kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
3
Od razu się pojawia uśmiech na twarzy XD. Zwłaszcza, że Robercik był tam bardzo blisko bramek, z Celtą miał taki piękny strzał w słupek dokręcony, gdyby to siadło to byłaby jego najładniejsza bramka w Barcy.
1
@4Fabregas4 No, ze 2 minuty by dostał.
0
I akurat jak Ferran potrzebuje minut, to ich nie dostanie.
1
Realizator z Macedonii bawi się w VAR
0
Fajna cieszynka gościa z U-21
26
@Pedri16Future Różnica jest taka, że Hiszpania ma 10 innych piłkarzy, których można powołać za Yamala i Pedriego, którzy graliby u nas w kadrze wszystko. A my za Lewego mamy Świdra i Piątka z Kataru.
1
Nie można wiecznie wygrywać baraży. Obawiam się, że w końcu przyjdzie kryska na matyska i tym razem nie uda się pojechać :/
0
@Kgorecki2500 Hell no
13
@Stinger_ To najlepsze akurat
0
10 minut zasłużone akurat.
3
Lewy dzisiaj partidazo mimo zwalonej setki.
5
Lewy z podaniem jak Yamal
0
To jest maltańskie piekło. Wracają demony z Mołdawii, wraca koszmar z Finlandii. Tylko Brzęczek może uratować tą reprezentację w barażach.
4
Nie no, kompromitacja z europejskim słabeuszem bez Borka nie ma tego smaczku. Gdzie jest słynne "Niestety"?
0
Niestety. Jesteśmy w maltańskim piekle, proszę państwa.
0
@ViscaelBarca2007 Ale ja tu nie krytykuję Roberta, tylko algorytm sofascore, który nad wyraz premiuje kreację.
1
Powinien być karny wcześniej rzecz jasna.
0
@Danny Gaucho Klasyczne odbicie od sęka, ale asysta to asysta.
1
Ten sędzia to jakiś pajac...
0
Zieliński tu się w Messiego bawi
2
To chyba jest asysta pana Roberta. O, taka asysta z dupy i od razu ocena w sofascore o 1 w górę.
4
Dzisiaj wygrają biało-czerwoni, zaufajcie mi.
0
Tam nie powinien być faul i czerwona?
0
@MirusAmisz Źródło: minuty Ferrana i Lewego
0
Dlatego Flick wolał Ferrana.
1
Lewy 3 straty w minutę.
0
Kiedyś Robercik by to kiwał i wrzucał.
0
Nigdy nie zrozumiem puszczania takich spalonych...
0
Lewy stracił posiadanie, wiadomo, kto tu winny.
0
Ależ Robertowi główki siadają w tym sezonie.