kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr brak wyjścia na pozycję kolegów z drużyny
Każdy się patrzy co zrobi
1
@Odcinkowy czyli wydaje się być fajna opcja ;p
Dzięki ;D
0
@Vebrol kozak totalny
0
@tromtadracjonista co nie zmienia faktu że ich wystepowanie w takich zawodach niszczy rywalizację :/
0
@Janiama jakbyś miał wybrać następnego trenera kogo byś chciał najbardziej?
0
@Baron77 nie odcięli ale skoro kolega
pewnie obserwuje ich grę to mógłby najlepiej opowiedzieć ;p
0
@Rust_Cohle nie liczac tych co nie grali w Barcelonie
Oblak
Marquinhos / kounde
Zlotowlosy (kdb) / Verratti Pogba ciężko wybrać jednego xd
Atak hazard
0
@Odcinkowy jak grają jego drużyny?
Jaki maja styl?
0
@Odcinkowy przyblizysz kto to?
0
@pres moim zdaniem przez pierwsze dwa sezony powinny grać najpopularniejsze drużyny żeby zahajpowac te ligę i popularyzować jak najlepiej produkt a potem normalne spadki.
Stworzono by kilka takich lig ( przykładowo A, B, C, D) i z każdej ligi by spadało przykładowo 3/4 drużyny albo grali by baraże ( choć ha bym wolał spadek dzięki temu byłaby większą rotacja drużyn)
UEFA za dużo bierze dla siebie i trzeba im to ukrócić.
Forma w jakiej bd te rozgrywki jest do dogadania
Jednak głównie chodzi o to żeby drużyny przestały być ru**ane na pieniądze
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł
Co nie zmienia faktu że szanuje twoja opinie ;)
0
@pres po czasie jakby pokazały odpowiednia jakość to by zagrały ;p
0
@FCB24 pnoc jeszcze wcześniej( kilka godzin przed koncertem) udostępniał filmiki jaki będzie ogień na koncercie ,że jest pelen energi itd xdd
1
@amanter palca krócej
0
@amanter rozegra się i będzie śmigał ;)
1
piekny był dzisiaj wieczor z liga mistrzów
oby takich więcej ( najlepiej z barca w roli głównej :D)
0
@Survier dobry w FMie jest
Można próbować :D
1
Nkuku 3 brameczka ;)
0
@TheNekro94 zdecydowanie
2
Ale pięknie gra Brugia
0
ney jeszcze nie dojezdza fizycznie
poza tym widać ,ze psg potrzebuje troche czasu ,zeby druzyna sie zgrała
ogląda ktoś milan /inter /lipsk jak graja ? :D
0
Co się dzieje w Liverpoolu xD
0
@tadzik447 kreatywnie ;D
chciałbym sprobować :D
1
@Uukasz_93 jak dla mnie czerwona xd
0
@Survier taktyczny komentarz
0
@domin1515 jak się nauczy rozgrywać to ma potencjał na topke obrońców
0
@AmigoBlancos liga mistrzów nigdy nie jest pewna
to rollercoaster
na ligę europy mg ci znaleźć coś ciekawego ;)
1
@kingJAMES fajnie by było jakby się przełamał ;D
0
@Survier kwesia gustu
kibicuje tylko barcelonie,i ich styl mnie przekonał do kibicowania im . inne druzyny oglądam ze względu na pojedynczych zawodników i nie chciałbym ,zebysmy grali jak liverpool ( jak borussia grała to nie pamiętam zbyt dobrze. Poza tym obiektywną ocene mogloby mi zasłaniać trzech polaków w składzie ,szczegolnie ,zę wteedy byłem młodszy )
Żeby coś drgnęło w lepszym kieruunku musimy dobrze rozerać letnie okienko transferowe i znaleźć odpowiedniego trenera
1
@AlicjaFCB było by miło gdybyś mnie oznaczyła ;)
moze znajde coś dla siebie :D
0
@Survier mozliwe ale nie mam psychy ,zęby oglądać ten styl gry w barcelonie xdd