kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie jest wasze ulubione piwo? :D
1
@BordeR ale słodziak :D
0
@BorzyKrzys nie miał przy sobie żelu a czymś trzeba poprawić włosy ;p
0
Ale wirtz ma wejście w sezon
Trzeba go obserwować bo to prawdziwy diament
Fajnie ze kibicuje Barcelonie może będzie szansa go wyciągnąć ;)
0
Dawaj trzecia Cris ;D
0
Jak dziś gra Pogba?
1
Nie śpimy
Auuuuu7
0
Jak się bawicie? ;D
0
@escarabajo ;DD
0
@l0Messini to już wyższy level xD
0
@SkilledHydra16 to pewniak ;)
1
@Sulimo genialne to jest ;D
Zawsze oglądaliśmy z ziomkiem podczas jazdy na trening :D
6
no i super dawno nie strzelił ;p
potrzebny był na przełamanie ten hatrick ;D
0
@amanter piekna akcja ;)
0
@nitey z tego co wybierasz pomiedzy 3 zawodnikami
optimus prime
0
Jeaa trafiłem Ronaldinho z picka :D
0
@Janas11224 true Detective to sztos
Główny bohater jest bardzo ciekawa postacią ;)
Ogólnie pierwszy sezon to totalny top
Jednak drugi jest tragiczny
Moim zdaniem to największy zjazd ze wszystkich seriali które oglądałem xd
Miłego oglądania ;D
1
@LeoMessiah powinienem być :D
0
@Woland10 zupełnie inny styl zawodnika
0
@Yosemite można go wziac razem z gaya :D
2
@Rust_Cohle fajnie ze się ogarnął ;)
0
@AlexDark00 uu to lepiej ode mnie
Ja lewy 98 foden 98 chillwel 97 kilku paredesow 96 richarlison 96 itd ;D
Jeszcze zrobiłem sb picka z ikona optimus prime czy jakoś tak i trafiłem
Besta 94
0
@AlexDark00 trafiłeś coś fajnego?
0
@Rust_Cohle jak łyka to znaczy że dobrze :d
0
@Encore dobrze mu wychodzi ;D
2
@Woland10 coś w tym może być bo dużo ludzi patrzy przez sentyment przez co gloryfikuje mocno swoich idoli z przed lat
Jednak przykład xaviego i Iniesty jest chyba nienajlepszy
Moim zdaniem poradzili by sobie w dzisiejszej piłce
Obaj tyrali jak wół, cały czas byli w ruchu, nie bali się pracować dla drużyny, mocno walczyli w obronie.
Jedyna ich wada to może być brak siły i szybkości choć ta siła to nie musi być problem bo i tak ciężko było ich przepchac bo genialnie trzymali się na nogach
Jeśli chodzi o aspekty techniczne no to nie trzeba dyskutować wiadomo, że top.
Myślę że daliby sb radę w każdej drużynie i w każdym systemie ;D
0
Ale teraz jest przyjemny czas w fifce ;D
Robię sb sbc 10 razy 85+ i farmie zawodników ;p
1
@GuerillaAthletic Eden hazard też mówił że thogan jego młodszy brat ma od niego o wiele większy talent xd
6
@LeoMessiah jesli patrzymy na całokształt to chyba lewy>suarez a jeśli prime to suarez>lewy :D
0
@Lola120 fajna sprawa ;)
Ja grałem na orliku z seba walukiewiczem ale wtedy jeszcze był mlodzikiem w Legii ;D