kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bobo25 jeśli wyjdą z grupy to cyk od razu trafia na najmocniejsza drużynę ;p
0
@KrzysiekM powodzenia stary
Kibicuje ;D
0
@kaamil1910 trochę słabo ale trzeba wytrzymac xd
1
Jak się bawicie ;D
1
@tadzik447 co za szef ;OOO
0
@l0Messini spoko
to znajdę jakis dłuższy ;p
1
@YayaToure24 czeka nas świetlana przszłośc ;)
no i o to chodzi :D
1
@l0Messini liczyłem na jakieś większe pancze ;D
1
@AmigoBlancos dzisiaj jeszcze nie patrzyłem
dam znać jak bd cos grał ;D
1
@FanBarcy123@DaPidejpi
Łapcie bit
0
@YayaToure24 mozesz oznaczyć ;D
1
@Arkon ja natomiast nie dałem Kante bo kilka dobrych meczy w sezonie to zdecydowanie za mało zeby być w takiej drużynie
Natomiast alba miał znakomite liczby ( chyba najlepsze że wszystkich bocznych obrońców)
Co nie zmienia faktu że Shawa do top 3
Lewych obrońców bym dał ;D
Co gość to inna opinia :D
1
@Arkon donaruma
Hakimi / walker dias Bonucci alba /theo
Kdb jorginho Bruno
Messi Mbappe
Lewy
0
@LS wszystkie owoce są najlepsze ;D
0
@YayaToure24 mozesz oznaczyc ;p
0
@Khajio o prosze nie wiedziałem ,ze ihattaren poszedł do sampdorii
3
@Barca445 do nas bardziej bym chciał haalanda
A ogólnie lepszy jest Mbappe
Mimo wszystko dłużej jest na szczycie ;D
0
@Woland10 taktyczny komentarz
2
@PatrychoO Depay mógłby mieć więcej
A teraz Stegen mniej
0
@monsterrize nw
nie lubię stylu gry drużyn które prowadzi
Ale z drugiej strony potrzebny nam jakiś cudotwórca a on jest właśnie taka osoba xd
0
@hardmind ludzie się zmieniają
Poza tym nie ma sensu wypominać komuś incydentów sprzed x lat
0
@franegpro ja biorę zawsze te najmniejsze
Nie lubię mieć zbroi na nogach ;D
0
@Emhyr brak wyjścia na pozycję kolegów z drużyny
Każdy się patrzy co zrobi
1
@Odcinkowy czyli wydaje się być fajna opcja ;p
Dzięki ;D
0
@Vebrol kozak totalny
0
@tromtadracjonista co nie zmienia faktu że ich wystepowanie w takich zawodach niszczy rywalizację :/
0
@Janiama jakbyś miał wybrać następnego trenera kogo byś chciał najbardziej?
0
@Baron77 nie odcięli ale skoro kolega
pewnie obserwuje ich grę to mógłby najlepiej opowiedzieć ;p
0
@Rust_Cohle nie liczac tych co nie grali w Barcelonie
Oblak
Marquinhos / kounde
Zlotowlosy (kdb) / Verratti Pogba ciężko wybrać jednego xd
Atak hazard
0
@Odcinkowy jak grają jego drużyny?
Jaki maja styl?