0

Jak myślicie Joanna Jedrzejczyk da radę z niesamowita chinką? Aktualnie uważam że JJ bardziej idzie w modeling jak dba karierę MMA.

0

@Janiama jestem z tych ludzi którzy uważają że Messi aktualnie jest problemem drużyny. Czas żeby gracze w końcu poczuli ten luz w gaciach po odejściu kochanego Leo.

0

@Bykunn dałbym 60% na winę Ernesto.

0

@Kwiatek67 w tym temacie jak najbardziej się zgadzam:)

16

Odbudować zgliszcza Fc Barcelony po 3 letnim panowaniu cara Ernesto Valverde to jak z malucha zrobić Porsche. Żaden mądry trener nie chciał brać tych pozostałych trocin w połowie sezonu po zwolnieniu trenera i to normalna reakcja. Nie uważam Setiena za głupca, ale do szaleńców zdecydowanie należy.

0

Kike ze wsi jesteś na wieś wrócisz:(

0

Aktualnie dla mnie jedynym trenerem który ogarnął by te łajno jest Antonio Conte.

3

Setien będzie na podium najgorszych trenerów Barcy.

0

De Jong to się nadaje kartofle kopać albo i nie.

0

@SeeleyBooth on się nie nadaje do niczego.

2

Odegaard aktualnie wciąga nosem De Jonga.

9

Jak nie wróci na pozycję defensywnego pomocnika to dupa z niego będzie blada.

1

Idealny czas żeby zagrać dwoma defensywnymi pomocnikami przy absencji Arthura. Napewno zyska na tym De Jong który wróci na swoją nominalną pozycję.

55

Uwaga Psigrys grasuje po Warszawie !

https://zapodaj.net/0e60228a952f6.jpg.html

0

@deyna2018 w tej kwocie to już całkiem dobra firma black&Decker 18v nawet z funkcją udaru.

0

@deyna2018 Do jakiej kwoty?

2

53 lata Mike Tyson Ale nadal ma te kocie ruchy .

https://www.facebook.com/104266592953439/posts/3362989710414428/?vh=e


15

5

Guardiola ma 15 taktycznych pomysłów na grę, różne ustawienia. Setien z systemu 433 gdzie nie mamy skrzydłowych przechodzi na 442 Valdka Valverde. Kuzwa faktycznie czemu nie 4231 z dwoma defensywnymi pomocnikami , Ansu Fatim na skrzydełku lewym , na prawym skrzydełku Messi , na 9 Braveheart a za napastnikiem na swojej ulubionej pozycji Griezmann który wspomagal by również Busiego i De Jonga.

0

@FranzMaurer chyba nie bo w lato mamy przecież kupić stopera :)

13

Oo Ronald Araújo powolany do dorosłej reprezentacji Urugwaju.. fajne wyróżnienie. Patrząc na statystyki chłopaka w Barcelonie B to jak na stopera to i asytowac potrafi i strzelać , dokładnie 3 asysty i 3 bramki.

3

@Messibestplayerintheworld dobry i jeden sezon :)

2

Wydać 120 baniek na Griezmanna po to tylko żeby po jednym dobrym statystycznie sezonie włączyć go w transfer Neymara ? Nie chce mi się w to wierzyć ale mimo wszystko jestem na tak , powrót mojego ulubionego piłkarza i powtórne oglądanie trio MSN to dla mnie marzenie.

0

Pedri , Trincao już na bank w lato ciekawe kto dalej :)

1

@MesQueUnClub96 jak Bąk na kacu ;)

1

@norbi77 tak jak każdy człowiek inaczej wygląda, inny ma smak , gust , poglądy w życiu, gej , lesbijka, wykształcenie, tak samo jest z wizją swojego wymarzonego składu i taktyki.

0

@LuisSalvano no to chyba w sumie tylko ta zabawa na te Division zostaje :)

4

Mama Cristiano Ronaldo W szpitalu... udar.

0

Przynajmniej ciekawie w klubie ;)

1

Ter Stegen z 41 podaniami ;D żeby to bramkarz musiał brać na siebie ciężar wyprowadzania piłki to tylko pokazuje w jakim miejscu jest nasza drużyna a głównie nasza pomoc. Czarna dupa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?