gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No własnie to jest kluczowe xd
0
Hiszpański "AS" informuje, że Krzysztof Piątek już tej zimy zostanie zawodnikiem Realu Madryt! Kwota w granicy 60 milionów euro. Piszą, że transfer jest przesądzony i brakuje już tylko przelewu.
0
Morata?
Batshuayi?
To lepiej na pół roku Davida Ville wypożyczyć nich ich kupować.
2
Czekam na krytyke Denisa w tym meczu :)
2
PSG jest otwarte na otrzymanie jakiejś kwoty za Francuza xd
No dobroduszni, nie ma co
0
Ogórki nie strzelają robi się dwuznaczne ;D
2
Ponoć ma być to 12 stycznia:)
0
AJ Lee to chyba najładniejsza diva ;D
Moim zdaniem oczywiście;D
0
KamQiX*
1
Villa:D
0
18 :)
1
Gomez, Cilesen
4
Widziałeś go kiedyś w akcji?
Pewnie z Paulinho pisałeś to samo?
Ludzie, oceniajcie chociaż po sezonie u nas. Ten zawodnik to pewnie w życiu nawet Barcelony nie odwiedził jako miasta A tu już pojazd po nim
4
Zeby sie tylko nie obsrał przed cięższym meczem jak się wzoruje Thiago Silvą:)
5
Już widzę jak PSG nam daje Rabiota, żeby u nich pół roku Munir posiedział na ławce jako 6 opcja w ataku
2
Chyba na De Ligta nie ma co liczyć.
Pique, Umtiti i Lenglet pewniaki
Dochodzi Todibo więc pewnie z Murillo zrezygnują. A szkoda, ale żeby nowy nabytek się sprawdził jak już przyjdzie
0
Od Rakiticia to przecież Szymański jest lepszy. Pamiętaj
A tak poważnie, jeśli chodzi o Kante to się zgadzam Z wyborem:)
Paradoksalnie ,,najlepszy piłkarz świata" jest najsłabszym ogniwem tej formacji
0
Ter Stegena nawet w nominowanych nie było:)
0
Oficjalna drużyna TOTY.
Co sądzicie?
https://zapodaj.net/77af3651f3f7c.jpg.html
1
-5 w Madrycie, chyba że mówimy o tym słabszym klubie:D
2
Od razu po odpaleniu meczu robisz zmianę i go wpuszzasz
1
Tylko, że jak szanujemy piłkę to jest krytyka, że przestajemy atakować. La Rambli się nie da dogodzić:)
0
Nowy rok stary poziom sędziowania
15
Też mialem takie lęki w wieku 13 lat
0
Przecież ja nikogo nie wyśmiewany, A Denis to jeden z moich ulubionych zawodników jestem jednym z nielicznych którzy go bronią więc nie wiem czemu do mnie ten komentarz xd
9
Skriniar swoim stylem nie pasuje do Barcy zupełnie. Typowy siłacz że średnim wyprowadzeniem piłki. Takie moje zdanie
A Todibo ponoć stylem gry przypomina Varane'a
Ale stoper jest potrzebny zakładając, że nie wykupimy Murillo.
Jeśli nie De Ligt to marzę o Gimenezie ale ciężko, żeby Atleti oddalo dwóch stoperów
1
Dziś 25 urodziny obchodzi Denis Suarez:)
3
Metin to było coś
Lata 2009-11
Teraz też gram ale to już nie to samo :/
1
Tylko Todibo to na ta chwilę kot w worku, Koulibaly to światowa marka:)
0
Ponoć Barca oferuje 120 mln za Kouliably`ego
Nie patrząc na cenę, widzielibyscie go u nas? :)
Ps. Co byście powiedzieli, na Gimeneza u nas? Jest to moje ciche marzenie jeśli chodzi o defensywę ale ciężko by o niego było:)