kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arsenallondyn0 Od 2-3 odcinka już się nie oderwiesz, warto:-)
3
@Kumaty @Don Lucas @escarabajo @Donnie_Darko @Kamiloza91
Serdeczne dzięki chłopcy:-)
3
Dexter - warto, czy nie - opinie poproszę:-)
8
Jak szkoda tego remisu w derbach:-(
1
@Limaker Jeden poważny błąd - 2-gie żółtko dla dzbana Nacho za zablokowanie wyrzutu z autu - przecież to z automatu powinien pokazać!
6
Tylko tak sobie to pozwolę wkleić:
https://prnt.sc/ViUWE7JjvzHS
:-)
1
@Explode ...i słowo stało się ciałem:-)))
1
Nie czekam na gole w Madrycie... taki wynik mnie zadowala, jeszcze żeby "piękniś" zawalił ze 2-3 "setki" też:-)
21
@xtomay Super, że jarasz się autkami... ale o chałupę też zadbaj:-)))
1
@magister97r Oglądałem film fabularny (świetny) o tym bohaterskim małżeństwie, niestety nie pamiętam tytułu:-(
2
Przecież taki Deulofeu usadziłby na stałe brazylijczyka na ławie, ech...
0
@Krzysztof1987 Nie, myśl dalej:-)
0
Usłyszałem dzisiaj fajne powiedzenie - Ameryka to wolny kraj i każdy ma prawo być idiotą - wypowiedziane przez... zgadnijcie kogo?
1
@hayek @tomek8756 Trump, to przede wszystkim populista, do tego z lekka jebnięty:-( Czekam aż IRS dobierze mu się do dupy i z bogacza zrobi się boom, będzie stał z kartonem na skrzyżowaniu:-)
4
Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz... idąc tym tokiem rozumowania - wolę Abde, jak tego brazylijskiego pajaca.
1
@barcelonaLM Topka... bo mu ten utas z gwizdkiem pozwalał na bardzo ostrą grą, nawet faul!
3
Obojętne dla mnie kto wygra, byle po dogrywce i z wieloma czerwonymi kartonami, krew też dozwolona:-)
Jeszcze pytanie, czy "Piękniś z Brazylii" będzie dzisiaj zezłomowany po raz kolejny?
1
@kubix05 Znam to z autopsji:-)
0
@michal26 Oj Michał, Michał - w czasie II WŚ zaciągali pożyczki od swojego narodu bo nikt im nie chciał już pożyczać:-(
5
@Adamski69 Ja zacząłem od MJ i przy nim pozostanę, nikt nie dorósł i nie dorośnie mu do pięt!!!
1
@kamyk_23 Le Bron w tej chwili 8/12 za trzy, wow
1
@kamyk_23 77 : 54 do przerwy po koncercie rzutów za 3 ze strony Clippers i pojedynczymi odpowiedziami LeBrona:-)
1
Przyjemnie się ogląda derby L.A. jak Clippersi leją Jeziorowców:-)
2
Zakontraktowanie przez Bulls tej miernoty Zacha LaVine cofnęło ten zespół o kilka lat (może -naście) w tył:-( To trzeba rozpirzyć wszystko i zacząć budowę nowego zespołu.
2
@BartqRKO Tęsknię za dawną formułą East-West:-)
3
@wasacz Daj znać jak będziecie kończyć, odwiozę ją do domu:-)
0
@michal26 Obróbka, co do mieszkania wejdź sobie na Park Mesa Villas, zobaczysz ile i za ile:-)
0
@michal26 Mój nick nic Ci nie mówi? Z mieszkaniem prawda, ja płacę za 1+1 ponad 2300$ :-(
0
@michal26 Eeee tam... pierdolenie o szopenie, ja nie odczuwam, choć nie pracuję już w swoim zawodzie (bardzo dobrze płatnym) na stałe, jeżdżę czasem z doskoku na kilka godzin:-) Z nudów pomagam żonie w jej pracy.
2
@Rl9k1nG Cóż... myślisz, że nie stać mnie na bilet powrotny do Polski?
A tak na poważnie, to jest inny świat, ludzie inaczej myślący (nawet politycy nie wpadli na zamykanie lasów i jazdy w maseczkach w samochodach) i przyjaźnie nastawieni do otaczającego ich świata.