0

No własnie to jest kluczowe xd

0

Hiszpański "AS" informuje, że Krzysztof Piątek już tej zimy zostanie zawodnikiem Realu Madryt! Kwota w granicy 60 milionów euro. Piszą, że transfer jest przesądzony i brakuje już tylko przelewu.

0

Morata?
Batshuayi?
To lepiej na pół roku Davida Ville wypożyczyć nich ich kupować.

2

Czekam na krytyke Denisa w tym meczu :)

2

PSG jest otwarte na otrzymanie jakiejś kwoty za Francuza xd
No dobroduszni, nie ma co

0

Ogórki nie strzelają robi się dwuznaczne ;D

2

Ponoć ma być to 12 stycznia:)

0

AJ Lee to chyba najładniejsza diva ;D
Moim zdaniem oczywiście;D

0

KamQiX*

1

Villa:D

0

18 :)

1

Gomez, Cilesen

4

Widziałeś go kiedyś w akcji?
Pewnie z Paulinho pisałeś to samo?
Ludzie, oceniajcie chociaż po sezonie u nas. Ten zawodnik to pewnie w życiu nawet Barcelony nie odwiedził jako miasta A tu już pojazd po nim

4

Zeby sie tylko nie obsrał przed cięższym meczem jak się wzoruje Thiago Silvą:)

5

Już widzę jak PSG nam daje Rabiota, żeby u nich pół roku Munir posiedział na ławce jako 6 opcja w ataku

2

Chyba na De Ligta nie ma co liczyć.
Pique, Umtiti i Lenglet pewniaki
Dochodzi Todibo więc pewnie z Murillo zrezygnują. A szkoda, ale żeby nowy nabytek się sprawdził jak już przyjdzie

0

Od Rakiticia to przecież Szymański jest lepszy. Pamiętaj
A tak poważnie, jeśli chodzi o Kante to się zgadzam Z wyborem:)
Paradoksalnie ,,najlepszy piłkarz świata" jest najsłabszym ogniwem tej formacji

0

Ter Stegena nawet w nominowanych nie było:)

0

Oficjalna drużyna TOTY.
Co sądzicie?
https://zapodaj.net/77af3651f3f7c.jpg.html

1

-5 w Madrycie, chyba że mówimy o tym słabszym klubie:D

2

Od razu po odpaleniu meczu robisz zmianę i go wpuszzasz

1

Tylko, że jak szanujemy piłkę to jest krytyka, że przestajemy atakować. La Rambli się nie da dogodzić:)

0

Nowy rok stary poziom sędziowania

15

Też mialem takie lęki w wieku 13 lat

0

Przecież ja nikogo nie wyśmiewany, A Denis to jeden z moich ulubionych zawodników jestem jednym z nielicznych którzy go bronią więc nie wiem czemu do mnie ten komentarz xd

9

Skriniar swoim stylem nie pasuje do Barcy zupełnie. Typowy siłacz że średnim wyprowadzeniem piłki. Takie moje zdanie
A Todibo ponoć stylem gry przypomina Varane'a
Ale stoper jest potrzebny zakładając, że nie wykupimy Murillo.
Jeśli nie De Ligt to marzę o Gimenezie ale ciężko, żeby Atleti oddalo dwóch stoperów

1

Dziś 25 urodziny obchodzi Denis Suarez:)

3

Metin to było coś
Lata 2009-11
Teraz też gram ale to już nie to samo :/

1

Tylko Todibo to na ta chwilę kot w worku, Koulibaly to światowa marka:)

0

Ponoć Barca oferuje 120 mln za Kouliably`ego
Nie patrząc na cenę, widzielibyscie go u nas? :)

Ps. Co byście powiedzieli, na Gimeneza u nas? Jest to moje ciche marzenie jeśli chodzi o defensywę ale ciężko by o niego było:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?