gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Bez bramkarza i takim składem to się musi udać
3
W lidze spoko. W Lidze Mistrzów? Wolałbym nie:)
1
4 w kolejności do gry stoperek idealnie pasuje do ,,szóstki" :)
Chociaż podejrzewam, że po sezonie Weźmie ją De Jong A Todibo przejmie numer Vermy
0
Aaa. W takim wypadku się zgadzam :)
0
Nie. Ile było sytuacji że zawodnik zarył w ziemię i był pewny że to inny zawodnik podłożył mu nogę?
Poza tym był kontakt z zawodnikiem bez wątpienia
0
Jeśli Piątek dalej będzie lądował jak do tej pory to on będzie, ze względu na pozycję. Środkowy obrońca A napastnik
0
Urugwaj też raczej się nie boi :P
1
Panie ty zawsze chcesz wtedy kiedy ja ;D
0
Pamiętam, jak gościu na grupie Zawód Typer wrzucił po meczu w którym Piątek strzelił 4 gole, że zostanie królem strzelców. Został zjedzony i również ja byłem pewny, że nic z tego nie będzie ale na szczęście Piątek mi trochę zamknął jape:D
Ciekawe tylko czy to jednorazowy sezon czy początek większej kariery? Zobaczymy, ale oby mu się wiodło
4
Piąty dzień tygodnia
Krzysiek świeci jak pochodnia
2
Potwierdzam, to twój tekst ogółem
2
Mimo, iż uwielbiam Szpaka tak tutaj narazie wygrywa Bezczel
0
Tak
1
Mój ojciec gra teraz w zespole z byłym wokalistką Alastora :)
0
Behemoth
0
Wielki props za Alastora
U mnie z A to zdecydowanie Amon Amarth
0
Może też nie dostanę:P
Ale szczerze to po prostu nie chce mi się siedzieć w kolejkach parę godzin:)
0
Siema, pytanie odnosnie komisji wojskowej. Ile czasu przed komisją muszę dostać wezwanie? :)
Czy mogę dostać załóżmy wezwanie, że za 3 dni mam komisję?:)
1
Haha oby tak dalej i z fartem mordo :D
Pozdro!
11
Myślę, że nie. Wyjdziemy once de gala z Aleñą w środku i wcale się nie dziwię
A no i naturalnie Cillessen w bramce
2
Lepiej powiedz kto Cię namówił żebyś zagrał u tego bukmachera ;D Moja krew ;D
0
Denis i Arthur
1
To jak? Ronaldo poprowadził Juve do zwycięstwa? ;P
0
Już nawet z lekarzami na prezentacji :p
2
Średnio się interesuje ale od zawsze Lakers ze względu na Bryanta:)
1
Na Rambli jest Wuefista ;D
1
Nie często się z Tobą zgadzam, ale zdanie szanuje, tak tutaj zgadzam się zdecydowanie.
Osobiście Semedo mnie jeszcze nie przekonał do gry w pierwszym składzie. Roberto też szału nie robi, ale jakby miał wybierać to właśnie Sergi grałby u mnie w podstawie. Argumentów nie podaje bo Twoje opisy wystarczą :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
https://zapodaj.net/0abb6d769102c.jpg.html
#10yearschallenge
0
Komentarz usunięty przez użytkownika