kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atlletico ma obowiązek wykupu za te 40 czy po dwóch latach mg go tak po prostu oddać? Xd
0
@masq tak z 60 mln i już by było spoko xd
2
@Kettger kox
W sumie best i Stoiczkow reż się wydają git
0
@halfnolife którykolwiek xd
0
@HarveySpecter w Fm'ie jest terminatorem ;p
1
@DaPidejpi cos jak paluch xd
1
@Wossi61FCB zdrowie moje gardło twoje :D
0
@ranger3120 nigdy nie miałem problemów że snem ale podczas stosowania ashwy czułem, że ten sen jest bardziej jakościowy . Mogłem spać mniej i czuć się tak samo wypoczęty . Dodatkowo mimo że nigdy się niczym jakoś specjalnie nie przejmowalem to z nią miałem jeszcze większy luz. Jeśli chodzi o wszelkie działania związane z silka to ciężko powiedzieć ale według badań naukowych ma zastosowanie ;D
2
@Pawel13sz i Douglasie ;p
0
@clyde kozak :D
1
@Cwaniak4 akurat za te marzenia chciałbym , zeby ktos zapłacił ;p
1
@Pawel13sz jest to jakaś opcja
0
@DaPidejpi isak ma klauzule 70 mln podobno xd
2
@Nieznajomy henry i suarez od poczatku dawali cos ekstra
było czuc ,ze kupuilismy totalnych kozaków
0
@DonMatteo901 niestety jedna ciezarówka nie starczy :v
1
@Pawel13sz nie pomyślałem o nim
a jak u niego ze zdrowiem ?
2
@Kettger fajnie by bylo ;p
0
@JohnnyBarca dobry transfer ale nas nie stać xd
0
@333tricampeones333 to ten z Valencia?
1
@GuerillaAthletic te dwa dryblingi i tak wyglądają u niego jakoś za dobrze ;p
1
Giroud z dwoma brameczkami ;)
0
@Worny to będzie trzeba sprzedać francuza
Nikt ponad brejtem
0
@jakub1906 już nie mogę się doczekać jak będzie chodzić ten tercet :D
0
@APRA bardzo prawdopodobne
Choć i tak nie zamienilbym go za Pepa ;p
1
@macio_944 wtedy mamy gryzka ktorego już nie blokuje messi i może w pełni rozwinąć skrzydla ;p
3
@Ronmes dobry nawet bardzo ;)
0
@GuerillaAthletic może tak być ;)
0
Strzał strzał nie ma co po tobie zbierać
1
Ale dzozef dzisiaj zabije tego gościa ;D
0
@VenoM graj na zagraniczych
bardziej sie oplaca ;)