kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth zdecydowanie potwierdzam wielkie NIE dla Lautaro.
0
Co tam słychać u naszego Dembele ktoś wie ;D
4
@BarcaInfo mamy Ansu, wsio w temacie.
1
@VamosRakieta ja tak samo , gość jest mega pewny siebie , nie widziałem dawno kogoś kto tak pewnie wypowiada się w każdym wywiadzie.
3
Na Barcelonę to jednak trzeba mieć żelazną psychikę... Panie Bravehaeart zaskocz mnie i przekonaj do tego że to nie umiejętności A silna psychika jest potrzebna do gry w takim klubie jak Barcelona.
1
@AmigoBlancos jakie objawy ??
5
Na świecie są dwa rodzaje ludzi :
tacy , którzy myślą , że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy , którzy myślą.
0
@PanPatrykk Nie oczekuje głupich odpowiedzi jak widzisz lajkow nie zbierasz.
0
@Rewolucja123 kuzwa mac.
0
Jakiś film 2020 naprawdę warty obejrzenia ? Maly chodzi spać o 20 to bym coś obejrzał dziś.
0
@lukas10 Coutinho i Dembele też dzik :)
3
@maroon mam 2 I jestem normalnym człowiekiem bardzo głupie jest ocenianie ludzi po wyglądzie.
2
@BarcaInfo niech się tylko póki co na De Jongu nie wzoruje bo aktualnie nie ma na kim.
2
Wartość Ousmane Dembele na transfermarkcie to obecnie 56 milionow ojro, wiadomo koronka też się do spadku przyczynila mimo wszystko będzie ostro do tylu na tym ananasie.
0
@BarcaInfo ta się uczy zajrzal dwa razy I to wszystko;D
3
Klasyfikacja najlepszych dryblerow
https://zapodaj.net/8f2c501b5b290.jpg.html
0
Obejrzyjcie do końca hehehehe ;D
Mistrzostwo Świata brawo Leszek!!
0
@JimMorrisonFCB ja nie mówię że chciałbym żeby przyszedł tylko mówię że na tle Arthura i De Jonga mógłby wyglądać zdecydowanie lepiej.
0
@JimMorrisonFCB De Jong też kopie się po czole a Arthur puchnie po 45 minutach.
1
Nie wiedziałem że Ozil chciał dla nas grać w każdym razie nawet teraz zrobiłby sporą różnicę na tle naszej miernej pomocy.
5
Dobra Harry Potter na TVN 7 wjeżdża:)
94
Messi zapytany o to kto jest teraz najlepszym piłkarzem na świecie odpowiedział :
- teraz to nie jest ważne, ważne aby wszyscy Polacy poszli 10 maja na wybory.
Wesołych Świat ;)
1
Kurde wrona żywa wpadła mi do kominka szkoda że nie Święty Mikołaj z prezentami :)
1
Po co to wydawac 100 baniek na Lautaro ? Dla mnie Ansu Fati to zdecydowanie dużo lepszy kandydat na 9 niz Martinez bo chłopak ma talent i ma to coś w polu karnym no i wiadomo kolejne 100 baniek w kieszeni tymbardziej że ostatnie 100 + transfery to nie wypaly. @ViscaBarca123 pamiętam jak mówiłeś że Ansu ma lepsze zadatki na typową 9 jak na skrzydło, warto by to sprawdzić zanim kupimy kolejnego za wielkie miliony.
1
Zakopane traci swój klimat który był 10 lat temu ,teraz na Krupówkach galerie budują ! Na Kasprowym foteczka, na Krupówkach torebeczka. Zapewne niedługo na Giewoncie będą billboardy.. straszna pralnia kasy.
56
Jan Paweł II: "Ze wszystkich rzeczy nieważnych, piłka nożna jest najważniejsza"
15. rocznica śmierci Papieża.
0
@AdiKingu96 bo grasz w filmie a dokładnie filmie którym nakrecjaja media , politycy.
0
@AllBundy ni to śmieszne ni to głupie
0
Ciekawe która łajza , łachudra jest odpowiedzialna za to wszystko bo samo się to nie wzięło.
0
@fcb710 czekaj jeszcze w ciągu dwóch tygodni będzie jeszcze większy.