0

Jakie jest wasze ulubione piwo? :D

1

@BordeR ale słodziak :D

0

@BorzyKrzys nie miał przy sobie żelu a czymś trzeba poprawić włosy ;p

0

Ale wirtz ma wejście w sezon
Trzeba go obserwować bo to prawdziwy diament
Fajnie ze kibicuje Barcelonie może będzie szansa go wyciągnąć ;)

0

Dawaj trzecia Cris ;D

0

Jak dziś gra Pogba?

1

Nie śpimy
Auuuuu7

0

Jak się bawicie? ;D

0

0

@l0Messini to już wyższy level xD

0

@SkilledHydra16 to pewniak ;)

1

@Sulimo genialne to jest ;D
Zawsze oglądaliśmy z ziomkiem podczas jazdy na trening :D

6

no i super dawno nie strzelił ;p
potrzebny był na przełamanie ten hatrick ;D

0

@amanter piekna akcja ;)

0

@nitey z tego co wybierasz pomiedzy 3 zawodnikami
optimus prime

0

Jeaa trafiłem Ronaldinho z picka :D

0

@Janas11224 true Detective to sztos
Główny bohater jest bardzo ciekawa postacią ;)
Ogólnie pierwszy sezon to totalny top
Jednak drugi jest tragiczny
Moim zdaniem to największy zjazd ze wszystkich seriali które oglądałem xd
Miłego oglądania ;D

1

@LeoMessiah powinienem być :D

0

@Woland10 zupełnie inny styl zawodnika

0

@Yosemite można go wziac razem z gaya :D

2

@Rust_Cohle fajnie ze się ogarnął ;)

0

@AlexDark00 uu to lepiej ode mnie
Ja lewy 98 foden 98 chillwel 97 kilku paredesow 96 richarlison 96 itd ;D
Jeszcze zrobiłem sb picka z ikona optimus prime czy jakoś tak i trafiłem
Besta 94

0

@AlexDark00 trafiłeś coś fajnego?

0

@Rust_Cohle jak łyka to znaczy że dobrze :d

0

@Encore dobrze mu wychodzi ;D

2

@Woland10 coś w tym może być bo dużo ludzi patrzy przez sentyment przez co gloryfikuje mocno swoich idoli z przed lat
Jednak przykład xaviego i Iniesty jest chyba nienajlepszy
Moim zdaniem poradzili by sobie w dzisiejszej piłce
Obaj tyrali jak wół, cały czas byli w ruchu, nie bali się pracować dla drużyny, mocno walczyli w obronie.
Jedyna ich wada to może być brak siły i szybkości choć ta siła to nie musi być problem bo i tak ciężko było ich przepchac bo genialnie trzymali się na nogach
Jeśli chodzi o aspekty techniczne no to nie trzeba dyskutować wiadomo, że top.
Myślę że daliby sb radę w każdej drużynie i w każdym systemie ;D

0

Ale teraz jest przyjemny czas w fifce ;D
Robię sb sbc 10 razy 85+ i farmie zawodników ;p

1

@GuerillaAthletic Eden hazard też mówił że thogan jego młodszy brat ma od niego o wiele większy talent xd

6

@LeoMessiah jesli patrzymy na całokształt to chyba lewy>suarez a jeśli prime to suarez>lewy :D

0

@Lola120 fajna sprawa ;)
Ja grałem na orliku z seba walukiewiczem ale wtedy jeszcze był mlodzikiem w Legii ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?