kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
14
Nie chcę nic mówić, ale taki Ibra wrócił do Europy z MLS i grał całkiem nieźle...
3
@Matheu12 W sumie, dlaczego nie? Jeśli chce, to taka opcja do rotacji byłaby fantastyczna.
5
Najlepsi asystenci Roberta w Barcelonie:
1. Raphinha - 10 asyst
2. L. Yamal, Fermin - 6 asyst
4. Balde, Kounde - 5 asyst
6. Araujo, Gundogan - 4 asysty
8. Dembele, Roberto, Garcia, Gavi, De Jong, Torre, Inigo - 3 asysty
Co ciekawe, Pedri zanotował tylko jedną asystę do Roberta.
Wśród piłkarzy, którym nigdy się to nie udało, mamy Cubarsiego, Abde, Roque, Gerarda Martina, czy też Wojciecha Szczęsnego.
1
Tak jak patrzę na liczby Rashforda, na to, jak bardzo stara się grać zespołowo, to myślę, że powinienem być w ogromnym zachwycie nad Anglikiem. A jednak tak nie jest. Może to dlatego, że Raphinha przyzwyczaił nas do jeszcze wyższego poziomu?
0
@PawkoFCB Dlatego piszę, że nie pali się, żeby tu przyjść. Gdyby tego chciał, to nie przedłużyłby kontraktu z City na takich niebotycznych zasadach. Obecnie nie ma klubu, który udźwignąłby finansowo taki transfer.
0
@GuerillaAthletic Obaj są młodzi i mają ogromną przestrzeń do rozwoju. Też ta rywalizacja między Messim, a CR'em zrobiła z nich lepszych zawodników, popychała ich do przekraczania granic. Z Mbappe i Haalandem mogłoby być podobnie.
0
@Pedri16Future Ekonomicznie nie powinno być problemu. Problem jest taki, że Haaland przedłuzył kontrakt z City, przez co jest nie do wyjęcia.
0
@Pedri16Future Dlaczego? Sportowo miałby tu wszystko, czego dziewiątka może zapragnąć. Dwójka mocno kreatywnych skrzydłowych (a teraz nawet trójka, bo Rashford też swoje daje), trener preferujący ultraofensywną piłkę z klasyczną dziewiątką... Kasa też by się znalazła, wiadomo, że nie taka jak w City, ale po zejściu z pensji Lewego Haaland miałby z czego się utrzymać, że tak to ujmę.
Jedyny problem jest w tym, że przedłużył kontrakt z City, a to jest to, o czym mówię.
16
Szkoda, że Haaland nie za bardzo pali się, by do nas przyjść. Jego rywalizacja z Mbappe mogłaby choćby nawiązać do sami wiecie czego, a lepszego momentu, by do nas przyjść, raczej nie będzie. A to chyba na tej pozycji jedyny piłkarz odpowiedniego kalibru, by podjąć walkę z Żółwiem. Jest jeszcze Kane, ale on już będzie raczej schodził w dół z każdym rokiem.
0
@fotohobby Dostał przecież dzisiaj minuty :) No dobra, może nie minuty, ale minutę na pewno dostał.
13
@tomek8756 Skromniacha z niego. Dla mnie świetny do rotacji, taki budżetowy Raphinha.
0
@Karol145 Znaczy Ronaldo mniej więcej w jego wieku grał jeszcze w Juve i to całkiem nieźle, a potem trafił do zgniłego United. Chyba mi nie powiesz, że Lewy by sobie poradził w takim United?
3
@BARCA1899Messi Wiadomo. Arabia to jest jednak półka wyżej, tylko dla absolutnej elity.
7
Nadal ma to coś. A to był taki mecz, że mógł się nawet pokusić o karetę, jakby lepiej przyjął jedno z podań od Yamala, albo jakby dobił strzał Rashforda...
9
Czyli zostaje tylko Bernal - Olmo - Fermin, z czerwonym De Jongiem
16
Ale De Jong dzisiaj był na takim poziomie, na który nawet Pedri rzadko wchodzi. Po prostu piękne było to, co on grał i jak rozstawiał naszą drużynę.
0
Oho, Yamal sobie odpocznie dzisiaj.
0
Dobra, zabierać tego Lewego. Dawać Rekina, łaaaa!
3
Mógł być poker po tym podaniu Yamala...
0
Jak z Valencią główka, co też hat-tricka zrobił
1
Mógł strzelać Yamal, już widziałem, jak to dokręca w rogala...
3
@konajoncek Akurat on często te dziury bramkarzom zakłada, bardziej to instynkt niż szczęście.
1
@Popitek12 Lepiej stracić 3 bramki i pokazać dominację genetyczną, strzelając więcej
- Sensei Flick
0
@Guillegavira On akurat zawsze tak robił, nie tylko dzisiaj. Jeszcze za Xaviego go za to krytykowałem, ale taki ma najwidoczniej styl i tego nie zmieni.
1
Jak dla mnie, to ten mecz może się skończyć nawet 6-5, bylebyśmy wygrali. Emocje zawsze na plus.
0
@Pedri16Future Bez przesady. Gol z karnego (ledwo wpadło, bramkarz się zlitował i wpuścił) i dobitka na pustą.
0
@Greg1991 Też tak uważam, zwłaszcza, że z roku na rok te karne Lewego robią się coraz mniej pewne.
1
Tu jest wysoki potencjał hat-trickowy dla Lewego, proszę państwa.
0
@MirusAmisz Tak tylko na wszelki wypadek napisałem :) Tak naprawdę nie było.
0
Yamal się rozkręca z tymi brameczkami