0

On naprawdę jest kontuzjowany, czy po prostu mu się piłka znudziła? To już tyle czasu, że zaczynam mieć wątpliwości.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zagrali razem w tym sezonie 11 minut (wszyscy trzej jednocześnie na boisku). Przecież to jest straszne...

1

@gaucho104 nie sprawdziłby się, mamy w klubie dwóch lepszych napastników plus Rashford który może tam grać.

0

CHORE liczby topowych dziewiątek na świecie (klub + reprezentacja):

Erling Haaland - 32 gole i 3 asysty w 22 spotkaniach - 1,59 G/A na mecz
Kylian Mbappe - 27 goli i 6 asyst w 22 spotkaniach - 1,5 G/A na mecz
Harry Kane - 29 goli i 3 asysty w 23 spotkaniach - 1,39 G/A na mecz

Co tu się wyprawia w tym sezonie??

0

Więcej, więcej, dajcie mu więcej!

0

@mekston O panie, kiedy on tyle nastrzelał...

4

Tylko transfer Erlinga Haalanda do FC Barcelony i jego gra pod batutą Hansiego Flicka da światowej piłce to, czego potrzebuje.

0

@Stinger_ Trudna sprawa. Trzeba by zapytać jakiegoś eksperta... Chociaż? Czasami zapominam, że sam nim jestem.

4

Mbappe przez moment szedł po rekord Lewandowskiego, ale już się nie uda.

0

@Messibestplayerintheworld Gdyby, gdyby... Fakty są takie, że jest naszym najlepszym strzelcem. Nie gra wszystkiego, a Flick na zmianę rzuca go na skrzydło i na dziewiątkę. Ma trudne warunki, by budować stabilną formę, ale i tak radzi sobie świetnie. A wy tu robicie z niego drugiego Nuneza, bo zmarnował dwie, czy trzy setki.

3

@Messibestplayerintheworld Według wskaźnika xG strzela więcej, niż powinien. Kolega, którego post przytaczasz, też chyba zapomniał, że z Bilbao to on dwie bramki strzelił. Okej, zmarnował jedną setę. No cuda nie widy, napastnik marnuje okazje. Jakbyście Haalanda w City zobaczyli to byście epilepsji dostali. Zresztą, nie trzeba tak daleko szukać. Lewy to niby w Barcy nie marnował? Marnował, a jak.

1

@Cryptolis Pytanie tylko, czy chcemy, by ta technologia tak szybko się rozwijała. Tak naprawdę to nikt nie wie, jak mogłoby się dla nas skończyć wprowadzenie prawdziwej superinteligencji.

2

@marcin62 Pytanie tylko, jak zamierzasz kontrolować taką konieczność znakowania. Przecież to wygląda jak prawdziwe (zakładam, że nie jest). Jak zamierzasz udowodnić komuś, że użył AI?

2

@Coveta Sofascore, ostatnio dodali takie dane, ale tylko w meczach ligi mistrzów.

4

@elcaminodelsol No tak, ale ludzie starają się tu zrobić z Lewego jakiegoś skrajnego nieudacznika w pressingu, a tak nie jest.

22

Swoją drogą, garść statystyk z wczorajszego meczu:

- Przebiegnięte kilometry w przeliczeniu na 90 minut:
Lewy - 10,16 km
Yamal - 9,25 km
- Liczba sprintów:
Lewy - 8
Yamal - 7
- Maksymalna prędkość:
Lewy - 29,1 km/h
Yamal - 28,5 km/h
- Procent czasu spędzonego w biegu:
Lewy - 15%
Yamal - 15,2%
- Procent czasu spędzonego w szybkim biegu / sprincie:
Lewy - 9,7%
Yamal - 8,3%

2

@mvnBasten Akurat wczoraj dobrze pressował.

22

Fajnie, tylko co by dał pressing w tamtym momencie? Lewy sam przeciwko 4 niekrytych zawodników? Biegałby w kółko za piłką jak matoł. Pressing musi być zorganizowany.

2

@4Fabregas4 Aha. To fajnie, że tyle nam dała ta fizyczność wątłego Pedriego, szklanki Olmo, dzieciaków Yamala i Balde, dziadków Lewego i Inigo.

Z tego, co pamiętam, to Bayern Flicka w drugim sezonie spokojnie wygrał ligę i odpadł w QF Ligi Mistrzów tylko dlatego, że na mocne PSG trafił bez kontuzjowanego Lewego (nie z przeciążeń, tylko przez rzeźnickie wejście w meczu reprezentacji), a zresztą i bez niego przeszliby te PSG gdyby nie absurdalna zasada goli na wyjeździe, której już zresztą nie ma.

1

@4Fabregas4 Skoro Flick tak się nie zna, to dlaczego wygraliśmy w minionym sezonie tryplet krajowy, sprowadzając jedynie Olmo?

8

Ferran to tam pół biedy, bo algorytm bardzo wysoko ceni wybicia z linii bramkowej. I to akurat było jego świetne zagranie, gdyby Kounde tam nie odstawił jakiegoś cyrku, to możnaby go tylko chwalić.

Ale Yamal? Przecież on cały mecz tylko przegrywał pojedynki z Cucurellą, podawał niecelnie, tracił na potęgę. Był aktywny, stworzył setę Ferrana i na tym się kończą jego plusy.

0

@4Fabregas4 I dlatego Flick ściągnął go już w połowie. Miło z jego strony, tak oszczędzić najlepszego zawodnika.

2

@mekston Usmażyłbym sobie rybcię na głębokim oleju. Takiego rekina, ooo.

0

@Culer9002 I jakimś cudem wszystkie w wielkich spotkaniach.

4

Cóż. Niektórych piłkarzy po prostu nie powinno się wystawiać w wielkich meczach.

2

Na razie to jest deklasacja. Ciekawe, jakby to wyglądało gdyby Ferran trafił tą setkę z początku...

0

Lewy łamał linię?

0

Nasz środek pola znowu nie istnieje, ale niech Ćwiąkała dalej spuszcza się nad Erykiem

0

Escandalo! Przypadkowa ręka odgwizdana, gol anulowany! Skandal, przecież zawodnik Chelsea nie chciał!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?