1

@OnlyCules no raczej

1

@Rewolucja123 prosił bym bardzo :D

0

@Jakub1513 tacy ludzie nie istnieją

1

Szkoda że Aguero nie gra
Byłby mały pojedynek starych kumpli z drużyny silva vs Aguero
Lubię takie smaczki :D

0

Co się stało w meczu Atleti?

1

@Yosemite potezna druzyna

1

@patrykzmc2000 moze aguero ?

0

@jeyx77x zalezy w sumie od mbappe
jesli odejdzie z paryza to mozliwe ze psg uderzy po niego ;)

0

@Uukasz_93 olivierek to piękny napastnik

0

@Majkel34 aktualnie jest silniejszy od goku więc jirena też powinien zrobić ;p

0

@Yosemite klasa ;)

0

@Yosemite możliwe że rośnie nam najlepszy napastnik w historii
Ciekawe jak się potoczy jego kariera

2

@Alanooo dzieciaki nie maja litosci ;D

0

@Kamiloza91 liverpool chelsea bayern psg maja od nas lepsze

0

@geass ale kozacki team
szacun :D

0

0

@Michal03 na spokojnie cwicz michu ;)

0

@Encore do boju leeds :D

5

Kolka zero >pepsi zero

0

@BarcaInfo jak myślisz manay odejdzie?
Bo przez jakis czas były plotki o zainteresowaniu paru klubów
A sianko by nam się przydało ;)

1

@Kgorecki2500 top 3 na pewno ;)

2

@Kgorecki2500 doszkoli się i jazda
Mega na niego liczę ;D

0

@batoon zgadzam się ale jako 18 latek czy tam jeszcze mlodszy wyroznial się w MLS
A to nie jest taka słaba liga
To już chyba wystarczy żeby wziąć go na radar i się nim zainteresować

1

0

@ElTomas dziwisz się
Potencjał jest tylko zdrowia brak :/

0

@Kengo ja pi**ole i my go ponoć nie wzięliśmy bo jest Kanadyjczykiem a oni są mało rozpoznawalni
Bartomeu top nie zmieniaj się xdd

0

@VenoM myślę że podobnie
Tylko jego asysty rozłoża się na wielu zawodników ;D

1

@patry295 oglądałem to w kinie xd
Jeszcze mam przykra historię odnośnie pomeczowych wydarzeń xdd
Po meczu jak poszliśmy na bulwar była jakaś bójka i ktoś zadzwonił po karetkę .
Po jakims czasie przyjechali, wyszedł ratownik i zapytał się kto został pobity
Wtedy cały bulwar obrócił się w jego stronę i jednym głosem krzyknął Barcelona xdd
Było mi tak niesamowicie przykro
I skończyłem się wtedy też niesamowicie xD

1

@KrwawiaceoczyVEB nawet dwa xd

0

@DonMatteo901 nogę to miał mega ułożona :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?