kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Boimy się wirusa grypy , wirusa wscieklych krów a nie boimy się bakcyla nienawiści , jaki wokół nas krąży.
Ks. Jan Twardowski
0
@Batys pompowanie balonika;D
1
@fenix1983 Messi coraz mniej wnosi do wysiłku zbiorowego ? What
0
Jak przedstawia się teraz statystyka goli strzelonych i straconych w rywalizacji real barca?
0
@DanielOOL A praktycznie nasza pomoc nie wyszla na 2 połowę.
6
@amanter no i ajax przykryl czapka real.
0
Frenkie De Jong grał dobrze w Ajaxie bo i otoczeniu chciało się grać w piłkę natomiast tutaj dostosował się do poziomu kolegów z drużyny, z kim przystajesz takim się stajesz. Czas na zmiany dla mnie priorytet na lato to 2x środkowy pomocnik mimo wszystko i ktoś do przodu.
0
I jeszcze po raz kolejny futbol udowadnia szczególnie Barcelonie że jak się nie wykorzystuje kapitalnych sytuacji to się dostaje cepa na twarz i to podwójnie.
21
O czym tu zresztą mowa jak wyśmiewany ostatnim czasem stary Busquets przykrywa czapką Arthurka i De Jonga to nie ma mowy o troefeach. Będę hejtowal De Jonga bez przerwy bo nie mogę patrzeć jak ciągle gra tylko do najbliższego i bez żadnego podania do przodu.
1
W czym można pochwalić Setiena ? Dla mnie kluczowym punktem jest chyba to że faktycznie stara się odciążyć Messiego przenosząc duża odpowiedzialnosc na plecy wiekowego juz Busquetsa ktory pokazuje fajną formę ale niestety słabo wspomagany jest przez FDJ i Arthura który ma spory problem z wydolnością. Dla mnie główny problem to ciągle pomoc której nie mamy od czasu odejścia Xaviego i Iniesty.
0
@matirix20 Jacek Krzynowek?
0
Ale tak szczerze już naprawdę to dalej chyba wina Valverde jest.
0
@Rhaan jest winny po części ale ostatecznie to nie oni tylko piłkarze są na boisku.
0
Tibo Qurła skurczybyk nygus też wczoraj źle nie bronił.
1
@SkN Messi ma uraz do zarządu i kilku drewnianych graczy.
0
Tak narzekają na tego Coutinho w Bayernie a chłopak w 1300 minut spędzonych na boisku ma 8 bramek i 6 asyst to bardzo dobre statystyki.
0
@FCB24 może deczko lepiej niż Frenkie.
1
Kluczowe podania LaLiga 19/20.
1. Leo Messi - 173 (84 celne)
2. Martin Odegaard - 95 (53 celne).
Ciekawe gdzie w tej statystyce znajduje się cała nasza pomoc , śmiem twierdzić że Arthur, De Jong , Busquets, Rakitic i cała reszta łącznie sumując nie ma nawet połowy tego co ma Odegaard, wstyd mi jak cholera za tych naszych kopaczy z pomocy.
0
@FafitFCB heh pozytywne;)
8
Mam nadzieje ze wszyscy ze mną się zgodzą że spośród 22 graczy na boisku to Frenkie De Jong był tym najgorszym bo kto inny ? No właśnie nikt inny.
1
@ForcaMilosz spokojnie trener ma kontrakt na długie lata.
1
@KamQiX z każdym jego meczem tonę w stwierdzeniu że klasy światowej to z niego nie będzie nigdy , i ta wydolność.
4
@norbi77 różnica jest taka że u nas pomoc nie istnieje z całym szacunkiem oczywiście tylko do Busquetsa. Reszta to dno bez chęci do walki , jak widzisz De Jonga który stoi w ataku przed Messim i Griezmannem na dodatek czlapiacego sobie to krew zalewa.
0
Najrowniejszy poziom aktualnie od kilku dobrych miesięcy trzyma Messi w Pelerynie bez dwóch zdan , Ter Stegen to Pan bramkarz , swoją drogą dziękuje Ci Zubizaretta za ten transfer.
0
@Barca1992 że czego dublet ??? Roma, Napoli??
1
@jeonek de Jong w ataku:)
8
O rok za późno te wybory na prezydenta a o wcześniejszych nie ma nawet mowy. To od niego trzeba zacząć:)
0
@laikike1 nie mamy pomocy i brak jest kogoś takiego kto zrobi wiatr na skrzydle.
38
@Mns21 Puyol był lepszym kapitanem niż Ramos:)
3
Sezon z zerowym dorobkiem w gablocie może wstrząśnie tym całym pitolnikiem i zrobimy prawdziwą rewolucję której tak naprawdę nigdy nie było.