazylii
fajny transfer :D

0

@takisobiektos przeciez to jest niepojęte xdd

0

Jak dziś zagrał Lukaku?
Zrobił coś więcej poza strzeloną bramka?

3

@BarcaInfo no to co
powodzenia w lipsku xd

1

@HERORICH2 cuhna jest kotem
Tylko że to nie jest typowy napastnik xd

0

@MatizxD ostry baranina/wołowina ;:D

0

@Dojaar City PSG chelsea

0

@JohnnyBarca rudy lekko
W większości męczy w których grał był kluczowy i miał motma

0

@Herato gitara ;)

0

@norbercikvisca2007 wiesz co masz tam robić?

0

@KapiFCB gitowa niech Sevilla się wzmacnia
Liga będzie ciekawsza ;D

0

@masq te gierki są tylko na Nintendo?

0

@Colon bramka zaracho to bardziej przewrotka czy nożyce? ;D

0

@Barwindg no i mamyvto

1

Jaka.mam być postacią w mafii ??
Dawajcie jakaś fajna historię ;D

1

@LeoMessiah Bruno nie jadon może

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?