0

@Emhyr brak wyjścia na pozycję kolegów z drużyny
Każdy się patrzy co zrobi

1

@Odcinkowy czyli wydaje się być fajna opcja ;p
Dzięki ;D

0

@Vebrol kozak totalny

0

@tromtadracjonista co nie zmienia faktu że ich wystepowanie w takich zawodach niszczy rywalizację :/

0

@Janiama jakbyś miał wybrać następnego trenera kogo byś chciał najbardziej?

0

@Baron77 nie odcięli ale skoro kolega
pewnie obserwuje ich grę to mógłby najlepiej opowiedzieć ;p

0

@Rust_Cohle nie liczac tych co nie grali w Barcelonie
Oblak
Marquinhos / kounde
Zlotowlosy (kdb) / Verratti Pogba ciężko wybrać jednego xd
Atak hazard

0

@Odcinkowy jak grają jego drużyny?
Jaki maja styl?

0

@Odcinkowy przyblizysz kto to?

0

@pres moim zdaniem przez pierwsze dwa sezony powinny grać najpopularniejsze drużyny żeby zahajpowac te ligę i popularyzować jak najlepiej produkt a potem normalne spadki.
Stworzono by kilka takich lig ( przykładowo A, B, C, D) i z każdej ligi by spadało przykładowo 3/4 drużyny albo grali by baraże ( choć ha bym wolał spadek dzięki temu byłaby większą rotacja drużyn)
UEFA za dużo bierze dla siebie i trzeba im to ukrócić.
Forma w jakiej bd te rozgrywki jest do dogadania
Jednak głównie chodzi o to żeby drużyny przestały być ru**ane na pieniądze
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł
Co nie zmienia faktu że szanuje twoja opinie ;)

0

@pres po czasie jakby pokazały odpowiednia jakość to by zagrały ;p

0

@FCB24 pnoc jeszcze wcześniej( kilka godzin przed koncertem) udostępniał filmiki jaki będzie ogień na koncercie ,że jest pelen energi itd xdd

1

@amanter palca krócej

0

@amanter rozegra się i będzie śmigał ;)

1

piekny był dzisiaj wieczor z liga mistrzów
oby takich więcej ( najlepiej z barca w roli głównej :D)

0

@Survier dobry w FMie jest
Można próbować :D

1

Nkuku 3 brameczka ;)

0

@TheNekro94 zdecydowanie

2

Ale pięknie gra Brugia

0

ney jeszcze nie dojezdza fizycznie
poza tym widać ,ze psg potrzebuje troche czasu ,zeby druzyna sie zgrała
ogląda ktoś milan /inter /lipsk jak graja ? :D

0

Co się dzieje w Liverpoolu xD

0

@tadzik447 kreatywnie ;D
chciałbym sprobować :D

1

@Uukasz_93 jak dla mnie czerwona xd

0

@Survier taktyczny komentarz

0

@domin1515 jak się nauczy rozgrywać to ma potencjał na topke obrońców

0

@AmigoBlancos liga mistrzów nigdy nie jest pewna
to rollercoaster
na ligę europy mg ci znaleźć coś ciekawego ;)

1

@kingJAMES fajnie by było jakby się przełamał ;D

0

@Survier kwesia gustu
kibicuje tylko barcelonie,i ich styl mnie przekonał do kibicowania im . inne druzyny oglądam ze względu na pojedynczych zawodników i nie chciałbym ,zebysmy grali jak liverpool ( jak borussia grała to nie pamiętam zbyt dobrze. Poza tym obiektywną ocene mogloby mi zasłaniać trzech polaków w składzie ,szczegolnie ,zę wteedy byłem młodszy )
Żeby coś drgnęło w lepszym kieruunku musimy dobrze rozerać letnie okienko transferowe i znaleźć odpowiedniego trenera

1

@AlicjaFCB było by miło gdybyś mnie oznaczyła ;)
moze znajde coś dla siebie :D

0

@Survier mozliwe ale nie mam psychy ,zęby oglądać ten styl gry w barcelonie xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?