2

@Colon Niestety, młodzież dzisiaj słucha jakichś pejów i innych szpejów, którzy mają tyle wspólnego z muzyką, co ja z kosmitami. Nastało niestety totalne bezguście muzyczne, które nie wiem czym zaowocuje, może roboty niedługo będą śpiewać w spodniach opuszczonych do kroku, tfu... :-(((

1

@norbi77 Początki takie 6/10... ale później już sztosiwo:-)

0

@RomanHoffer Jara mnie każdy kocur... ale facjata już nie:-)))

5

@patrickjacob Radzę schować TV do jakiejś klatki... bo znasz hiszpańskich sędziów:-)))

1

@Janiama Góralski temperament, nasi górale stracili niestety JAJA, dutki, panie, dutki, no i to, że zajęli się polityką, popierając tych kretynów pisdzielskich:-)

1

@RomanHoffer Co Ty w niej widzisz? { "czarny kocur" i nic więcej:-(

1

@pax Zastanawia mnie ostatnio postawa Sergio. Z zawodnika, który posyłał "ciasteczka" w grze do przodu zrobił się strasznym ślamazarą odgrywającym na kilka metrów do FdJ lub Pedriego:-(
Przecież tego nie można złożyć na karb wieku, bo techniki się nie traci... a może chce dograć "bezpiecznie" sezon bez jakiegoś ryzykowania, żeby nie zaliczyć jakiejś wtopy? Sam nie wiem:-(

6

Mam zbliżone oceny, różnimy się tylko wyraźnie w ocenie FdJ i Busiego.
Frankie ciągnął grę do przodu a Busi zagrywał tylko w poprzek i na kilka metrów (jak go zawsze broniłem, tak wytrącił mi argumenty z ręki).

1

Clippersi niezły początek z Denver, zobaczymy jak będzie dalej:-)

0

@osa91 Wydaje mi się, że chyba nie dzisiaj, po prostu GSW zaczęło grać już na poważnie.
Teraz w IV kwarcie Kerr już wpuścił skład garbage time i oni też odjeżdżają chłopcom Grega:-)

1

Wojownicy prowadzą z Ostrogami 14-ma pkt - 74:60 do przerwy.

0

@arasz1819 Wystarczy porównać go z Lewym w tym samym wieku. Potrzeba cierpliwości i jeszcze będziemy gloryfikować chłopaka jak będzie walił bramę za bramą:-)

0

Było wczoraj... ale tak mi się spodobało, że pozwoliłem sobie ponowić zaproszenia na:
piękny głos:


serial też sztos:-)

7

Niepokoi forma Lewego. Z pozytywów, niezłe wejście Fatiego, powrót do wysokiej formy Pedriego, oby...
Do tych, którzy chcą pozbyć się Dembele, przetrzyjcie oczy, bo po jego zejściu nasz atak wyglądał, jak gdybym z moimi kolegami (po 60-tce) wszedł na Orlika:-(

1

@escarabajo Racja, łyknąłem serial od strzału:-)
Teraz trochę poszukałem i już ściągnąłem soundtrack z serialu:-)))

5

Piękny głos:


serial też sztos:-)

1

@Walker Niedawno pisałem, że Błękitna Orkiestra się powiększa o gigantów mojego dzieciństwa i ogólnie świata muzycznego, RIP

0

@Colon Coolage - sztos... a Krzysia Palczewskiego znam osobiście:-)
Wojtek Szadkowski zresztą często zaprasza Krzyśka do swoich projektów.

0

Valencia to bierze, Benzyna nie strzeli:-)

3

Jestem przekonany, że gdyby w sytuacji Benza był któryś z zawodników Barcy... to karnego by nie było:-(

1

@GuerillaAthletic Jak ma być dobrze w Polsce, skoro Ty 2 godziny temu to zamieściłeś i jak do tej pory ZERO zainteresowania... a niby tutaj tylu WOLNOŚCIOWCÓW, kurłła!!!

0

@tomek8756 Najwyższa pora żeby ten folklor odszedł na śmietnik historii:-)

0

@Colon Wszystkie "siki" są odkręcane, porządne piwa tradycyjnie:-)
Ostatnio kupuję niepasteryzowane, choć qwa trochę drogie, muszę wysupłać prawie 3$ za butelkę:-(

1

@FCBparasiempre Spotkałem Roberta kilka razy jak mieszkałem w Sarasocie:-)

0

@Colon Mój ulubiony kierowca, po jego śmierci przestałem oglądać F1:-(

1

Al-Nassr ma problemy z zarejestrowaniem pięknego i ruszają po Busiego???

1

@Chaoss Głębiej to przemyśl... nie muszą nic importować, mają wszystko. Dobrze tym zarządzić i są hegemonem. Komuna nauczyła ich chlać tylko.

0

@RosjaninBut Pomyśl teraz, gdzie byłaby Rosja, gdyby po I WŚ zmienił się tam etos pracy i byli mądrze rządzeni - Super Mocarstwo, gdzie amerykanie nawet do pięt by im nie dorastali, ech...

1

@Roobo Dzisiaj o wiele lepszy od FdJ, nawet nie dyskutuj!

5

Oby dzisiaj Barca popsuła urodziny Koke:-)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?