kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kubix05 Żegnaj Ajwen.
1
@Kessie Poproszę o oznaczanie mnie pod tymi pięknymi widokami:-)
1
@Encore @takisobiektos ... i mając pełny, zdrowy skład mogą namieszać:-)
0
@ptrx Nie, Ty kolego jesteś typowym przykładem Polaka, któremu słoń zdewastował ucho:-(
1
@mrboom Obejrzane - sztosiwo!!!
0
@BartqRKO Celtowie to taka drużyna, jak trójki wchodzą, to mogą każdego zdeklasować, jeśli nie wchodzą, to ciężko o play-offy, nie nic pomiędzy, żadnego planu B:-(
Ostatnia seria porażek też daje do myślenia, prawda?
1
@fart Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Bardzo ciekawe będą play-offy, tak na wschodzie jak i na zachodzie. Na ten moment bardzo ciężko wskazać faworytów, bo każdy może wygrać z każdym:-)
0
@AmigoBlancos Zdzisław Marchwicki
19
U mnie jeszcze 23 XII - u Was już Wigilia Bożego Narodzenia.
Wszystkiego dobrego, zdrowia w tym pięknym dniu narodzin Chrystusa i pomyślności w Nowym Roku 2023 Życzy Wojtek z Małżonką:-)
0
@Encore Dopóki nie zmienią trenera ( przegrywa) i 3/4 składu, to nie wejdą nawet do PO. Przykro mi to pisać, bo to mój zespół:-(((
5
Woda za zimna, nie wejdę!!!
https://zapodaj.net/6addf316a5c6f.jpg.html
0
@ronni37 Młody człowiek ma wiele możliwości żeby zdobyć zieloną kartę, myśl:-)
0
@Zazinho ... ale to podanie do przeciwnika rozpoczynając grę było EPICKIE :-)))
2
Nie śledzę Spurs... ale to chyba rekord J. Sochana w NBA:
1
@Kessie W Nevadzie są podobne, jadę tam w kwietniu:-)
Valley of Fire State Park - wpisz w YT, fajne:-)
0
@osa91 @arasz1819 @Witekk10 Ja przez tyle lat w Stanach już "trochę" przetrzepałem tych gatunków, nawet tych sików za kilkanaście dolców za flaszkę...a Patrony owszem, zacne trunki:-)
Ta czeka już prawie rok na swoją kolejkę do łyknięcia:
https://zapodaj.net/3cbfc1db30650.jpg.html
3
@arasz1819 Przed przyjazdem ładnie pożegnaj się z rodzinką i znajomymi, wiesz jak jest - też możesz się zakochać:-)
Sam chyba wiesz o tym, że Ameryka - to kraj możliwości i jak ktoś ma "głowę na szyi" a nie w chmurach, to odnajdzie się tutaj doskonale, powodzenia:-)
0
@Emhyr Masz tutaj kawał dobrej muzy, nie te wynalazki, których teraz słucha młodzież:
8
@arasz1819 Przyjechałem do znajomych w Chicago (2005) na półroczny urlop, przeczytałem anons w gazecie o pracy na Florydzie ... i gdy tam się już znalazłem, zakochałem się w pogodzie i ogólnie w USA:-) Mieszkałem w Sarasocie, Robert Gadocha również:-)
Z tą piłką to było tak, że nadzieje były wielkie, miał być transfer do wielkiej Wisełki lat 70-tych, paskudna kontuzja (rekonwalescencja po rzeźniku z Piekar Śląskich, jeszcze wóda się przyplątała z ogólnej niemocy) i po marzeniach:-(
0
@Witekk10 To zależy, czasem piję "rytualnie", Silver też tutaj jest... ale wolę w kolorze... a najlepiej z robalem... ale takiej muszę szukać u znajomych, którzy bywają w Meksyku:-)
0
@Emhyr Za stary jestem na taką "nowoczesną" muzykę":-)
0
@arasz1819 Masz tu lokalizację - wbijaj, na pewno na tej jednej się nie skończy:-)))
https://zapodaj.net/308cd6b642a0e.jpg.html
13
Była tutaj niedawno dyskusja o tequili, ta czeka na późny wieczór 24XII:
https://zapodaj.net/44a64f380ed25.jpg.html
trochę ponad 6 dyszek $:-)
1
@arsenallondyn0 Naciągnąłem sporo tych seriali z tej stronki:-)
1
@FCB24 Śpieszę z pomocą:
https://vizjer.pl/wyszukiwanie?phrase=Gomorra
2
@Comentateiro do grudnia 2030 i płacz na LR, że nie chce przedłużyć:-)
3
Właśnie "ściągnął" mi się mecz Polska - Argentyna 1974 z niezapomnianym Jankiem Ciszewskim na mikrofonie, oj będzie oglądane:-)
1
@Encore Łap to:
wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
0
@michal26 Znajdą się tacy... weź fanatyków pisowskich:-)
2
@Yiamuiaijahaima Naoglądał się Pepe i Ramosa, dziwisz się? :-)))