kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Właśnie rozmawiałem z moim kumplem który narzeka, że jest uziemiony i nie może latać, że musi siedzieć w domu i jest mu ciężko.
Nie, nie jest wcale ciężko. Ciężko to miało pokolenie "Kolumbów" kiedy nagle ich spokojny sen został przerwany przez wybuch II wojny światowej.
Dzisiaj nikt nie mierzy do Was z karabinu, nad waszymi głowami nie słychać wycia nurkujących Junkersów, nikt nie gwałci waszych matek, żon ani córek. Jeżeli już wychodzisz na polowanie do sklepu po jedzenie to idziesz ze świadomością, że wrócisz, a nie zostaniesz elementem łapanki i wywieziony do obozu.
Mamy za to pełne lodówki, prąd, bieżącą ciepłą wodę i internet, a jedyne o co się prosi ludzi to siedzenie na tyłku.
Więc tak mamy naprawdę k ... ciężko.
4
Czasami stary świat musi się nam zawalic byśmy mogli budować nowy :)
16
Anna Grodzka przyjmuje wyzwanie ;)
https://zapodaj.net/de5e652fbe82b.jpg.html
0
@MontelQ otóż to zgadzam się w 100 %.
4
Umowa to umowa to przykre ale prawdziwe w tych czasach i nie wiem czemu się tak każdy jeszcze dziwi.
1
@Chwytliwy rosnąca jest cały czas i wątpię żeby to sie w ciągu miesiąca zmieniło.
5
Otototo!!
"Ręce, które pomagają są bardziej święte, niż usta które się modlą."
~ Maria Czubaszek
0
@alegre84 wejdź na Facebook i przeczytaj post Mariusza Pudziana:)
60
Żaden skazaniec w Paragwajskim więzieniu chyba w życiu nigdy by nie pomyślał że zagra sobie w piłeczkę z Ronaldinho, życie pisze różne scenariusze.
0
Jest i pierwszy w La liga, Garay.
0
Setien by wyjechał z Manitą z Anfield.
3
Dokładnie Liverpool gra na takiej intensywności że nawet jakby Barcelona mogła wymienić 11-stu zawodników w meczu to by nas zajechali bez mydła.
0
Coś tam oglądał Salah Messiego.
0
Jak to mówi stare pokolenie kiedyś ludzie nie mieli nic prócz siebie ,teraz mają wszystko prócz siebie :) aleeeeezz prawda ;)
0
De Jong rowniez defensywny pomocnik tak jak Thomas , ale ale ale ....
0
Thomas z Atletico to mega graczyk:)
5
Co ten Ronaldo odwala heheheh;D
https://mobile.twitter.com/juvefcdotcom/status/1236732815124893697
3
Zawsze śmieszy:)
0
Ma ktoś filmik jak real dostaje prezenty w postaci 17 punktów z ostatniego mistrzostwa Realu ?? Były kompilacje
0
@msmsms o patrz nawet nie zauważyłem:)
0
@bodzio10 mam identycznie , chinka to maszyna do zabijania.
2
@Mario96w jasne chłopie, obowiązek do obejrzenia.
0
@Janiama raczej nie , był juz taki czas kiedy Messi miał kontuzję kolana i to Neymar z Suarezem dali nam pierwsze miejsce w tabeli do stycznia i czasu przyjścia Messiego jak również wygrane El Clasico.
0
@Janiama też jestem tego zdania.
0
Jak myślicie Joanna Jedrzejczyk da radę z niesamowita chinką? Aktualnie uważam że JJ bardziej idzie w modeling jak dba karierę MMA.
0
@Janiama jestem z tych ludzi którzy uważają że Messi aktualnie jest problemem drużyny. Czas żeby gracze w końcu poczuli ten luz w gaciach po odejściu kochanego Leo.
0
@Bykunn dałbym 60% na winę Ernesto.
0
@Kwiatek67 w tym temacie jak najbardziej się zgadzam:)
16
Odbudować zgliszcza Fc Barcelony po 3 letnim panowaniu cara Ernesto Valverde to jak z malucha zrobić Porsche. Żaden mądry trener nie chciał brać tych pozostałych trocin w połowie sezonu po zwolnieniu trenera i to normalna reakcja. Nie uważam Setiena za głupca, ale do szaleńców zdecydowanie należy.
0
Kike ze wsi jesteś na wieś wrócisz:(