0

@czółkovsky Piszę już od kilku tygodni, że Celtowie nie wejdą do finału Wschodu:-)

2

@Pawci023x @BartqRKO @Encore
Ja stawiam, że za 2-3 lata to Ja Morant będzie najjaśniejszą gwiazdą NBA, chłopak ma niesamowite pokrętło:-)

0

@Kamiloza91 Dzięki za opinię, właśnie mi się ściągnął na dysk, "jadziemy" :-)

2

@Pawci023x Bardzo blisko... ale jeszcze coś brakuje.

0

Serial - Tulsa King - ktoś, coś? :-)

1

@JimMorrisonFCB @Don-Corleone (sądząc po jego wpisach) chyba młodszy, może po fajki dla mnie biegać:-)

2

@Rust_Cohle Wiem, że to żarcik, ale @Janiama dobrze napisał. Bufon z Chrisa straszny... ale co nastrzelał, to jego.

2

@tomek8756 Czego się spodziewasz? Ćwierćinteligenci wybrani przez ciemny motłoch rządzą, dewastując przy okazji gospodarkę. To boli... i sądząc po wpisach co niektórych na LR, to nie ma się ku lepszemu:-(

2

@czółkovsky Bullsom potrzebne jest trzęsienie ziemi, bo od kilku sezonów żadnego postępu nie widać:-(

0

@Criss18Barca Wejdź tutaj:
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=nba
poklikasz i sam się domyślisz:-)

1

@Zazinho Williams III naruszył kosz i dwóch debili nie potrafiło tego naprawić przez prawie pół godziny. Ja bym to zrobił w 5 minut sam, bez pomocnika:-)

1

Przewidywałem koniec Celtów @fart . Dobra obrona i bostończycy nie mają dział, rzuty z nieprzygotowanych pozycji, trójki nie siedzą i o finał Wschodu będzie bardzo ciężko.
Dzisiaj pięknie "Bryłki" ich wyjaśniają:-)))


1

@kamyk_23 @fart @Comentateiro W tym tygodniu też zapowiadają sporo deszczu, pustynia się budzi, nawet sobie nie wyobrażacie jak pięknie wygląda po takich deszczach:-) Wrzucę foty:-)

1

@Emhyr @Mario96w Jestem ciekaw ile trwał wczorajszy mecz, nawet z tymi minutami doliczonymi przez Chaosa?

3

U mnie wczoraj cały dzień deszcz, przestało koło 2-giej w nocy... i co ci biedni amerykanie zrobią z tymi tonami petard, których wczoraj nie odpalili:-)))

0

@Emhyr Mecz 2 x 30 minut i czas zatrzymywany. Jak się uczyć, to od najlepszych lig.

7

Na stojaka... to wiadomo co:-(
Jeśli Xavi tego nie zmieni, to nie będzie ostatnie rozczarowanie w tym sezonie. Na takich ogórów trzeba wychodzić na pełnym wkurwie i w pierwszych 15-20 minutach zamykać mecz!

1

@Janiama Męczarnie i 1 : 2 :-(((

0

@czółkovsky @Encore @Zazinho Łabędzi śpiew Celtów, przewiduję, że nawet do finału Wschodu nie dojdą, co innego Clippersi, którzy dopiero łapią formę.

1

@Encore Moi na prowadzeniu, szkoda tak długiej przerwy u KL, widać że jeszcze nie ta forma... ale do playoffów może zdąży:-)

0

Clippersi grają w Bostonie. Końcówka III kwarty i gra oscyluje w granicach remisu.
Edit: sędziowie chyba postawili na Celtów, o zgrozo z takim sędziowaniem:-(

0

@doc Rafa obrońcą był klasowym... ale to, co grają rezerwy woła o pomstę do nieba:-(

2

@Kgorecki2500 Gdybym mógł, to zdecydowanie Chiny.

1

@kubix05 Zdecydowanie brydż i to nawet z sukcesami:-)
Niedawno wygrałem w parze z innym Polakiem duży turniej w Anaheim.

2

@kamilop Podobnie jak w rugby:-)

2

Popatrzyłem trochę na ceny nowych aut ... i trochę mi głowa spuchła. Moje autko ma już 108k mil i chciałem ten sam model, czyli 400H a tu dup - koło 50 koła:-(((

3

@czółkovsky GIGANT, co tu więcej pisać, szkoda, że jest sam u tych kowboi:-(

1

@Kessie Nie zapomniałeś, dzięki:-)

2

@sebo939 Od kilkunastu lat używam tylko Bose

2

@kubix05 Żegnaj Ajwen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?