0

Atlletico ma obowiązek wykupu za te 40 czy po dwóch latach mg go tak po prostu oddać? Xd

0

@masq tak z 60 mln i już by było spoko xd

2

@Kettger kox
W sumie best i Stoiczkow reż się wydają git

0

@halfnolife którykolwiek xd

0

@HarveySpecter w Fm'ie jest terminatorem ;p

1

@DaPidejpi cos jak paluch xd

1

@Wossi61FCB zdrowie moje gardło twoje :D

0

@ranger3120 nigdy nie miałem problemów że snem ale podczas stosowania ashwy czułem, że ten sen jest bardziej jakościowy . Mogłem spać mniej i czuć się tak samo wypoczęty . Dodatkowo mimo że nigdy się niczym jakoś specjalnie nie przejmowalem to z nią miałem jeszcze większy luz. Jeśli chodzi o wszelkie działania związane z silka to ciężko powiedzieć ale według badań naukowych ma zastosowanie ;D

2

@Pawel13sz i Douglasie ;p

0

@clyde kozak :D

1

@Cwaniak4 akurat za te marzenia chciałbym , zeby ktos zapłacił ;p

1

@Pawel13sz jest to jakaś opcja

0

@DaPidejpi isak ma klauzule 70 mln podobno xd

2

@Nieznajomy henry i suarez od poczatku dawali cos ekstra
było czuc ,ze kupuilismy totalnych kozaków

0

@DonMatteo901 niestety jedna ciezarówka nie starczy :v

1

@Pawel13sz nie pomyślałem o nim
a jak u niego ze zdrowiem ?

2

@Kettger fajnie by bylo ;p

0

@JohnnyBarca dobry transfer ale nas nie stać xd

0

@333tricampeones333 to ten z Valencia?

1

@GuerillaAthletic te dwa dryblingi i tak wyglądają u niego jakoś za dobrze ;p

1

Giroud z dwoma brameczkami ;)

0

@Worny to będzie trzeba sprzedać francuza
Nikt ponad brejtem

0

@jakub1906 już nie mogę się doczekać jak będzie chodzić ten tercet :D

0

@APRA bardzo prawdopodobne
Choć i tak nie zamienilbym go za Pepa ;p

1

@macio_944 wtedy mamy gryzka ktorego już nie blokuje messi i może w pełni rozwinąć skrzydla ;p

3

@Ronmes dobry nawet bardzo ;)

0

@GuerillaAthletic może tak być ;)

0

Strzał strzał nie ma co po tobie zbierać

1

Ale dzozef dzisiaj zabije tego gościa ;D

0

@VenoM graj na zagraniczych
bardziej sie oplaca ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?