kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
4
Modrić to akurat jest jakiś wybryk natury. 40 lat, wszystko gra w klubie i pewnie wszystko zagra na kadrze, w dodatku wciąż na najwyższym poziomie. Chciałoby się, żeby Lewy podążył jego śladem...
1
@Criss18Barca W sumie to nikogo bym nie sprzedał. Olmo może, ale tylko jeśli przyjdzie Messi XD. W przeciwnym wypadku jest nam potrzebny, Fermin ma bardzo nierówną formę i często łapie kontuzje.
0
@CurryTheGoat30 Chciałbym podzielać ten optymizm :)
0
Baraż z Włochami nam nie grozi, prawda?
1
@blakkudium Ładne zachowanie Ronaldo, pochwalił pracę sędziego. To jest ten pozytywny przekaz, kciuki w górę, uśmiechnięta Portugalia.
1
Ach, dał się złapać na sztuczkę z 10 Ukraińcami, tylko czekającymi by zagrać za pół ceny. Klasyk.
3
@blakkudium A więc stało się. Messi wraca na Camp Nou, tak jak marzył. I to jest właśnie piękne.
7
@Comentateiro A to inna sprawa. Skoro @Luciano99 tak mówił, to przepraszam.
3
@Comentateiro Nie no, wincyj.
10
Erling Haaland o krok od pobicia rekordu Lewandowskiego!
W 7 meczach eliminacji do MŚ strzelił 14 goli.
Rekord to 16 goli Lewego w eliminacjach z 2018 (uczciwie trzeba dodać, że Lewy zrobił to w 10 meczach).
Przed Haalandem ostatni rywal - Włochy. Jak łatwo wydedukować, musiałby strzelić hat-tricka.
5
Chore. Transfer Kamińskiego do Koeln został wyceniony przez kickera na 10. To więcej niż transfer Luisa Diaza do Bayernu, który dostał tylko 9. Trochę na wyrost, ale ładnie to wygląda. Oby trzymał formę.
1
@AlexDark00 Wiadomo. Takie Deportivo la Coruna, Gijon, Levante, Las Palmas, Eibar to były same topowe drużyny. Na najwyższym poziomie to się grąło w La Lidze conajwyżej z Realem, Barcą albo Atleti. W Bundeslidze też miałeś mocne BVB. PL się nie interesuję, to się nie wypowiem, ale Luis też tylko liznął angielskiej piłki.
2
@RoberDzik Gość ma ogromny potencjał strzelecki. Czekam tylko, aż zacznie walić jakieś chore wyniki bramkowe, typu 40+ w PL, albo rekord LM (teraz trochę łatwiej, bo więcej spotkań).
2
Żeby Norwegia tak grała na mundialu...
1
Yamal miał ładniejsze gole.
1
@AlexDark00 W Anglii i Hiszpanii masz 4 kolejki więcej, co równoważy nieco niższy poziom. Nawiasem mówiąc, Suarez też grał w "hegemonie". Co za różnica, czy liga ma jednego, czy dwóch dominatorów? Nawiasem mówiąc, to też ciekawe, co mówisz, bo zawodnicy Bundesligi w całej jej historii tylko 5 razy zdobyli Złotego Buta. W przypadku La Ligi było to już 15 razy, a PL - 7 razy.
0
@LeoMessiiBarcaPepa No co ty? Gdzie tam Wielki Szlem do mistrzostwa Hiszpanii?
1
@AlexDark00 XDD. Czyli podsumujmy. Tyle samo Złotych Piłek, tyle samo Pichichi (2 sezony Lewego w Hiszpanii mniej), tyle samo Lig Mistrzów, tyle samo MŚ, tyle samo Złotych Butów.
0
Iga Świątek za Wimbledon, czy Lewandowski za najlepszy dotychczasowy sezon w Barcy i tryplet krajowy? Dla mnie sprawa jasna.
6
@AlexDark00 A ile ZP, pichichi, Lig Mistrzów i Mistrzostw Świata wygrał Luis Suarez?
0
@MesQueUnClub_87 Wiesz, można przesunąć akcję o 10 lat do przodu i dalej opowiadać losy Johna Blackthorne'a i Toranagi, a można przesunąć akcję o 10 lat do przodu i opowiadać zupełnie inną opowieść. Do tego, opowieść będzie nowym rozdziałem. Rozdziałem czego? Rozdziałem historii Japonii? Czy może następnym, dopisanym rozdziałem do historii z pierwszego sezonu?
16
@AlexDark00 szykuj się na potężny ból, bo już niedługo Robert skończy w TOP 5 strzelców Barcelony w historii po rozegraniu tylko 4 sezonów.
0
@MesQueUnClub_87 dla mnie tam nie zostało nic do opowiedzenia, chyba, że to będzie osobna historia z innego okresu.
1
@Arden A to nie jest tak, że on już przed studiami swoje zarabiał jako piłkarz? Może sam sobie kupił to auto za oszczędności?
7
Pojawił się na 3 miesiące i zniknął :/ Nawet w tym ostatnim, bardzo dobrym sezonie, to nie był ten sam Lewy z pierwszych miesięcy w Barcelonie. Ależ on by latał w Flickswagenie...
0
@Murazor Wiadomo, że to nie wszystko, ale są bardzo ważne. Byliśmy w takim momencie, że potrzebowaliśmy liczb i Rashford je dał. Osobiście nie wierzyłem w ten transfer i wciąż uważam, że Rapha szybko go posadzi na ławę, ale nie mogę mu odmówić tego, co dla nas zrobił do tej pory.
(Przykład z Ferminem i Pedrim raczej chybiony, to dwie inne pozycje, gdzie wiadomo, że ofensywny pomocnik zawsze będzie robił te liczby lepsze)
9
Nie ma co się śpieszyć. Szkoda tylko, że Frenkie wypadł z meczu z Athletikiem...
0
Ambicja mu nie pozwoli tam grać. Jak już emerytura, to przynajmniej w renomowanej lidze dla emerytów, np. MLS albo Saudi.
0
@torondirn To Lewy będzie jeszcze musiał zostać z parę lat, bo prędko Alvareza nie ściągniemy.
0
@Tridente2015 Pod tytułem znajduje się cały artykuł, w którym jest przytoczona jego wypowiedź na temat Garcii.
Konkretnie: "I gdybyśmy się tak mieli zastanowić, który piłkarz Barcelony tak naprawdę zaliczył skok względem poprzedniego sezonu, to ja widzę jednego kandydata i to jest Eric García, dla mnie najsolidniejszy, najrówniej grający, najbardziej regularny i chyba najlepszy piłkarz Barcelony w tym sezonie. Może dla kogoś to brzmi dziwnie, ale dla mnie Eric García to jest absolutna topka w tych rozgrywkach."
Nie potrzebuję więcej, by się do tego odnieść.