0

Ale teraz jakościowo z półkę niżej jesteśmy po zmianach...

3

Raphinha "Zapierdzielać do upadłego, albo spotkamy się w szatni. I tak się spotkamy."

0

Do Ferrana mógł grać...

0

@unic No nic, ale nic czasami nie jest aż tak złe...

1

Co ten Fulham...

0

Napisałbym coś o Alvarezie, ale po tym co robił Lewy to aż wstyd.

5

@Rastafarnianin Ale tutaj nie było tych kroczków właśnie...

0

@cymanski15 Ja akurat stale i niezmiennie, już od drugiego sezonu Xavinety mówię, że Ferran powinien grać na dziewiątce i tylko tam. Na skrzydła się nie nadaje, ale napastnik może być z niego dobry. Nie topowy, ale dobry.

0

@Filipem Ferran ma więcej goli od Lewego, więc chyba jednak kończy jakieś sytuacje.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Z Chelsea Ferran grał na skrzydle, przypominam. To Lewy okupował 9tkę.

2

@Filipem Ja tam akurat zawsze mam takie uczucie, jak on strzela, już od paru lat.

0

Lewandowski może nam jeszcze pomóc, ale z ławki. Teraz pora postawić zdecydowanie na Ferrana. Bez rzucania nim po wszystkich pozycjach w ataku.

0

Czas Roberta Lewandowskiego już minął...

0

@RAFI9 Z Sevillą to akurat 1-4 było, więc ciężko tu mówić o jednym karnym, ale no zdecydowanie pora na zmianę.

5

Przecież dotknął piłkę

0

Jak Lewy dzisiaj nie strzeli hat-tricka to wysyłamy go do Arabii w zimowym okienku.

0

@ViscaelBarca2007 Zrobił tu spore postępy od kiedy zmarnował tego jednego.

1

To jest moment, by przekazać karne Raphinhi albo Yamalowi. Po prostu.

0

Bez spalonego raczej :/

0

Ale tak poważnie - po co są te bandaże na dłoniach?

3

W poprzednim sezonie na tym etapie La Ligi (15 kolejka), Lewandowski miał na koncie 15 bramek, a Mbappe 8. Wiemy, kto ostatecznie skończył z Pichichi.

W obecnym Lewandowski ma 8, a Mbappe 14. Historia lubi się powtarzać?

0

@Pedri16Future W sumie, to chyba każdy kto oglądał to na żywo, to pamięta :P

2

Ale Ferran by miał tu pojazd za coś takiego...

Najgorsze kopnięcie piłki Lewego w całej karierze w Barcy?

0

Co mecz inna obrona, i jak oni się mają zgrać?

5

Dobra, dawać już ten meczyk. I chociaż mam wątpliwości co do formy Lewego, to chcę go zobaczyć obok Raphy i Yamala.

0

@Sysia11 Czasami trzeba wiedzieć, kiedy nalezy się pożegnać. Dla przykładu Real wygrał Ligę Mistrzów po pozbyciu się Benzemy, gdzie sprowadzili na jego zastępstwo... Joselu. Także Lewy musi wracać do topowej formy, jeśli chce zostać.

0

@doc Nie wiem, ja tam widzę w Ferranie potencjał. W ostatnim sezonie jak zastąpił kontuzjowanego Lewego i dostał więcej szans NA DZIEWIĄTCE, to grał bardzo dobrze. Gol z Interem, 3 asysty z Realem w lidze. Było tego więcej. Tylko on musi grać na dziewiątce, na innych pozycjach jest słaby.

0

@partymaker Faktycznie XD. Patrzę - Athletic i wiadomo, z czym się skojarzyło.

9

O, jednak nie odnawiają. To co, dobry mecz z Atletico i znowu zmieniamy zdanie? Hiszpańska prasa to jest stan umysłu.

0

@macio_944 Akurat nie pamiętam takiej sytuacji, żeby Lewy bił się w pierś. Żeby wyszedł po meczu i powiedział - rozegrałem słaby mecz, zwaliłem setkę, przestrzeliłem karnego, drużyna przeze mnie miała trudniej. Raczej zawsze mówi - my zagraliśmy słabo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?