kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
5
Gra wiking Erling Haaland i szuka kolejnej, 15 bramki w lidze.
Do końca sezonu Premier League jeszcze 27 spotkań, licząc to teraz rozgrywane.
Haaland musiałby strzelić jeszcze 23 bramki w lidze, by pobić swój rekord.
1
@Comentateiro Czy ja wiem? W środku pola nie istnieliśmy do czerwonej kartki. Tylko Fermin coś tam pokazywał. Do tego gol Lewego z niczego, a Ferrana przy sporym farcie i wielkim babolu Simona. Ja tam bym się grą nie zachwycał.
3
Dzisiaj oglądałem dobrą Barcelonę i chyba najgorszy występ sędziego, jaki miałem okazję widzieć w tym sezonie.
0
@tbas Ale co Ferran? No jest lepszy od Alvareza, jeśli o to pytasz.
0
@tbas Dwóch lepszych napastników. Gdzie tu kontrowersja?
3
Do tej pory Lewy, Rapha i Yamal zagrali razem na boisku tylko 11 minut w tym sezonie.
Już niedługo zabójcze trio wróci. Może już z Chelsea we wtorek?
0
Po co nam Alvarez, skoro mamy dwóch lepszych napastników w klubie?
1
Chciałbym zobaczyć tego spalonego...
1
@norbi77 Naturalny ruch ręki, prawda...
2
Hansi Flick tym meczem mówi jasno - Lamine Yamal nie potrzebuje odpoczywać.
0
@domin1515 Środek pola dominujemy? Przecież u nas w środku tylko Fermin gra w piłkę...
2
Ogólnie to mecz jest słaby. Wynik tego nie oddaje, ale my nie gramy dobrze. Athletik gra źle.
0
Dobra, Yamal podchodzi do wapna. Będzie panenką, czy w okienko? Jak stawiacie?
1
Będzie Lamine strzelał? Oby tak.
1
Karny musi być.
0
Ale Ferran ma pecha XDD
0
Ale dzisiaj się wszyscy uwzięli, by tego Fermina okopać.
0
Nie no, dla mnie to jest czerwona. Przecież gośc z premedytacją z całej siły zawalił mu kopa, bez szansy na dotknięcie piłki.
3
Ten sędzia to jest kryminalista
0
Czy ktoś zatrzyma ten Bayern?
0
Unai dzisiaj partidazo
11
Już trzeci raz Fermin czysto zabiera piłkę i trzeci raz sędzia gwizda, japiedziele...
2
Co to ma znaczyć? XDDDD
1
Haha, Fermina można kopać XDDDD
0
Robercik jaki jest, każdy widzi. Ale strzela.
0
Ale że tak bez żadnej oprawy od kibiców?
0
@mekston Strzeli jednego hat-tricka i tempo wróci :/ Tak to już jest.
0
@mekston Panie, jeszcze 60 minut meczu XD. Wstrzymaj konie!
0
Uszaty i Balde w jednym składzie. Jakich czasów dożyliśmy :)
0
Ten Karl to może być następny złoty dzieciak