kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
3
Lewandowski, Raphinha i Lamine Yamal spędzili w tym sezonie jedynie 14 minut razem na boisku.
Koniec pięknego trio?
2
Benjamin Sesko - 76,5 mln euro, 12 meczów, 2 gole i 1 asysta.
Przecież United by lepiej wyszło, jakby wykupili Rodado z Wisły za pół miliona. Albo Pululu z Jagi.
2
@Darek_Maruszczak Tak i dlatego własnie na stronie głównej wisi od paru dni przypięty artykuł "Kibic Barcelony MUSI przeczytać tą książkę". Ja nie wątpię, że jest tam zapisane sporo prawdy, ale wolałbym zobaczyć prawdziwe cytaty z wywiadów z książki, bo jakoś ciężko mi na słowo uwierzyć, że Gavi w wywiadzie obsarowywałby dupę koledze i narzekałby na machanie łapami Lewego. To jest bardzo prawdopodobne, ale dlaczego reklamujecie rozmowę gościa z jakimś innym dziennikarzem, gdzie powielane są jakieś ploteczki, zamiast podać cytaty (Tak, jak to robicie w przypadku normalnych wywiadów)?
0
@Darek_Maruszczak Tak, wiadomo. Przecież wy to robicie dla idei, z powołania, a nie dlatego, że ktoś sypnął groszem. Nie ma się czego wstydzić, ale też nie ma co dorabiać do tego jakichś filozofii.
0
@paweldunajecfcb No tak minimum ze 100. To nie może być byle kto, musi mieć powodzenie!
3
@bartekvisca Na razie to Ferran wygrywa rywalizację.
2
Poczekajmy, zobaczymy. Jeszcze większość sezonu przed nami. Zobaczymy, w jakiej formie będzie Lewy.
0
@Majkel34 Skończyłoby się na trylogii, po jednym zwycięstwie na łeb i jeden remis.
1
@nosiu95 Nie słuchałem. Ta książka jest tak natrętnie reklamowana, że to osiąga wprost przeciwny skutek - czyli taki, że nie mam ochoty o niej słyszeć.
1
@Bykunn W gruncie rzeczy, to z Wikipedii. Z tym, że wystarczy na zbadanie Drogi Mlecznej się zgadzasz, więc nie widzę problemu. Moim zdaniem istnienie kosmitów to póki co bardziej zagadnienie filozoficzne, bo nie wskazują na to żadne dowody. Jak na moje, to są dwa możliwe wytłumaczenia tego zagadnienia - albo jesteśmy pierwsi (czego nie można wykluczyć), albo prawdziwa jest teoria Wielkiego Filtra, czyli nie ma żadnych cywilizacji rodem z Diuny :/
1
@fart Potwierdza go chociażby koncept sondy van Neumanna (samoreplikujące się sondy). Zaawansowana cywilizacja powinna być w stanie coś takiego utworzyć, a za jej pomocą mogłaby dotrzeć do wszystkich gwiazd w Drodze Mlecznej w ciągu pół miliona lat przy standardowych założeniach (gdyby sondy te osiągały prędkość przelotową równą 10% prędkości światła, a także raz na 500 lat zakładałyby fabrykę samoreplikujących się sond pracującą z wydajnością jednej sondy na 500 lat).
2
Kim w ogóle jest ten Staszewski i skąd on ma te wszystkie informacje? Jakoś na słowo ciężko mi uwierzyć, ciekawe, czy w książce są faktyczne zapisy wywiadów z takim np. Gavim, czy też jednak "Gadałem z tym i tym, a on powiedział mi to i to". Ja tam też ostatnio gadałem z Flickiem i powiedział, że oni to jednak z tej wysokiej linii zrezygnują.
3
Polskie kluby bezpiecznie w strefie play-offowej.
5
Halo, co tu się dzieje? Czemu Lech prowadzi 2:0 z klubem z La Ligi?
4
Jak sobie spojrzymy na xG, to strzelają nam dokładnie tyle, ile powinni. U niego jest większy problem z rozegraniem.
1
@Kondi99 W ostatnich 15 minutach meczu to może ze 3 minuty gry były XD
2
Lewy swój last dance już ma chyba za sobą :/
1
Niestety Robertowi dalej daleko do formy. 1 celne podanie w 30 minut mówi samo za siebie...
0
Przecież to jest faul...
1
Yamal takie rzeczy powinien kończyć z zamkniętymi oczami
0
@Messibestplayerintheworld Dlaczego nie jest żadnym wyznacznikiem? Lewy w poprzednim sezonie był w TOP 3 najlepszych dziewiątek na świecie.
1
@Messibestplayerintheworld Tak jak Lewandowski w poprzednim sezonie.
0
@Guapo Oni się cechują również inną obrzydliwą wadą - cały czas łapią kontuzje. Zarówno Fermin jak i Olmo. Dlatego obaj powinni zostać.
2
@Messibestplayerintheworld Znasz jakiegoś napastnika, który nie marnuje setek? Podziel się, chętnie się zapoznam.
0
@Messibestplayerintheworld Gola strzelił? Strzelił. Takie jest zadanie dziewiątki. Lewy nie robił wiele ponad to w poprzednim sezonie.
0
Ferran i Fermin robią swoją robotę, reszta tak sobie.
0
@4drian0 A mało to setek Bobert namarnował w poprzednim sezonie? Drugie tyle, co goli.
0
@Kubsoleon A co ja napisałem? Przecież mówię, że nie ma co skreślać Ferrana po tym słabym początku.
0
Póki co postawienie na Ferrana się nie opłaciło, ale nie ma co go skreślać po 10 meczach, gdzie 1/3 minut zagrał jako skrzydłowy.
1
@Hosh Real Madryt obnażony!