kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rl9k1nG Ja żyję, już coś koło 17 "roków" :-)
1
@kejdzi Roberto od kilku sezonów gra na alibi, czasem szarpnie po skrzydle... ale bez przemęczania. Na słabych napastników ujdzie, ja wolałbym dawać szansę młodym chłopakom... można było bardziej postawić na Wague, może jak w przypadku Balde wystrzelił by z formą?
7
@Hubsao "Polowanie na Czerwony Październik 2.0"
1
@kejdzi Dziwisz się? Zawsze byłem pewny gdzie poda, najczęściej przyjęcie lewą nogą i jeb z prawej do stopera:-(((
2
@takisobiektos Niech będzie:-)
Ja tam pozostanę przy pięknej "łysej pale" Jordana:-)
2
@takisobiektos Abstrahując od nie@farta Celtów do Magików, to co ci czarni mają z tymi fryzurami:-)))
13
Komentarz usunięty
0
@kkbarca Weryfikowałeś to, czy tylko tak wklejasz, bo ktoś Ci powiedział?
1
@czółkovsky Niektórzy tutaj się śmiali ze mnie, że Clippersi w pełnym składzie mogą powalczyć:-)
14
Dembele powinien kończyć z 3-ma asystami... ale nasi paralitycy postanowili go tego pozbawić:-(
1
Za moich czasów za taki TUMIWISIZM, to trener urządzał po meczu wytrzymałościówkę. Nie chciało się na boisku, to teraz pobiegajcie!!!
1
Pablo Torres - mamy jakiegoś nowego chłopaka? :-)
1
@Zazinho Ogólnie Clippersi nieźle przędą, prawie cały sezon bez swoich największych gwiazd i chyba PO będzie. Weź wyjmij takich tuzów z innych drużyn (może oprócz GSW) i ...plaża.
Na nowy stadion będę miał 40 minut jazdy I-405 :-)))
4
Cieszy powolny powrót do formy Kawhii, dzisiaj decydujący z "Ostrogami" - 36 oczek.
Zdrowia tylko dla moich Clippersów i może być ciekawie w play-offach:-)
@czółkovsky @Zazinho @fart @Encore
W przerwie meczu pokazywali budowę nowej hali Clippers - robi wrażenie!
0
@czółkovsky Co masz do Poole'a?
4
@magister97r Świetnie się czyta Grzesiuka i co najlepsze, problemy tam opisane nie "śmierdzą" starością, łyknąłem to w kilka dni lata temu:-)
1
@Kessie Nie czaję w Kalifornii takich pagórków, może to być Alaska, Kolorado albo Utah.
0
Trójka sędziowska na medal dla zielonych dupków:-(
5
Do "Niebiańskiej Orkiestry" odszedł David Crosby (m.in. Crosby, Still & Nash)
@Colon i inni wielbiciele prawdziwego rocka.
3
@Comentateiro Co się chłopie z Ciebie zrobiło? Z normalnego faceta, którego nominowałem w zeszłym roku - do flei, która odpoczęła kilka dni po meczu z Realem i już zaczyna swoje harce na temat Xaviego.
Chyba założę Ci ignora i nie będę musiał czytać Twoich wysrywów :-(
3
@Kessie Byłem:
https://zapodaj.net/294d6f170285a.jpg.html
Pięknie i czujesz się jak w westernie:-)
0
@michal26 Przecież jest normalnym facetem, to skończ już z tymi mrzonkami o Konfie, śmietnik historii, podobnie jak pisdzielcy, prawie ta sama półka.
Jeśli teraz to do Ciebie nie dotrze, to wspomnisz kiedyś kamyka i powiesz - mądrze prawił.
0
@Destroyer_of_Worlds Oprzytomnij... albo wskaż, kto sfinansuje te "pozytywne" zmiany PiS-u?
0
@AlexDark00 Czytałeś mój wpis? Ja czasem śledzę wpisy tego człowieka i wyrobiłem sobie o nim pogląd, stąd moja riposta.
2
@John_Doe Czytając Twoje wpisy... to myślę, że Twoi rodzice również:-)
10
Prawda jest taka, że Vini robi im robotę z przodu... a jak dzisiaj Araujo schował go do kieszeni, to nie ma komu napędzać akcji. Vini też czuję, że wyłapie jakieś czerwo, poziom frustracji na maxie:-)))
0
@Colon Jeszcze nie wiem, reklamy:-(
Palmer i Robson
3
Amerykanie się postarali, mecz na ABC - nie będę musiał słuchać tych ćwoków z 11 :-)
0
@IronSanHybrid Banda totalnych zjebów i co dziwne, wszyscy uwielbiają pisiorków:-)))
2
@Colon Niestety, młodzież dzisiaj słucha jakichś pejów i innych szpejów, którzy mają tyle wspólnego z muzyką, co ja z kosmitami. Nastało niestety totalne bezguście muzyczne, które nie wiem czym zaowocuje, może roboty niedługo będą śpiewać w spodniach opuszczonych do kroku, tfu... :-(((