5

Gra wiking Erling Haaland i szuka kolejnej, 15 bramki w lidze.

Do końca sezonu Premier League jeszcze 27 spotkań, licząc to teraz rozgrywane.
Haaland musiałby strzelić jeszcze 23 bramki w lidze, by pobić swój rekord.

1

@Comentateiro Czy ja wiem? W środku pola nie istnieliśmy do czerwonej kartki. Tylko Fermin coś tam pokazywał. Do tego gol Lewego z niczego, a Ferrana przy sporym farcie i wielkim babolu Simona. Ja tam bym się grą nie zachwycał.

3

Dzisiaj oglądałem dobrą Barcelonę i chyba najgorszy występ sędziego, jaki miałem okazję widzieć w tym sezonie.

0

@tbas Ale co Ferran? No jest lepszy od Alvareza, jeśli o to pytasz.

0

@tbas Dwóch lepszych napastników. Gdzie tu kontrowersja?

3

Do tej pory Lewy, Rapha i Yamal zagrali razem na boisku tylko 11 minut w tym sezonie.

Już niedługo zabójcze trio wróci. Może już z Chelsea we wtorek?

0

Po co nam Alvarez, skoro mamy dwóch lepszych napastników w klubie?

1

Chciałbym zobaczyć tego spalonego...

1

@norbi77 Naturalny ruch ręki, prawda...

2

Hansi Flick tym meczem mówi jasno - Lamine Yamal nie potrzebuje odpoczywać.

0

@domin1515 Środek pola dominujemy? Przecież u nas w środku tylko Fermin gra w piłkę...

2

Ogólnie to mecz jest słaby. Wynik tego nie oddaje, ale my nie gramy dobrze. Athletik gra źle.

0

Dobra, Yamal podchodzi do wapna. Będzie panenką, czy w okienko? Jak stawiacie?

1

Będzie Lamine strzelał? Oby tak.

1

Karny musi być.

0

Ale Ferran ma pecha XDD

0

Ale dzisiaj się wszyscy uwzięli, by tego Fermina okopać.

0

Nie no, dla mnie to jest czerwona. Przecież gośc z premedytacją z całej siły zawalił mu kopa, bez szansy na dotknięcie piłki.

3

Ten sędzia to jest kryminalista

0

Czy ktoś zatrzyma ten Bayern?

0

Unai dzisiaj partidazo

11

Już trzeci raz Fermin czysto zabiera piłkę i trzeci raz sędzia gwizda, japiedziele...

2

Co to ma znaczyć? XDDDD

1

Haha, Fermina można kopać XDDDD

0

Robercik jaki jest, każdy widzi. Ale strzela.

0

Ale że tak bez żadnej oprawy od kibiców?

0

@mekston Strzeli jednego hat-tricka i tempo wróci :/ Tak to już jest.

0

@mekston Panie, jeszcze 60 minut meczu XD. Wstrzymaj konie!

0

Uszaty i Balde w jednym składzie. Jakich czasów dożyliśmy :)

0

Ten Karl to może być następny złoty dzieciak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?