gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet bardzo możliwe, za ile wjeżdżasz?
1
Po ile pomidory u Ciebie? W Lidlu przecena była
1
Alba, Semedo, Rakitić stał się najważniejszym pomocnikiem.
Poza tym, patrząc tokiem myślenia że zauważalna poprawa umiejętności to ta definicja obejmuje też Ter Stegena, Umtitiego, Arthura czy nawet Vidala.
PS. Nie, nie bronię Valverde
0
Nie ma czegos takiego jak porownanie pomocnik-pomocnik
0
Atmosfera jak na pogrzebie organisty
0
A jeśli człowiek pochodzi od małpy to Ewa zdradziła Adama z małpą?
27
Zygzak Mqueen ma ubezpieczenie na życie czy na samochód?
1
Sędzia is ślepy again
0
A ja jednak wolę wygrac po słabym meczu niż myśleć, że karny byłby bez znaczenia jakby Stegen wpuścił dwie bramki wcześniej
0
6 to jedyny wolny numer jaki był i dlatego go przejął. Na nowy sezon to się na pewno pozmienia. Taka filozofia
0
Ale na tej stronie uwielbiamy popadać w skrajność. Napisałem ustawienie którym kilka razy na meczu graliśmy A ty mi tu o zmianie barw. Rozumiem, że tiki taka jest możliwa tylko i wyłącznie przy 4-3-3? Które I tak w meczu się zmienia
2
Ciekawe co znaczy dokładnie podejście do środowiska Neya:) Oby nie było się o co martwić:)
0
O jakich
wyglupach mówisz?
1
https://pbs.twimg.com/media/DwBFIFUX4AA_I5k.jpg
0
Co sądzicie o wokaliście (napiszę bez odmiany bo nie wiem jak poprawnie napisać) Ed Sheeran?
Wielki hype na niego widzę. Jeden kawałek niedługo pewnie dobije 2 mld wyświetleń.
Mi osobiście jego twórczość siada średnio, ale utwór Perfect siadl mi baaaardzo mimo, że słucham zupełnie innej muzyki:) Czekam na opinie:)
1
Osobiście nie polecam NPC.
0
To niestety nie potrafię pomóc:/
2
Rakitic jest naprawdę naszym chyba najpewniejszym na ta chwilę punktem w środku pola i nie dziwię się, że Valdek jest w nim ,,zakochany"
Chodzi tylko o to, że on praktycznie nie ma odpoczynku, nawet z drużynami pokroju Huesci.
W zeszłym sezonie chyba rozegrał jak dobrze kojarzę 71 spotkań, A to dużo za dużo :D
1
Też bardzo fajna opcja, wreszcie Cou by mógł pokazać skillsy w środku pola, a przeciętny narazie Busi by posiedział. Bardzo fajny skład:D
0
Mi tak jak Dannemu, tylko dwukropek i znak zapytania wyskakuje
2
Pewnie ma dużo bardziej rozwinięte i mądrzejsze ale tak zastanawiam się jakby to wyglądało :D
1
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/10/a-tymczasem-juz-za-2-tygodnie-kontrola_2016-10-19_08-22-41.jpg
Pewnie tą metodą był badany;D
3
Pisze tu bo liczę na komentarze a na artykule mniejszy odbiór:)
Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Busi Ivan
Malcom Messi Dembele
Suarez
Mamy 6 zawodników od działań defensywnych z ewentualnym Rakiticiem jako zawodnikiem do przodu, podczas ataku jest 5 atakujących, podczas obrony 6 broniących. Formacja 4231 z dwoma defensywnymi pomocnikami.A ostatnio Dembele jak i Malcom starają się pracować w defensywie więc o balans nie ma się co martwić. Gdu ktorys z bocznych obroncow idzie do ataku, to ktorys z defensywnych cofa sie na stopera a Pique badz Lenglet schodzi do boku w celu asekuracji.
Nie wydaje mi się, żeby nie było tu balansu :) Ale czekam na kulturalne wymiany zdań:)
2
Nie nie działa w Fifie, mamy 6 zawodników od działań defensywnych z ewentualnym Rakiticiem jako zawodnikiem do przodu, podczas ataku jest 5 atakujących, podczas obrony 6 broniących. Formacja 4231 z dwoma defensywnymi pomocnikami.A ostatnio Dembele jak i Malcom starają się pracować w defensywie więc o balans nie ma się co martwić. Gdu ktorys z bocznych obroncow idzie do ataku, to ktorys z defensywnych cofa sie na stopera a Pique badz Lenglet schodzi do boku w celu asekuracji. zamiast mówić oklepany komentarz o Fifie to przeanalizuj. Pozdrawiam
0
Można na wakacje pomyśleć nad czymś takim, wybrać miejsce, zliczyć chętnych, najważniejsze wybrać wódkę i nic nie stoi na przeszkodzie:)
0
Śmiejesz się ale tak naprawdę trochę chęci i taki spotkanie serio by się dało zorganizować. Sam chętnie bym wpadł na takie coś
2
Do Ciebie byku to ja nawet z Kutna przyjadę
10
Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Ivan Busi
Malcom Messi Dembele
Suarez
Tak bym to widział :)
3
Jeszcze mistrz zmieniania Avatarow Danny Gaucho ;P
4
Wątpię żeby wyjść ta druga opcją ponieważ Malcom ani Messi średnio wyglądają na lewej stronie