kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Sulimo A po co ci ten Nico, jak masz Raphinhę który robi robotę na tej pozycji?
2
Ta nasza linia pomocy to jest jakiś cyrk, obrona to samo.
0
Teraz Casado niepotrzebnie kombinuje zamiast po prostu zagrać do Lewego...
0
Ależ dzisiaj Eric Garcia gra koszmarnie w obronie. Czy on tam chociaż jeden pojedynek wygrał?
5
Yamal jak Fernando Torres...
0
Matko boska ten Olmo...
3
Olmo zjazd jak Szymański w Fenerbahce.
5
To byłby bardzo miękki karny moim zdaniem... W ogóle wątpliwy.
0
Raphinha to najlepszy zawodnik ery Flicka i tutaj nie ma nawet o czym mówić.
0
Ale ten Eryk jest przeciętny w obronie... Przeciętny w najlepszym wypadku...
1
Olmo znowu spierdzielil podanie Lewego...
1
Teraz ładnie Robercik.
1
@JanuszKorwinMikke Christensen to nie jest przeciętniak?
10
Przydałby się jakiś kolejny hat-trick Robercikowi. Tak tylko sobie mówię...
5
Przypominam, że do tej pory w obecnym sezonie trio Rapha - Lewy - Yamal spędziło jednocześnie na boisku zaledwie 11 minut.
3
Jak był za 20 mln po świetnym sezonie w Stuttgarcie, to trzeba było go brać. Teraz już za drogi w stosunku do wieku i jakości.
1
@PatrychoO To na Chromie akurat :/
37
"Lewandowski musi się pożegnać. Burza w Barcelonie, jest oficjalny komunikat"
Po wejściu w artykuł dowiaduję się, że Lewy owszem, musi się pożegnać... z Ferminem, który złapał kontuzję.
Ach te polskie media sportowe.
0
@clyde Ta, XD. Poczekaj, aż będziesz robić achievement na zabicie 50 przeciwników strzałami w głowę.
0
@Encore Nadal nie rozumiem dlaczego go zwolnili... Zresztą, Kosta Runjaić też swoje robił. Wiadomo, że na podwórku krajowym nie było idealnie, bo Legia zawsze celuje w mistrza, ale w Europie pokazywali klasę.
0
@TaughtMule Piszczek już w pierwszym swoim sezonie wyprowadzi GKS Tychy z 1 ligi. To jest dopiero talent...
0
@4Fabregas4 Jak byś rozumiał na czym polega piłka, to byś wiedział, że jak chcesz zagrać na ścianę i odegranie, to grasz do nogi, a nie na 3-metrowy dobieg. Zobacz sobie jak to wyglądało w meczu z Holandią z Kamińskim.
1
@Arkon Spin-offów akurat w to nie wliczam :) FTWD miało jeden oglądalny sezon, Dead City było okej, ale drugiego sezonu nie widziałem, a ten z Rickiem i Michonne to było romansidło, bardzo słabe w dodatku... Ogólnie, to nie wiem, czy chociaż jeden spin-off im wyszedł dobrze.
0
@Arkon The Walking Dead... Takie moje guilty pleasure, chociaż pierwsze 4 sezony były naprawdę dobre. Stamtąd podobnie, mega mnie wciągają te klimaty, chociaż uważam, że sam serial jest średni i pełen nudnych wypełniaczy.
1
@4Fabregas4 Tak, no świetne podanie, na 3-metrowy dobieg.
29
Ludzie, on w LM zagrał 180 minut... On miał serie w Barcelonie w La Lidze, że nie strzelał gola przez 600, 700 minut. To również kwestia formy drużyny. Zresztą, po takim meczu zarzucanie dziewiątce, że nie strzeliła gola, to jest jakieś kuriozum. Przecież u nas zupełnie nie istniała linia pomocy. Zupełnie. Jak dziewiątka ma strzelać, gdy drużyna traci piłki już w fazie przejściowej? Gdy Yamal dostaje piłki w najlepszym przypadku na linii środkowej boiska? A później, grając w 10tkę poł meczu?
Wstawcie tam Mbappe, Haalanda, Prime Lewego z Bayernu i też nie strzelą. Tak zwane factos.
0
@Culer9002 Niczego się Araujo nie nauczył... Jednak doświadczenie w szatni doświadczeniem, ale młodzi muszą umieć z tego korzystać. I chcieć, przede wszystkim chcieć. Ale Araujo ma swój kodeks i on ma to gdzieś.
0
@Stinger_ Oho, a to nawet nie wiedziałem.
3
@mordini123 Cypr widzę też ładnie kosi punkty na lidze konferencji ogórów.
1
@blakkudium Ja tam wolę De Jonga, który zapomniał, że ma za nią biec