kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za tydzień kolejny mecz z Realem :)
1
Od lat naszym filarem była pomoc z Busim, Xavim , Iniesta aktualnie nasza pomoc nie istnieje co przekłada się na cały zespół , cierpi obrona i cierpi atak. Arthur jest kiepski wydolnosciowo natomiast De Jong aktualnie to wielka pomyłka , jest przykrywany czapką przez byle kogo.
0
Trzeba do Barcy zatrudnić mądrych profesorów nauki jak stworzyć kolektyw by to cała drużyna miała wpływ na grę a nie tylko wiekowy już Messi ;D
9
Ter Stegen lepiej wyprowadza gałe jak cała nasza formacja obronna i pomoc. Odejmujac tylko pikeja.
0
Bez pomocy nic nam nie pomoże , ale to było mądre:)
5
Porównywać Andre Gomesa do De Jonga to obraża dla gomesa.
5
De Jong to jest kuzwa gorszy drąg niż Andre Gomes szczerze no bez dwóch zdan.
6
Zizou wystawiając Marcelo ujawnił że wychodzi dziś z ofensywnym zamiarem.
2
Dobra kapslujemy browara i po 3 punkty !
4
Szkoda że nie ma Neya i Luisa;)
0
@Bykunn co nie zmienia faktu że gracz o takim profilu według mnie mimo wszystko jest potrzebny.
0
Ktoś o profilu De Bruyne to zdecydowanie Van Beek z Ajaxu , nie ma co pierdzielic nam taki profil jest potrzebny przynajmniej ja tak uważam.
1
@Damian11 mało tego xdrive jest trochę awaryjny, 3.0d bierz fenomenalna jednostka i napęd na tyl.
0
@tristan87 mam to samo , chociaż liczę na przebudzenie De Jonga i wierzę że w tym meczu to on poprowadzi nas do zwycięstwa.
0
Jak nastawienie przed el clasico pozytywnie czy raczej negatywnie ?;)
5
Przyjdzie czas jeszcze kiedyś na Riquiego czy nie ? 21 lat w tym roku i nadal nie dostaje szans.
24
Salah , Mane, Firmino :)
https://zapodaj.net/5ff3e2b7fdba2.jpg.html
0
A ty za policjanta tu robisz czy co ??
48
Ta maska to tak chroni przed tym koronawirusem jak stringi zasłaniają dupe.
5
Rekę daje sobie uciąć że stawiając dziś w pomocy podbijających pod 40stke Xaviego i Inieste do tercetu z Busquetsem ten mecz wygladal by zupełnie inaczej:)
11
Stary wolny Busquets mimo wszystko daje nam wiele, daje takie kluczowe podania jakich nie daje De Jong i Arthur.
16
De Jong taka gorsza wersja Rakiety.
74
Zdecydowanie na plus to jest pressing którego nie widziałem już bardzo dawno.
1
Tragedia Firpo i De Jong nic więcej.
1
Niedługo z Ter Stegena zrobią zawodnika z pola :)
0
Remis w ciemno nie ma bata
0
Bo aktualnie De Jong nadaje się kartofle kopać.
4
Reka Cholo kuzwa !
1
Firpo tykajaca bomba.
0
Tymczasem Lewy 2x asysty i 1x gol.