kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To co może znowu weźmiemy tego malcoma
Młody, pozycja Messiego, ułożona lewa noga, nie zjada go presja w finałach
Nic tylko brać
Okazja!!
0
@BartqRKO chyba drugi raz zdobył złoto
Olimpijskie ;D
0
@Messibestplayerintheworld woww
To by było coś jakby przeszedł do Atleti
Gość ma zelazne płuca i bajeczna technikę fajnie by się to oglądało
1
@socha to musi się zgrać
Poza tym niewiadomo czy Pochettino poradzi sobie z takim gwiazdozbiorem
0
@doc ciekawe kto weźmie 10 ;)
1
@Pawel13sz ehh ale mi się przykro zrobiło xd
0
@pedrixxx w meczu legend
albo za kilka sezonów moze go wezmą na rok ,żeby domknąć ten piekny rozdział historii
0
@Zytko gdzie ja napisałem ,ze MA ?
zapytałem czy jest taka mozliwośc i tyle
0
@Abominacja wiekszość klubów ma obsadzoną pozycje na której gra messi ( poza tym leo jest specyficznym zawodnikiem nie pracuje za duzo w obronie dodatkowo niby jest prawym skrzydłoym a gra w srodku pola )
no i mogłby zaburzyć hierarchie płacową w niektórych klubach
mogłby sie zrobić ferment w szatni w koncu nie kazdy chce byc numerem 2
No i przykladowo niektóre ligi mogą mieć ustalony jakis limit płac i biorąc messiego by go przekroczyli
0
@Kosteq73 plotki ploteczki sa zawsze ;D
0
@Zytko czyli jesteś zdania ,ze nie ma szans ,zęby zszedł tak mocno z pensji
i,że biznes to biznes i nie ma miejsca na sentymenty ?;p
0
Messi mógłby grać u nas np za jakieś kilka mln euro plus bonusy na koniec sezonu?
Jest to wykonalne?
Jeśli tak to dlaczego nie poszli na coś takiego? Myślę że byłby w stanie na to się zgodzić
Są jakieś przeciwwskazania prawne żeby można było to zrobić?
0
@JimMorrisonFCB myślę że dobra
Verratti światowy top
Paredes dobry
Wijnaldum dobry/niezły
Może jeszcze Pogbę wezmą ;p
1
@VamosRakieta pierwsze dwa sezony kox
0
@Kengo nadal top 3 w Hiszpanii
Myślę że ćwierćfinal LM to nasz max
A w Pucharze będzie zależeć od szczęścia ;p
To będzie ciekawy sezon xd
0
@LeoMessiah ciekawe jak to ułoży
Bo materiał ma ogromny
Ale wydaje się być zbyt ofensywnie
Będzie trzeba śledzić PSG ;p
0
@masq w punkcik ;)
3
@matirix20 dosrodkowania gre bez pilki ustawienie sie ma lepsze leo
no i pewnie sprawnosć choc nie znam dokładnmie jej znaczenia ;D
0
@arasz1819 ja tam bede niezależnie od klubu
poza tym tercet messi neymar mbappe :OO
Jak to by chodziło ;p
1
@Pawel13sz ehh
ciezko cos powiedziec
licze ,ze jednak sie uda i jeszcze bd miał przyjemnośc ogladac go w naszych barwach ://
1
to sie nie dzieje ?!
0
@PatrykBarca Gomes też był 5/6 lat starszy takze na spokojnie ;p
0
@takisobiektos nie mamy materiału w kadrze ,zeby grać inaczej niz murowanko i kontra
takze nadawał by sie idealnie ;)
0
@Lub567 siemano krystian ;p
1
@Dosq wydaje mi się ,że jest zbyt ambitny
ale to sie z czasem okaże :D
1
@Encore zalezy czy mowimy tylko o PL czy o całym sezonie
rudy dostawał motma praktycznie w kazdym meczu LM w którym grał
na mistrzostwach europy też nie było zle
bruno natomiast zawodzi w kluczowych meczach
nic nie mam do fernandesa jest bardzo dobrym grajkiem ale jego repertuar zagrań i umiejęnosci w porównaniu do KDB wyglada srednio .
Rudy jest o wiele lepszym piłlkarzem
Szczegolnie powinieneś go docenić jak uważasz ,zę liczby to nie wszystko ;P
0
@Dosq niby tak ale 30 lat to nie pilkarska emerytura
rudy pewnie będzie rzadził i dzielił przez nastepne 5/6 sezonow
0
@Ansufati123 jaka pozycja ?
Kogo przypomina swoją gra?
0
@Colon to zależy na co mam ochotę ;D
Ale jak zwykle czegoś nie jadłem przez dłuższy czas to mam na to ciśnienie ;D
0
@Criss18Barcaliczby to nie wszystko
Pedri jest niesamowity i kto wie może w swoim czasie będzie dodawal punkty do kanadyjki ;p