kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
73
@MarioVeB! To ty chyba nie widziałeś El Jarka skoro uważasz że @AmigoBlancos zachowuje się tak samo.
0
Semedo znika i faktycznie problem mamy na prawej flance. Kogo mamy ogólnie na prawej w Barcy B ?
0
@domin682 złego? Nie mówiłem nic że to jest zle.
16
Firpo - Semedo ,będzie się działo:)
0
@Kredon no w sumie to i racja jakby nie patrzył:)
0
Braithwaite nie może występować w LM a leci z drużyna trochę bez sensu.
14
@Konradomoreno kuzwa co raz to bardziej szklani się robią piłkarze w tych czasach :)
1
@svensonFCB karkóweczka w sosie plus grzybki marynowane:)
0
@Davvd najlepszym się zdarza;)
0
@PatrykBarca ciekawe kto u nas byłby pichichi jakby Messiego nie było;D
0
Że to się jeszcze ludzi nie nauczyli to masakra.. Coutinho też fajnie grał na początku, De Jong to samo, trzeba się cieszyć oczywiście ale raczej na chłodno trzeba przyjąć Bravehearta:)
0
@myscooter De Jong jeszcze nie dał nam 20 % tego co zrobil dla nas Rakitic.
2
Mnie jako kibica bolą te ciągłe pomyje wylewane na Rakiticia. Oby zagrał dobry mecz!
4
- Powiedz coś tak, żebym poczuł się jak w Polsce
- Pożycz stówę do pierwszego.
0
Najpierw to niech wypitolą tego Bartomeu a dopiero później z chłodną głową pomyślmy o transferach. Czas pokazał nam dogłębnie , że transfery powyżej 100 mln nie są dla nas. Niech wyślą naszych skautów na lekcje robienia transferów do Dortmundu.
2
@matirix20 Gothic kolego:)
3
@Gomess prawa strona , lewa noga.
1
Jakoś tak mi się przypomniał stadion 10- lecia jak zasuwalem autobusem po pirackie gry na przerobione PlayStation 2 alez to była frajda .. zawsze handlujący zaczepiali słowami " gry, muzyka , filmy, mp3 " A jeszcze dalej jakieś wietnamce krzyczeli " kolega , kolega !! Tanio karpetyy, karpety! " kilka razy namówił na te podróbki skarpetek Nike;d
3
@Gaucho podłączam się:)
0
@Chwytliwy 5 tyś ciężko w kraju zarobić A tu za 28 letniego człowieka z przeciętnego Klubu wala astronomiczna kwotę 18 mln , Boże za co.
0
@Gaucho Tyson wypunktuje Wildera.
0
@fortunate_son no no szczególnie Dembele I Coutinho:)
0
@HansLanda nie rozumiem za bardzo szczerze :)
0
A tak wogole jakie to mega chore jest żeby płacić 10 , 20 , 50 czy 100 mln za jednego , powtarzam jednego człowieka! Gdzie miliony osób na swiecie nie mają co do gara włożyć , straszne to jest.
25
Sir Alex Ferguson:
"Jeden raz odważyłem się podjąć próbę sprowadzenia Maldiniego do Manchesteru United. Gdy spotkałem jego ojca, zapytałem go o ewentualny transfer, odpowiedź była jednoznaczna: 'On nigdy nie odejdzie z AC Milanu'.
Zadzwoniłem jednak do Paolo, a on odpowiedział mi krótko: 'Mój dziadek to Mediolan, mój ojciec to Mediolan, ja to Mediolan, moje dzieci to Mediolan. Zapomnij o tym'.
Nawet nie zdążyłem przedstawić swojej oferty."
6
Ok zdecydowaliśmy się na transfer tego Bravehearta, Braverana czy jak mu tam inaczej, życzę mu dużo goli w naszym kochanym klubie tylko kuzwa dalej nie rozumiem po co dają zawodnikowi kontrakt do 2024 roku. Będzie chciał zrobić jak Gareth Bale to będzie siedział tu i pobierał pensje i nawet siłą go nie wyciągną.
0
Marca informuje że kolejnym celem transferowym Realu Madryt jest perełka z Rennes Eduardo Camavinga.
6
W tej edycji ligi mistrzów hochland strzelił więcej bramek niż cała Barcelona:D
https://zapodaj.net/61ca8dc23c695.jpg.html
8
Murillo, Boateng Braveheart:)
6
Stary Neymara na prezydenta.