2

@Bobo25 jeśli wyjdą z grupy to cyk od razu trafia na najmocniejsza drużynę ;p

0

@KrzysiekM powodzenia stary
Kibicuje ;D

0

@kaamil1910 trochę słabo ale trzeba wytrzymac xd

1

Jak się bawicie ;D

1

@tadzik447 co za szef ;OOO

0

@l0Messini spoko
to znajdę jakis dłuższy ;p

1

@YayaToure24 czeka nas świetlana przszłośc ;)
no i o to chodzi :D

1

@l0Messini liczyłem na jakieś większe pancze ;D

1

@AmigoBlancos dzisiaj jeszcze nie patrzyłem
dam znać jak bd cos grał ;D

1

0

@YayaToure24 mozesz oznaczyć ;D

1

@Arkon ja natomiast nie dałem Kante bo kilka dobrych meczy w sezonie to zdecydowanie za mało zeby być w takiej drużynie
Natomiast alba miał znakomite liczby ( chyba najlepsze że wszystkich bocznych obrońców)
Co nie zmienia faktu że Shawa do top 3
Lewych obrońców bym dał ;D
Co gość to inna opinia :D

1

@Arkon donaruma
Hakimi / walker dias Bonucci alba /theo
Kdb jorginho Bruno
Messi Mbappe
Lewy

0

@LS wszystkie owoce są najlepsze ;D

0

@YayaToure24 mozesz oznaczyc ;p

0

@Khajio o prosze nie wiedziałem ,ze ihattaren poszedł do sampdorii

3

@Barca445 do nas bardziej bym chciał haalanda
A ogólnie lepszy jest Mbappe
Mimo wszystko dłużej jest na szczycie ;D

0

@Woland10 taktyczny komentarz

2

@PatrychoO Depay mógłby mieć więcej
A teraz Stegen mniej

0

@monsterrize nw
nie lubię stylu gry drużyn które prowadzi
Ale z drugiej strony potrzebny nam jakiś cudotwórca a on jest właśnie taka osoba xd

0

@hardmind ludzie się zmieniają
Poza tym nie ma sensu wypominać komuś incydentów sprzed x lat

0

@franegpro ja biorę zawsze te najmniejsze
Nie lubię mieć zbroi na nogach ;D

0

@Emhyr brak wyjścia na pozycję kolegów z drużyny
Każdy się patrzy co zrobi

1

@Odcinkowy czyli wydaje się być fajna opcja ;p
Dzięki ;D

0

@Vebrol kozak totalny

0

@tromtadracjonista co nie zmienia faktu że ich wystepowanie w takich zawodach niszczy rywalizację :/

0

@Janiama jakbyś miał wybrać następnego trenera kogo byś chciał najbardziej?

0

@Baron77 nie odcięli ale skoro kolega
pewnie obserwuje ich grę to mógłby najlepiej opowiedzieć ;p

0

@Rust_Cohle nie liczac tych co nie grali w Barcelonie
Oblak
Marquinhos / kounde
Zlotowlosy (kdb) / Verratti Pogba ciężko wybrać jednego xd
Atak hazard

0

@Odcinkowy jak grają jego drużyny?
Jaki maja styl?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?