kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
11
Będą ciężary, De Jong ostatnio robił świetną robotę.
2
@AxelF Słuchałem ostatnio wywiadu nt. sztucznej inteligencji z nim i mówi w bardzo interesujący sposób. Chyba będę musiał jednak kupić tę książkę.
3
@norbi77 akurat na meczach kobiet zawsze są jaja, ale nie wiem, czy o takie chodziło...
1
@Kgorecki2500 Tym razem będzie inaczej :)
4
@mekston Na plus na pewno to, że później zachował pozytywną, sportową energię i pokazał sędziemu okejki.
1
Szkoda byłoby nie awansować teraz na ten mundial, gdy w końcu zaczęliśmy grać porządnie :/
1
@Filipem Właśnie to jest ciekawe, bo w PSG Kylian był świetnym kreatorem, a od transferu do Realu ta umiejętność tak jakby u niego zanikła.
1
Pierwsze sezony Lewego i Mbappe w Hiszpanii:
Lewy 22/23
- 46 meczów
- 33 gole
- 8 asyst
- 2 trofea drużynowe (La Liga + Superpuchar Hiszpanii)
- Pichichi z 23 bramkami
Mbappe 24/25
- 56 meczów
- 43 gole
- 5 asyst
- 2 trofea drużynowe (Superpuchar UEFA + Puchar Interkontynentalny)
- Pichichi + Złoty But z 31 bramkami
0
@Pedri16Future No, raczej nie. Ale wypadało napisać, na wypadek, jakby naprawdę to zrobił.
1
Robert Lewandowski musiałby jeszcze strzelić 23 bramki w pozostałych 26 spotkaniach, by po raz pierwszy osiągnąć wynik 30 bramek w La Lidze. Do zrobienia? Jak najbardziej.
22
Wciąż czekamy na powrót zabójczego trio.
6
To było coś szokującego. Jak skład, w którym gra jednocześnie trzech nominalnych lewoskrzydłowych / wahadłowych (Kamiński, Zalewski, Skóraś) mógł zagrać tak dobrze w defensywie? Mega odważny ruch ze strony Urbana.
29
Ta, na pewno. Terrorysta z Rosario zmusił go, by to powiedział.
6
@Luciano99 Jakby miał z czego strzelać, to by strzelał, zamiast sobie głowę głupotami zawracać. Ale Xavineta nie tworzyła wielu okazji.
16
Dobry czas dla polskiej piłki. Dwóch Polaków w pierwszym składzie Barcelony, młodzieżówka wygrywa, dorośli grają w końcu porządnie, a do tego liga pnie się w rankingach jak nigdy. Można się łagodnie uśmiechnąć :)
1
Ostatnio tak dobrze tą reprezentację oglądało się za czasu Sousy.
1
A więc mamy! Pierwszy zwycięski remis ekipy Urbana!
24
Przyjemnie się oglądało, to płaskogłowi z racami musieli się uaktywnić.
0
Ależ strzał Lewego. W drugą stronę...
0
Ale żeby wystawić w jednym składzie Kamińskiego, Zalewskiego i Skórasia (wszyscy nominalni lewoskrzydłowi) to jednak trzeba mieć jaja.
3
Lewy zagrał jeden dobry mecz i od razu narracja zmienia się o 180 stopni? Klasyk. Jeszcze niedawno nie było mowy o przedłużeniu :)
3
Kamiński!!! Mistrz!
11
Już myślałem, że to Lewy takiego farfocla zapodał...
1
Robert łagodnie uśmiechnięty
2
Wyobraźcie sobie, że te 4 bramki Ferrana wpadają - narracja teraz byłaby zupełnie inna. Być może byłby uważany za jedną z najlepszych dziewiątek na świecie, po świętej trójcy.
0
@HarveySpecter A kto gra w gry dla fabuły? Dla fabuły to się czyta książki.
0
@Fc112 A mimo to, zagrali w Barcy taką samą ilość minut, od kiedy Olmo tu przyszedł.
0
@Fc112 obaj mają nierówną formę i kontuzje
0
@ShawnC kibice Milanu się z tym nie zgodzą.
4
Modrić to akurat jest jakiś wybryk natury. 40 lat, wszystko gra w klubie i pewnie wszystko zagra na kadrze, w dodatku wciąż na najwyższym poziomie. Chciałoby się, żeby Lewy podążył jego śladem...