0

Niedługo bezpośredni mecz, jeśli wygramy to nasza przewaga może skoczyć do 8 punktów a może zmienić lidera. A Real wcale tak prostego terminarz nie ma, weź pod uwagę, że Mecz z nami w PK, Ajax też swoje zrobią w najbliższym czasie.

0

Konrad Konradowski? :o

0

Jest spore prawdopodobieństwo :)

0

Serca z kamienia to chyba tam gdzie się pomagało Rosie Van Attre przed tymi dwoma:)
To chyba przy Oxenfurcie jak dobrze kojarzę:)

0

Nie wiem czemu odpowiedziałem tobie ale miało być do Corleona

1

No mając 2 punkty przewagi w najgorszym wypadku po następnej kolejce to faktycznie już nie ma co marzyć o mistrzostwie

0

Albo w nowej grze wybierasz dodatek który zaczynasz. Wtedy dostajesz eq odpowiednie z poziomem trudności.
Jeśli chcesz z główną fabułą to w misjach głównych powinieneś mieć zaznaczone na których tablicach ogłoszeń masz wywieszone zlecenie, po którym zaczynasz dodatek :)

0

Iskra Stolec niby fajny klub, ale ludzie jakby mieli kija w d*** ;P haha

0

Zacznę od tego, że moim zdaniem ,,gwiazdki" Youtube pokroju jakiegoś Rafonixa czy Kruszwila nie powinny nawet nazywać się,,gwiazdami". Czy bycie youtuberem można nazwać zawodem? Być może teraz i tak ale jeszcze parę lat temu to było nie do pomyślenia. Widziałem na Facebooku kiedyś jakąś ankietę wśród osób w wieku na oko 15-18 lat kim chcieliby zostać w przyszłości. Jaka odpowiedź? Ponad 75% odpowiedzi, że YouTuberami. Ręce mi opadły wtedy. W obecnych czasach przeważa bylejakość, obojętność i robienie wszystkiego po najłatwiejszej linii oporu. Skoro dla niektórych wzorem jest jakiś Rezigiusz, Rafonix, to myślę że poziom społeczeństwa mówi sam za siebie, a dokładniej poziom właśnie nastolatków. Oczywiście nie krytykuje każdego bo np. AdBustera sam chętnie pooglądam:)
Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi i właśnie narazilem się na krytykę, ale wiadomo, każdy posiada własne zdanie:)
Dodałbym jeszcze, że niektórzy marzą o zostaniu E-sportowcem. (Zacznijmy od tego jak to w ogóle można nazywać sportem no ale dobra). Taka osoba to odpukac straci dwa palce w wypadku i nie wie co ze sobą zrobić w życiu. W zła stronę to zmierza.

0

Żeby jeszcze Ci kumple byli ;P

0

Wiesz, wykupilem konto Premium to płacę i wymagam ;P

0

Zgadzam się, jedynie moim zdaniem Miranda nie zrobi u nas kariery. Osobiście mi jakoś ten zawodnik nie pasuje do nas, dużo bardziej od początku wolałem Cucurelle i mam nadzieję, że wróci do nas po sezonie, mimo tego, że gra trochę wyżej niż LO.
Wiele osób tutaj po trzech dobrych meczach w Barcie B i dobrym meczu w pierwszej drużynie już chcą awansu do pierwszego zespołu A potem są zdziwieni, że zawodnik się spali i czyją wina? No oczywiście Valverde.
Jedynie stoperzy że szkółki mogą mieć przed sobą ciężkie czasy, jak dojdzie de Ligt to już w ogóle.
Nie jestem zwolennikiem Valverde, ale jest naszym trenerem i trzeba to uszanować, tymbardziej że wyniki za nim przemawiają

7

Swoją drogą, można by było dodać opcję, żeby sprawdzić kto polubił dany komentarz na wersji mobilnej Rambli :)
Bo taka opcja jest tylko w artykułach:)

0

Oznaczanie kilku użytkowników ponoć w drugiej połowie tego roku :)

0

Ehhh jak ja nienawidzę gry wahadłami. Bardziej defensywna formacja od 4-3-3 to jest moim zdaniem

2

Ehhh właśnie dziś skończyłem ta gierkę po raz 3. Chciałbym znów zapomnieć :/

0

Też o tym pisałem jakiś czas temu to pisali, że nie nie nie. Wystarczy lepsza forma i zaraz będę się nim zachwycali:) Dla mnie świetny, młody talent. Będą z niego ludzie jeśli nie sodówa mu nie odbije :)

0

O panie uważaj bo zaraz się zlecą obrońcy i powiedzą żeś pan rasistowskie żarty promujesz;D

14

Może zapomniał jak wygląda ;D
Albo próbuje sobie przypomnieć ktora to jego żona ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Chyba nie, co rundę jest losowanie, nie.ma drabinki:)

1

Angielski ładnie ogarnięty w komentarzu widzę :D

3

Po co ty te nazwiska z Capslockiem piszesz?

0

Wague w podstawie od nowego sezonu. Szanse są zerowe

6

[AS] Hiszpańska gazeta donosi, iż Ernesto Valverde nie jest chętny do prowadzenia Barcelony w następnym sezonie. Klub coraz bardziej przygląda się sytuacji Ronalda Koemana.

24

On to jak zagra 4 spotkania w sezonie A nie pod rząd to się powinien cieszyć

0

Rozumiem, jasne :D
Z fartem :D

0

Masz odpowiedź:D

0

Na Twoim miejscu bym raczej za stowke coś pewniejszego skleił:D

4

Komar Podlasko Białostocki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?