0

@escarabajo A w Barcelonie czy Realu dziwnym trafem znikają;)

0

@dafik85 tak zaraz odmienią, dziwnym trafem wszyscy ci na których każdy pokłada największe nadzieję to gasną na momencie. STOP wielkim transferom.

1

@matelkoveb nie obrażaj kapusty.. za duża jak na mózg Bartomeu.

6

Że Braveheart waleczne serce w Barcelonie ?

0

@Barwindg nie wiem dla mnie faktycznie idealnie trafiony tekst do tych czasów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

63

" Żyjemy w czasach, kiedy kurestwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność "
~ Bogusław Linda

Dawno nie słyszałem bardziej prawdziwych słów.


1

Kurczę zawsze największy pojazd po Rakiticiu a w sumie żaden z naszych nowych ( Arthur) i najnowszych nabytkow ( De Jong ) nawet w 50 % nie dorastają jemu do pięt.. Rakieta w formie to był jednak kozak ! I te 18 mln które za niego zapłaciliśmy:)

0

Dla mnie to przedwyborcza gównoburza nic więcej.

0

@LuisSalvano zdrowia życzę w takim razie :)

0

Wiem że Klasyk rządzi się swoimi prawami ale nie widzę nas w tym meczu tym bardziej z drewnianą pomocą i delikatnie kulejacą obroną. Jedyny ratunek to sam stadion Bernabeu gdzie czujemy się jak u siebie w domu.

0

Jeszcze pamiętam Aspasa jak w Liverpoolu grał:)

4

Celta nie miękką fajką robiona , spokojnie powalczy.

1

@Coutinho007 oo tak zdecydowanie zwracam honor.

0

@Hushovt jeżeli mam patrzeć na naszą pomoc to zdecydowanie nie dam im miejsca w top 5 zestawieniu linni pomocy na świecie.

1

Czego brakuje Barcelonie? Według mnie charakterów. Puyol , Mascherano .. chłopaki na tyle oddani drużynie że wsadzali głowę tam gdzie żaden z naszych obecnych zawodników nie wsadzą nawet palca u nogi czy ręki.. baaa no prawda i to jaka :)

3

Czasem człowiek ma wrażenie jak by w naszej pomocy było trzech Rakiticiow w tej swojej najsłabszej formie , oczywiście nie umiejszajac umiejętności Rakiticiowi bo jak był w formie to zamiatal wszystkich pod dywan i dał zespołowi bardzo wiele. Natomiast aktualnie pomoc jest drewniana i bardzo mało kreatywna , spodziewałem się że De Jong bez formy nie zejdzie poniżej jakiegoś poziomu mimo wszystko , tymczasem wygląda jak Magda Gessler nawalona na lyzworolkach.

2

@Hushovt nie do końca kolego , dla mnie Ansu ma niesamowity instynkt a na 9 to podstawa. Co ty chcesz żeby 17 latek byl silniejszy od starszych kolegów? Fizycznie to nie możliwe chyba że na koksie mordo.

3

@ViscaBarca123 wspominał kiedyś że Ansu być może lepiej poradzilby sobie na 9 niż na skrzydle. W takim razie życzyłbym sobie w przyszłości zobaczyć trio Neymar , Ansu , Messi... a nóż widelec wypali. Miłej niedzieli koleżanki i koledzy !

2

@jacobFCB Gomorra jest fenomenalna , ruszaj z tym ! Numer 1.

13

@Qlewer jeden browarek załatwił sprawę, napięcie schodzi , luz w gaciach to i puenta z postem się załączyła.

103

Życie nastolatka było piękne przynajmniej w moim przypadku .. szkoła, dom , rzucenie plecaka w kąt i pyszny schaboszczak z ziemniakami i surówką do tego Dragon Ball, później wyjście na dwór i robienie różnych fajnych jak również głupich rzeczy. Człowiek zupełnie nie martwił sie niczym.. Nie byłem z bogatej rodziny ale mimo wszystko dzieciństwo wspominam pięknie i to co przeżyłem to moje. Aktualnie Żona, dzieci ( w moim przypadku jedno dziecko ) program trzeci. Pracuje praktycznie 7 dni w tygodniu prowadząc własną działalność i jest to praca ciężka, natomiast po pracy dorabiam w garażu polerujac mechanicznie auta przeważnie handlarzom , człowiek do domu wraca zmęczony , wyczerpany mając oczy podparte zapałkami i mimo wszystko staram się jeszcze jakoś odciążyć żonę która też jest zmęczona ciągłą opieką nad małym dzieckiem i domem. Często wpylam kanapkę jedną ręką , drugą trzymam kochanego synka a czołem podtrzymuje butelkę z mlekiem którą zasysa mały. Mimo wszystko narodziny mojego syna i obowiązki z tym wszystkim związane to jest najpiękniejsze co mogło mnie w życiu spotkać , uwierzcie nie ma nic piekniejszego jak spojrzenie potomka oczy w oczy. Pozdrawiam la ramble i miłego weekendu życzę!

0

Chiellini jaki mlodziak w Fiorentinie ;D parę włosów więcej;D

https://zapodaj.net/5c5ee2f7c6990.jpg.html

0

To Carvajal grał w Leverkusen ?

https://zapodaj.net/08c266ef3a461.jpg.html

0

@KamQiX szczerze nie dla mnie Umtiti często gęsto bardzo słabo wyprowadzal piłkę szczególnie w pierwszej połowie, Pique chaotycznie , zdecydowanie gubili koncentrację.

1

Jak to sobie tłumaczyć? Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo ;D

0

@Barca_Big_Moment niech go dalej ustawia ofensywnie.

0

Niech te Napoli gra kupę ale nie widzę nas w Neapolu bo jak gramy bez pomocy i obrony to się nie da wygrać.

0

Napoli , Real bójcie się nadchodzimy!

15

Fati słaby ? Dużo tracił to fakt ale sporo też zamieszania robił, fajny przegląd pola i jak dla mnie mecz na plus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?