kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Awtameok_Klana na linii:-(
0
Jeśli macie chwilkę, to obejrzyjcie (ja z początku przesuwałem po kilka minut, ale końcówkę obejrzałem w całości), coś pięknego... byłem tam we wrześniu, Page, Arizona.
1
Dziwić się kacapowi, skoro nawet my Polacy widzieliśmy jego zwycięstwo?
1
Ale jaja:-((( nie narzekajmy na sędziów:-)))
1
Niestety, przewidziałem wynik i dla Janka czas na emeryturę:-(
1
@Zazinho ... ależ to są qwa jaja:-(((
1
@Zazinho ...a w tej walce kto? jestem za Amerykaninem, żeby rozwalił tego angielskiego pajaca:-)
1
Przeczuwam srogie bęcki dla Janka, niestety:-(
2
Ochłonęliście po meczach, to posłuchajcie co prof. Brzeziński mówił 10 lat temu:
5
@norbi77 Skurwysyny pisowskie!!!!!!!!!!!!!!!!
0
"Człapomeni" odkupił tego babola, po którym Anglicy mogli wyjść na prowadzenie. Fajny mecz i oby nasz KAPITAN dołożył jeszcze gola i asystę:-)
2
@Przemek2323 Nie oglądam tego ścieku. To prawda, czy jaja sobie robisz?
3
Chciałbym żeby gwiazdą dzisiejszego meczu został NASZ KAPITAN, do boju Trójkolorowi!!!
1
@MESSIah16 Brzmienie czy brzemię?:-)
1
@Janiama 3 : 1 dla trójkolorowych:-)
1
@Anonymus0608 Francuzi się cofną a Dembele z Prezesem zrobią resztą:-)
5
Troszkę słabszy mecz Fernandesa i po Portugalii, Maroko... cóż, to szczyt tego, co mogli osiągnąć i w półfinale zostaną szybko wyjaśnieni, czy to przez Francuzów, czy Anglików.
1
@Janiama Całym sercem za Marokańczykami - 2 : 1 dla nich:-)
1
No Limit - ktoś oglądał, warto czy nie. Reżyserem jest L.Besson, chyba się skuszę:-)
3
12 XI zacząłem oglądać Czarną Listę, dzisiaj skończyłem 9 sezon i czekam z niecierpliwością na dziesiąty!
2
@fart Już to pisałem do kogoś, napiszę i do Ciebie - nie podniecaj się, ta forma być może przyszła za wcześnie. W zeszłym roku po słabym początku forma rosła i był finał, w tym sezonie może być na odwrót:-(
0
@kynio302 Dlaczego mnie to nie dziwi? Maciarko też jest i co mu zrobisz, jak obrońcę ma w komandosie z kotem:-)
0
@czółkovsky Każdemu zawodnikowi można zrobić takie ujęcia, padło na Ja:-)
6
Ja bym jeszcze Helwetów nie skreślał, bramka na 2:1 i wiele może się zmienić:-)
0
@cold_play @messiiiiik Dzięki:-)
2
Ktoś tutaj kiedyś podawał stronkę, z której można pobierać mecze Barcelony, ktoś, coś...?
0
@macio_944 Lubię Twoje wpisy... ale teraz, to doyebałeś do pieca:-(((
1
@Janiama Senegal to bierze 2:3
2
Na tle dobrych Francuzów, to Zieliński dzisiaj świetny występ!
7
Jestem dumny z gry Polaków, mimo niekorzystnego wyniku. Ciekaw jestem teraz nastawienia na drugą połowę, kiedy trzeba gonić wynik.