1

Szczęsny to potrafi podskoczyć pół metra w górę?

0

Cóż. Z Celtą zawsze te mecze wyjazdowe trudne.

0

Przecież tam był karny na Lewym

0

To już chyba ten moment, by kto inny przejmował karne. Za każdym razem jak Lewy strzela, to jest zawał...

0

Matko, zawał... Te karne to jednak może powinien młody strzelać...

0

Penalty!!! To musi być PENALTI!

1

@Comentateiro Nigdy nie będziesz już taki sam...

0

@macio_944 Kto wie, co by było, gdyby nie dostał transferów za 200 mln. Flick nie miał takiego luksusu, a i tak jest krytykowany po paru porażkach.

0

@daniel32778 Wygrali 6 razy na 8 ostatnich lat.

2

@Bolton Nie tylko on, taki Isak też już może się zabierać spowrotem do Newcastle. Dobrze wydane 250 mln?

0

@daniel32778 Przecież Bayern też ostatnio nie wygrał ligi. Powiedz mi, jak inaczej nazwać klub, który na 8 ostatnich lat 6 razy zdobywa mistrzostwo? City jest dominatorem ligi angielskiej, to jest fakt, nie opinia.

0

Przed nami 12 kolejka ligi, a Robert Lewandowski ma na koncie jedynie 4 gole. To chyba pierwsza taka sytuacja w jego karierze od czasu pierwszego sezonu w BVB.

0

@daniel32778 A dlaczego miałby odchodzić z City? Ma tam wszystko. Wielkie pieniądze, potężny klub finansowo, dominator najlepszej ligi na świecie, trener, od którego może się wiele nauczyć, projekt sportowy układany pod niego.

1

14 goli w 11 spotkaniach, Haaland wyrównuje ligowy wynik Roberta Lewandowskiego z poprzedniego sezonu

2

@Dankho94isback Częstsze oszczędzanie Pedriego i Yamala. Nie dość, że pomogłoby to uniknąć przeciążeń mięśniowych, to jeszcze drużyna uczyłaby się grać bez nich, co też jest ważne.

1

@Czyhrynski No tak, bo przecież dokładnie o to mi chodziło. Oczywiście, że się podniesie. Ale nie w klubach z topki Serie A.

0

Ten Zalewski to już chyba nigdy się nie podniesie z ławki na dłużej. Niestety, ale czasami trzeba zrobić ten krok w tył, żeby pójść do przodu, ale on wciąż wybiera sobie najlepsze kluby w Serie A, w których ma bardzo ciężko o minuty. Gdyby poszedł do jakiegoś klubu ze Francji, z Belgii, Holandii, może Turcji, to chociaż miałby szanse.

1

I znowu to samo - Ferran regularnie strzela, gra nieźle, ale i tak jest zsyłany na inną pozycję. Jak on ma złapać formę na dziewiątce w takiej sytuacji?

0

Ech, a już zrobił smaka, że uda się go sprzedać...

0

Harry Kane w swoim pierwszym sezonie po 10 kolejkach Bundesligi:
- 15 goli i 5 asyst
Harry Kane w swoim drugim sezonie po 10 kolejkach Bundesligi:
- 11 goli i 7 asyst
Harry Kane w swoim trzecim sezonie po 10 kolejkach Bundesligi:
- 13 goli i 3 asysty

Anglik znowu zaczyna potężnie. By pobić rekord Lewego i zapisać się w historii, będzie musiał jednak podtrzymać tą formę do samego końca, a to do tej pory mu się nie udawało.

1

@FcPortoFan1999 Z tym, że jedna kolejka go ominęła.

1

@Adran360 Pajcyk, pajcyk, pajcyk! Pajcyk gol!!!

2

@Matheu12 A co za różnica, czy mamy jednego dominanta, jak w Bundeslidze, czy dwóch, jak w La Lidze?

1

Kane tutaj nie pomógł swoim wybiciem...

0

Czyżby Bayern zmierzał po pierwszy mecz bez wygranej w tym sezonie?

1

@Ryoumen No w sumie, to tak XD.

2

@tbas Przecież ta linia jest grubsza niż rzekomy spalony XDD

4

@directedbyfcb Rzecz z Robertem jest taka, że im dłużej on nie gra, tym więcej zyskuje w oczach większości Ramblowiczów. Np. teraz, gdy tak wiele osób pcha Lewego do pierwszej 11stki, mimo tego, że Ferran gra nieźle i regularnie strzela. Ludzie zapominają, że dobra forma Lewego pojawia się na 2-3 miesiące i znika.

Jak na moje, to trzeba dać mu czas. Gdy Ferran przestanie dostarczać, a pewnie tak się w końcu stanie, to Lewy będzia miał swoją szansę.

1

Z jednej strony tęskno za Lewym z poprzedniego sezonu, a z drugiej...
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1870584764303839632

3

@Herato Ma lepsze długie podania i częściej pokazuje się do małej gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?