11

Będą ciężary, De Jong ostatnio robił świetną robotę.

2

@AxelF Słuchałem ostatnio wywiadu nt. sztucznej inteligencji z nim i mówi w bardzo interesujący sposób. Chyba będę musiał jednak kupić tę książkę.

3

@norbi77 akurat na meczach kobiet zawsze są jaja, ale nie wiem, czy o takie chodziło...

1

@Kgorecki2500 Tym razem będzie inaczej :)

4

@mekston Na plus na pewno to, że później zachował pozytywną, sportową energię i pokazał sędziemu okejki.

1

Szkoda byłoby nie awansować teraz na ten mundial, gdy w końcu zaczęliśmy grać porządnie :/

1

@Filipem Właśnie to jest ciekawe, bo w PSG Kylian był świetnym kreatorem, a od transferu do Realu ta umiejętność tak jakby u niego zanikła.

1

Pierwsze sezony Lewego i Mbappe w Hiszpanii:
Lewy 22/23
- 46 meczów
- 33 gole
- 8 asyst
- 2 trofea drużynowe (La Liga + Superpuchar Hiszpanii)
- Pichichi z 23 bramkami

Mbappe 24/25
- 56 meczów
- 43 gole
- 5 asyst
- 2 trofea drużynowe (Superpuchar UEFA + Puchar Interkontynentalny)
- Pichichi + Złoty But z 31 bramkami

0

@Pedri16Future No, raczej nie. Ale wypadało napisać, na wypadek, jakby naprawdę to zrobił.

1

Robert Lewandowski musiałby jeszcze strzelić 23 bramki w pozostałych 26 spotkaniach, by po raz pierwszy osiągnąć wynik 30 bramek w La Lidze. Do zrobienia? Jak najbardziej.

22

Wciąż czekamy na powrót zabójczego trio.

6

To było coś szokującego. Jak skład, w którym gra jednocześnie trzech nominalnych lewoskrzydłowych / wahadłowych (Kamiński, Zalewski, Skóraś) mógł zagrać tak dobrze w defensywie? Mega odważny ruch ze strony Urbana.

29

Ta, na pewno. Terrorysta z Rosario zmusił go, by to powiedział.

6

@Luciano99 Jakby miał z czego strzelać, to by strzelał, zamiast sobie głowę głupotami zawracać. Ale Xavineta nie tworzyła wielu okazji.

16

Dobry czas dla polskiej piłki. Dwóch Polaków w pierwszym składzie Barcelony, młodzieżówka wygrywa, dorośli grają w końcu porządnie, a do tego liga pnie się w rankingach jak nigdy. Można się łagodnie uśmiechnąć :)

1

Ostatnio tak dobrze tą reprezentację oglądało się za czasu Sousy.

1

A więc mamy! Pierwszy zwycięski remis ekipy Urbana!

24

Przyjemnie się oglądało, to płaskogłowi z racami musieli się uaktywnić.

0

Ależ strzał Lewego. W drugą stronę...

0

Ale żeby wystawić w jednym składzie Kamińskiego, Zalewskiego i Skórasia (wszyscy nominalni lewoskrzydłowi) to jednak trzeba mieć jaja.

3

Lewy zagrał jeden dobry mecz i od razu narracja zmienia się o 180 stopni? Klasyk. Jeszcze niedawno nie było mowy o przedłużeniu :)

3

Kamiński!!! Mistrz!

11

Już myślałem, że to Lewy takiego farfocla zapodał...

1

Robert łagodnie uśmiechnięty

2

Wyobraźcie sobie, że te 4 bramki Ferrana wpadają - narracja teraz byłaby zupełnie inna. Być może byłby uważany za jedną z najlepszych dziewiątek na świecie, po świętej trójcy.

0

@HarveySpecter A kto gra w gry dla fabuły? Dla fabuły to się czyta książki.

0

@Fc112 A mimo to, zagrali w Barcy taką samą ilość minut, od kiedy Olmo tu przyszedł.

0

@Fc112 obaj mają nierówną formę i kontuzje

0

@ShawnC kibice Milanu się z tym nie zgodzą.

4

Modrić to akurat jest jakiś wybryk natury. 40 lat, wszystko gra w klubie i pewnie wszystko zagra na kadrze, w dodatku wciąż na najwyższym poziomie. Chciałoby się, żeby Lewy podążył jego śladem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?