2

Swoją drogą Angel kupił sobie bilet do Barcelony.

0

Pomoc wola o pomoc , to z czego slynelismy jest aktualnie obok linni obrony najgorszym punktem.

7

W końcu uff , katusze straszne... Antek Man of The match , De Jong zdecydowanie najgorszy.

0

Nie mam slow na ta druzyne.

0

Ansu obok griezmann strzela.

0

My gramy na 3.1 czy na 2.2 ?

0

Pomoc i obrona jest do wymiany no co tu dużo gadać.

0

I tyle z hurra optymizmu:D

0

Daj boże tylko żeby się De Jong uruchomił.

0

@Gaucho no mimo wszystko ta liga mistrzów mnie przeraża:)

0

Zachwycanie się golem Griezmanna to takie zakrywanie poważnych problemow jakie istnieją w obronie jak i pomocy. Weryfikacja nastąpi z Napoli mam nadzieję że będzie dobrze.

0

De Jong jest źle ustawiony, on powinien wspomagać naszą obronę a nie atak.

0

Co by nie było nasza pomoc i obrona mega kuleje.. De Jong jest przerażający.

2

Ansu fajnie wychodzi na pozycję Ale dziś kiepsko :)

0

Jakby tego nie wykorzystał to ja nie wiem :)

3

Taka piłkę jaka dostał Antek od Arthura to Neymar by wykorzystał bez jednej nogi.

0

Antek klasa światowa.

3

Skoro nasz atak nie ma co robić to może łaskawie wrócić pomoc obrońcom jak im się nie klei.

0

Dziurawi jesteśmy jak ser szwajcarski.

8

W takim razie Pep dawaj do nas i weź ze sobą De Bruyne.

9

Kuzwa całkiem nie zła ta kolekcja Dragon Balla Nelsona Semedo..

https://zapodaj.net/c17e9b78927a9.jpg.html

5

Kuzwa kiedyś byłem pewny że Umtiti to będzie drugi Puyol, myliłem się:)

0

@LuisSalvano hehe póki co nie wyobrażam sobie utraty mojego kota, człowiek się tak przyzwyczaja że masakra.

4

Lautaro czy Timo Werner ? Ja tam jestem zdania że co niemieckie to porządne , oczywiscie nie wszystko ale taki głupi stereotyp u mnie został.

0

@Explode ewentualnie Joystick rozkręcić;D

1

@koksik2700 krecilem również hehehe ;D

2

@Messibestplayerintheworld może przyjść do nas latem bez żadnego problemu , płacimy i przychodzi.

20

Tylko starsi zrozumieją, Pegasus i dmuchanie w dyskietke jak nie działała, to były czasy :)

0

@RosjaninBut żaden w sumie, dalbym szansę chociazby Alex Collado , słyszałem że może grac na pozycji numer 9 I na skrzydle biega.

1

@AdiKingu96 pytanie właśnie czy on to przeżywa, tego nie wie nikt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?