13

Santiago Bernabeu- Imprezy okolicznościowe

0

Z El Jarka
Przecież to logiczne xd

0

Bernabeu do Barcelony

3

https://zapodaj.net/fcbc008ffa004.jpg.html
Kibice Realu przywykli ;P

4

Swoją drogą, po tym jak zawodnik Ajax upadł na Nacho i jak ten za nim wracał to już wiedziałem że będzie czerwo ;P

2

Taka prawda ;P

71

Film: Jak przegrać sezon w 6 dni
Wstęp: Real- Barcelona 0:3
Rozwinięcie: Real - Barcelona 0:1
Zakończenie : Real - Ajax 1:4
Miejsce akcji: Santiago Bernabeu
Ofiary: Lucas, Vinicius, Bale
Czarny charakter: Sergio Ramos
Producent: Florentino Perez
Reżyseria: Karim Benzema

Brawo Ajax!

0

Chyba Koniec.

1

Tam to już pozamiatane było przed drugim meczem:)

0

Ci co piszą że Ajax już przeszedł to albo trolle, albo idioci, albo ludzie w takim wieku, że jeszcze parę lat temu pływali w jajach ojca i muszą spać o 22 i dla nich wtedy mecz się kończy

5

Oby Ajax nie zaczął się bronić całą drużyną bo się to źle skończy, strzelić trzecia i po zawodach.
Nie ma się co podpalac ale sporo nadziei narobili.

0

Niech mi też ktoś podrzucić na priv jak da radę

3

Może zostać nawet Onana byle wygrali

1

Dobre

11

Monster Kill

0

Już tak :P

0

Ciotki były przecież;P

1

Też tak uważam, ale oficjalnego potiwerdzenia nie doczekamy na pewno:P

0

Widziałem ten filmik co podeslales ;P

7

Rodzina pewnie zdezorientowana jak ślepa lesbijka w sklepie rybnym

0

Racja;P
Choć tam serio to jestem pewny, że istnieje wieeeeeeeele żyć na świecie, różnorodnych. Tak naprawdę może być wszystko, od dinozaurów po roboty. Ale tego raczej nigdy się nie dowiemy

0

W tym filmiku właśnie dobrze to widać, proponuję obejrzeć:)

0

To twórcy pewnie już spoceni jak ksiądz w sklepie dziecięcym

1

Kurde kontemplować to rozległa polszczyzna widzę opanowana;P

0

A ja szczerze Ci powiem że nawet nie zauważyłem xd

0

Niektóre rzeczy naprawdę jest bardzo trudno sobie wyobrazić

2

https://i.wpimg.pl/O/407x600/i.wp.pl/a/f/jpeg/32165/All-ONS_1636821-Maryla_Rodowicz_edited-1.jpeg
Ta kobieta ma ponad 70 na karku A nigdy w życiu nie dałbyś jej więcej niż 18 lat

10

Czy są tu osoby które fascynuje wielkość wszechświata?
Jeśli nie, to proponuję obejrzeć ten krótki filmik

1

Jeszcze nie można nie dopisać Adamczyka jako Karola w ,,Och Karol 2"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?