kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@pt9 Nie ma filmów fantasy, które stały obok LOTRa.
4
Flick chce odejść z Barcy, bo Yamal jeździ wózkami golfowymi.
Ale 1 kwietnia to tak dopiero za pół roku...
11
Ciekawe, czy Ćwiąkała znowu wyprodukuje "Szkołę futbolu" albo "Deklasację" w tytule. Wątpię, w końcu mówimy o białych, więc bardzo wyrównany mecz.
6
Biel symbolizuje czystość i niewinność. Taki jest Real Madryt - pełen gracji i kultury. Reprezentują go najznakomitsi dżentelmeni, w tym przede wszystkim Bellingham i święty Vinicius. Dzisiaj mogli wygrać, ale im się nie chciało. I tak mają już dużo punktów.
0
@Rifek A co ty się tak z tym Nico uwziąłeś w sumie?
0
@TR3YWAY Ależ on to dokręcił!
3
@macio_944 To była chyba najbardziej klarowna ręka, jaka nie została odgwizdana, jaką kiedykolwiek widziałem... Może oprócz boskiej ręki Maradony, ale to się nie liczy.
2
Ale z tym Diazem, to Bayern trafił w dziesiątkę. Nie mówię, że u nas Rashford zły, bo też swoje robi i chyba jest to najlepsze wypożyczenie w ostatnich latach, ale jednak trochę zazdroszczę.
0
@FiscaelBarca Nie powiedziałem, że w obecnym, tylko, że w tym.
0
@waletpl No tak. Ale co zmienia absencja Gaviego w kontekście pomocy? Gość nic dla nas obecnie nie znaczy (zaznaczam, że mówimy o boisku). Lubię go, ale kontuzje i duża rywalizacja stłamsiły na razie jego karierę.
0
@Adi123456789 Siódmy zmysł.
2
W całej tej dyskusji nigdy nie bierze się pod uwagę najważniejszego czynnika. Messi nigdy nie strzelił reprezentacji Polski (a miał karniaka). Za to Ronaldo zrobił to 4 razy, z czego raz z przewrotki w wieku 40 lat. I to jest właśnie GOAT.
0
@Messibestplayerintheworld Niech ci będzie, w następnym :) Aś się słówka uczepił :/
0
@waletpl Gavi nigdy nie był elementem pierwszego składu za kadencji Flicka.
0
Zobaczymy, co będzie mówił po tym, jak Portugalia wygra w tym roku mundial.
0
@sokot Czemu cienko? Z tego, co widzę, to tylko Pedriego brakuje.
0
Zasłużona, ale jakbym miał obstawiać, to stawiałbym, że nie zrobi wielkiej kariery.
0
Dzisiaj Bayern - PSG, europejski klasyk. Ciekawe, dlaczego te drużyny tak często na siebie trafiają.
0
@LukaszFan Przecież nie raz się Wojtek skompromitował w rozegraniu, również w tym sezonie. To, że przeciwnicy z tego nie skorzystali go nie usprawiedliwia.
1
@Ja124477yr4 A pamiętasz klasyk na Bernabeu z poprzedniego sezonu? Pena zagrał tam wspaniały mecz. Czy uważasz, że Pena to poziom na Barcelonę?
1
@blakkudium To będzie zdecydowanie najlepszy sędzia w tym spotkaniu.
2
@Pedri16Future No ale Wojtek to niestety obecnie nie jest poziom na Barcelonę. Głównie przez braki w umiejętności rozgrywania, ale taki Garcia go zjada w każdym aspekcie.
1
Nie ma Raphinhi XD. Tyle jest wart ten ranking, co nic. Cała plejada gwiazd Realu Madryt, który w tamtym sezonie wygrał okrągłe ZERO.
0
Z jednej strony liczby świetne, ale z drugiej, to w meczach go po prostu nie ma. Może na 9tce sprawdziłby się lepiej?
3
@matirix20 Jak dobrze pamiętam, to wtedy Gavi i De Jong byli kontuzjowani, a o Casado jeszcze mało kto słyszał. Taka była koniunktura, że mógł sobie parę meczów zagrać. Teraz jest większa konkurencja. Jakby każdy 17-latek, który debiutuje w Barcelonie, wchodził na topowy poziom, to nie mielibyśmy problemów na żadnej pozycji
9
@betonito Też ludzie zrobili z tego Bernala nie wiadomo kogo, a przecież mówimy o gościu, co ledwo dwa-trzy mecze zagrał w poważnej piłce. Najzwyczajniej w świecie jest za słaby.
3
Czy Fermin Lopez zostanie Colem Palmerem dla FC Barcelony?
1
@LOPEZ16 U mnie czeka cierpliwie na swoją kolej. I poczeka, bo przed nią w kolejce jakieś 5 sporawych serii fantasy.
3
@norbi77 To się zgadza, byłaby to bramka, jakby wpadło do bramki.
3
Haaland kolejny dublet. To już 13 goli w 10 meczach Premier League.
Ewidentnie potężny Norweg zmierza po rekord Erlinga.