kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Serce by chciało 2:1 dla nas... ale rozum nie śpi i będzie 5-ka w dupkę:-(
5
Sport.PL już wie. Oto wklejka tekstu od nich:
"Rywal Polaków wyłoni się po czwartym spotkaniu. O 20:00 Anglia zagra z Senegalem. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE."
1
Chciałbym żeby Chisora wyprowadził jakiś czysty cios żeby ta kupa mięcha padła na dechy!!@!
0
Ciężko Argentynie będzie wygrać te mistrzostwa. Nie mają bocznych obrońców na poziomie... a ten Molina, gość jest słabszy od naszego Roberto po kontuzji:-(((
0
@Janiama 6:0 łatwo Argentyna:-)
0
@Janiama Moje "krajany" pukną Holandię 2:1:-)
2
Szkoda Urugwaju... ale nasza "skała" doleczy się w Barcelonie:-)
0
@Encore @fart Moim zdaniem Celtowie idą za mocno i zesrają się metr przed kiblem, nie dochodząc nawet do finału konferencji:-)
0
@Colon Od każdej z tych drużyn dostajemy potężny wp.... z posiadaniem w granicach 20%... ale tutaj wylew ekspertów cieszących się z awansu.
I nadal będziemy grali taką padakę za tego 711:-(((
2
@bartas97 Ja pamiętam mistrzostwa w RFN '74 i wtedy grali tylko zawodnicy z polskiej ligi, Twoje porównanie jest do bani:-(
1
@Pawel13sz Tak, byłby pierwszym.
3
@Jano1708 W '74 mieliśmy pakę porównywalną z Francuzami dzisiejszymi. Piękny Gadocha na skrzydle, na drugim Lato i w środku Szarmach, który wsadzał głowę tam, gdzie inny nie wsadziłby nogi:-) O pomocy z Deyną nie ma co pisać, wirtuoz.
Na obronie tytan Gorgoń z młodziutkim Żmudą i Tomaszewski w bramce.
Nikomu nie odskakiwała piłka i graliśmy pięknie do przodu:-)
1
@Janiama Zasadziłbym mu kopa w dupę i tyle by go widzieli. Skąd wiesz, czy zatrudniając prawdziwego trenera nie wysłalibyśmy Argentyny do domu, ciesząc oko naszą grą???
2
@norbi77 Do porzygu z taką "grą", ja pamiętam WM'74 jak tłamsiliśmy Argentyńczyków, ból i żal:-(
Dodam jeszcze, że tutaj nadal sporo minimalistów i się ..wa z tego cieszą:-(
0
@MAGNETO Nawet paracetamol nie pomoże na takie gówno płynące z ekranu telewizorka, może joint by pomógł, przynajmniej człowiek by się pośmiał z "pięknych" akcji Polaków:-)
6
Do tych, którzy tutaj spuszczają się z awansu przy okazji chwaląc piłkarzy i Czesia 711 - jest mi po prostu wstyd, że kibicuję takim niedojdom i przegrywom. Przecież cały świat widzi, że my nie potrafimy grać w piłkę i z takim pokazem antyfutbolu nikt nie będzie nam kibicował, już dzisiaj słychać było gwizdy, żeby przez cały mecz nie sklecić jednej składnej akcji, ból i żal:-(((
0
Awans jest, teraz pora zacząć grać w PIŁKĘ!!!
0
Polacy jak Cadiz (albo gorsi), wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Nawet dwóch celnych podań, nie licząc gry między stoperami a Szczęsnym.
Szczęsny - dzień konia!!!
2
Moi Clippersi urządzili jatkę Portland w IV kwarcie i wyszarpali zwycięstwo:-)))
0
@kuz David Gilmour - ten to ma "solówy". Nikt w ilości i w jakości nawet się nie zbliżył do Jego Wysokości:-)))
16
Najbardziej jutro by pasowały dwa remisy w naszej grupie i Messi z Lewym po hat-tricku:-)
0
@Janiama Żeby tylko Pulisić wrócił do gry, to nie obawiam się o wynik:-)
1
@Nano22 Też ją zauważyłem podczas transmisji, REWELACYJNA panienka:-)
8
Piłkarze pokazali politykom, że można rywalizować i się szanować.
1
@Colon Mają rozmach s........:-)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 *Obaj* lub obydwaj.
0
@natanvip Niemcy.
1
@Szreko Piłem wiele gatunków, ten mi bardzo podchodzi:-)
2
Czego nie rozumiecie? Czapką niewidką załadował "piękny":-)))
0
@Bartula Za co masz dostać bana, przecież to nie afroamerykanie:-)))