1

@arsenallondyn0 Od 2-3 odcinka już się nie oderwiesz, warto:-)

3

@Kumaty @Don Lucas @escarabajo @Donnie_Darko @Kamiloza91

Serdeczne dzięki chłopcy:-)

3

Dexter - warto, czy nie - opinie poproszę:-)

8

Jak szkoda tego remisu w derbach:-(

1

@Limaker Jeden poważny błąd - 2-gie żółtko dla dzbana Nacho za zablokowanie wyrzutu z autu - przecież to z automatu powinien pokazać!

6

Tylko tak sobie to pozwolę wkleić:
https://prnt.sc/ViUWE7JjvzHS
:-)

1

@Explode ...i słowo stało się ciałem:-)))

1

Nie czekam na gole w Madrycie... taki wynik mnie zadowala, jeszcze żeby "piękniś" zawalił ze 2-3 "setki" też:-)

21

@xtomay Super, że jarasz się autkami... ale o chałupę też zadbaj:-)))

1

@magister97r Oglądałem film fabularny (świetny) o tym bohaterskim małżeństwie, niestety nie pamiętam tytułu:-(

2

Przecież taki Deulofeu usadziłby na stałe brazylijczyka na ławie, ech...

0

@Krzysztof1987 Nie, myśl dalej:-)

0

Usłyszałem dzisiaj fajne powiedzenie - Ameryka to wolny kraj i każdy ma prawo być idiotą - wypowiedziane przez... zgadnijcie kogo?

1

@hayek @tomek8756 Trump, to przede wszystkim populista, do tego z lekka jebnięty:-( Czekam aż IRS dobierze mu się do dupy i z bogacza zrobi się boom, będzie stał z kartonem na skrzyżowaniu:-)

4

Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz... idąc tym tokiem rozumowania - wolę Abde, jak tego brazylijskiego pajaca.

1

@barcelonaLM Topka... bo mu ten utas z gwizdkiem pozwalał na bardzo ostrą grą, nawet faul!

3

Obojętne dla mnie kto wygra, byle po dogrywce i z wieloma czerwonymi kartonami, krew też dozwolona:-)
Jeszcze pytanie, czy "Piękniś z Brazylii" będzie dzisiaj zezłomowany po raz kolejny?

1

@kubix05 Znam to z autopsji:-)

0

@michal26 Oj Michał, Michał - w czasie II WŚ zaciągali pożyczki od swojego narodu bo nikt im nie chciał już pożyczać:-(

5

@Adamski69 Ja zacząłem od MJ i przy nim pozostanę, nikt nie dorósł i nie dorośnie mu do pięt!!!

1

@kamyk_23 Le Bron w tej chwili 8/12 za trzy, wow

1

@kamyk_23 77 : 54 do przerwy po koncercie rzutów za 3 ze strony Clippers i pojedynczymi odpowiedziami LeBrona:-)

1

Przyjemnie się ogląda derby L.A. jak Clippersi leją Jeziorowców:-)

2

Zakontraktowanie przez Bulls tej miernoty Zacha LaVine cofnęło ten zespół o kilka lat (może -naście) w tył:-( To trzeba rozpirzyć wszystko i zacząć budowę nowego zespołu.

2

@BartqRKO Tęsknię za dawną formułą East-West:-)

3

@wasacz Daj znać jak będziecie kończyć, odwiozę ją do domu:-)

0

@michal26 Obróbka, co do mieszkania wejdź sobie na Park Mesa Villas, zobaczysz ile i za ile:-)

0

@michal26 Mój nick nic Ci nie mówi? Z mieszkaniem prawda, ja płacę za 1+1 ponad 2300$ :-(

0

@michal26 Eeee tam... pierdolenie o szopenie, ja nie odczuwam, choć nie pracuję już w swoim zawodzie (bardzo dobrze płatnym) na stałe, jeżdżę czasem z doskoku na kilka godzin:-) Z nudów pomagam żonie w jej pracy.

2

@Rl9k1nG Cóż... myślisz, że nie stać mnie na bilet powrotny do Polski?
A tak na poważnie, to jest inny świat, ludzie inaczej myślący (nawet politycy nie wpadli na zamykanie lasów i jazdy w maseczkach w samochodach) i przyjaźnie nastawieni do otaczającego ich świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?