kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@OnlyCules no raczej
1
@Rewolucja123 prosił bym bardzo :D
0
@Jakub1513 tacy ludzie nie istnieją
1
Szkoda że Aguero nie gra
Byłby mały pojedynek starych kumpli z drużyny silva vs Aguero
Lubię takie smaczki :D
0
Co się stało w meczu Atleti?
1
@Yosemite potezna druzyna
1
@patrykzmc2000 moze aguero ?
0
@jeyx77x zalezy w sumie od mbappe
jesli odejdzie z paryza to mozliwe ze psg uderzy po niego ;)
0
@Uukasz_93 olivierek to piękny napastnik
0
@Majkel34 aktualnie jest silniejszy od goku więc jirena też powinien zrobić ;p
0
@Yosemite klasa ;)
0
@Yosemite możliwe że rośnie nam najlepszy napastnik w historii
Ciekawe jak się potoczy jego kariera
2
@Alanooo dzieciaki nie maja litosci ;D
0
@Kamiloza91 liverpool chelsea bayern psg maja od nas lepsze
0
@geass ale kozacki team
szacun :D
0
@BombowiecKrawczyk +100000
0
@Michal03 na spokojnie cwicz michu ;)
0
@Encore do boju leeds :D
5
Kolka zero >pepsi zero
0
@BarcaInfo jak myślisz manay odejdzie?
Bo przez jakis czas były plotki o zainteresowaniu paru klubów
A sianko by nam się przydało ;)
1
@Kgorecki2500 top 3 na pewno ;)
2
@Kgorecki2500 doszkoli się i jazda
Mega na niego liczę ;D
0
@batoon zgadzam się ale jako 18 latek czy tam jeszcze mlodszy wyroznial się w MLS
A to nie jest taka słaba liga
To już chyba wystarczy żeby wziąć go na radar i się nim zainteresować
1
@AntekGriezmann brejt
0
@ElTomas dziwisz się
Potencjał jest tylko zdrowia brak :/
0
@Kengo ja pi**ole i my go ponoć nie wzięliśmy bo jest Kanadyjczykiem a oni są mało rozpoznawalni
Bartomeu top nie zmieniaj się xdd
0
@VenoM myślę że podobnie
Tylko jego asysty rozłoża się na wielu zawodników ;D
1
@patry295 oglądałem to w kinie xd
Jeszcze mam przykra historię odnośnie pomeczowych wydarzeń xdd
Po meczu jak poszliśmy na bulwar była jakaś bójka i ktoś zadzwonił po karetkę .
Po jakims czasie przyjechali, wyszedł ratownik i zapytał się kto został pobity
Wtedy cały bulwar obrócił się w jego stronę i jednym głosem krzyknął Barcelona xdd
Było mi tak niesamowicie przykro
I skończyłem się wtedy też niesamowicie xD
1
@KrwawiaceoczyVEB nawet dwa xd
0
@DonMatteo901 nogę to miał mega ułożona :o