1

Za tydzień kolejny mecz z Realem :)

1

Od lat naszym filarem była pomoc z Busim, Xavim , Iniesta aktualnie nasza pomoc nie istnieje co przekłada się na cały zespół , cierpi obrona i cierpi atak. Arthur jest kiepski wydolnosciowo natomiast De Jong aktualnie to wielka pomyłka , jest przykrywany czapką przez byle kogo.

0

Trzeba do Barcy zatrudnić mądrych profesorów nauki jak stworzyć kolektyw by to cała drużyna miała wpływ na grę a nie tylko wiekowy już Messi ;D

9

Ter Stegen lepiej wyprowadza gałe jak cała nasza formacja obronna i pomoc. Odejmujac tylko pikeja.

0

Bez pomocy nic nam nie pomoże , ale to było mądre:)

5

Porównywać Andre Gomesa do De Jonga to obraża dla gomesa.

5

De Jong to jest kuzwa gorszy drąg niż Andre Gomes szczerze no bez dwóch zdan.

6

Zizou wystawiając Marcelo ujawnił że wychodzi dziś z ofensywnym zamiarem.

2

Dobra kapslujemy browara i po 3 punkty !

4

Szkoda że nie ma Neya i Luisa;)

0

@Bykunn co nie zmienia faktu że gracz o takim profilu według mnie mimo wszystko jest potrzebny.

0

Ktoś o profilu De Bruyne to zdecydowanie Van Beek z Ajaxu , nie ma co pierdzielic nam taki profil jest potrzebny przynajmniej ja tak uważam.

1

@Damian11 mało tego xdrive jest trochę awaryjny, 3.0d bierz fenomenalna jednostka i napęd na tyl.

0

@tristan87 mam to samo , chociaż liczę na przebudzenie De Jonga i wierzę że w tym meczu to on poprowadzi nas do zwycięstwa.

0

Jak nastawienie przed el clasico pozytywnie czy raczej negatywnie ?;)

5

Przyjdzie czas jeszcze kiedyś na Riquiego czy nie ? 21 lat w tym roku i nadal nie dostaje szans.

24

0

A ty za policjanta tu robisz czy co ??

48

Ta maska to tak chroni przed tym koronawirusem jak stringi zasłaniają dupe.

5

Rekę daje sobie uciąć że stawiając dziś w pomocy podbijających pod 40stke Xaviego i Inieste do tercetu z Busquetsem ten mecz wygladal by zupełnie inaczej:)

11

Stary wolny Busquets mimo wszystko daje nam wiele, daje takie kluczowe podania jakich nie daje De Jong i Arthur.

16

De Jong taka gorsza wersja Rakiety.

74

Zdecydowanie na plus to jest pressing którego nie widziałem już bardzo dawno.

1

Tragedia Firpo i De Jong nic więcej.

1

Niedługo z Ter Stegena zrobią zawodnika z pola :)

0

Remis w ciemno nie ma bata

0

Bo aktualnie De Jong nadaje się kartofle kopać.

4

Reka Cholo kuzwa !

1

Firpo tykajaca bomba.

0

Tymczasem Lewy 2x asysty i 1x gol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?