gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden z braci Golec
1
Del Piero i Pirlo
0
O mnie tym bardziej
0
Robben nie kończy kariery po sezonie?
0
Dziękuję bardzo :)
0
Wiesz może jak to zrobić?
0
Jeśli na xboxie one pobieram Fife, to jak np. Mam pobrane 13 gb i wyłącze konsole to jutro wznowi mi się tyle % ile mam czy trzeba zacząć od nowa?
1
To poczytaj ile komentarzy jest narzekających na Valverde;P
3
Jeśli chodzi o Valverde, nie jestem i nie byłem jego zwolennikiem, ale trzeba przyznać, że wyciąga wnioski z błędów zeszłego sezonu, potrafi zareagować zmiana i odpowiednio dobrać taktykę. Zasługuje na kolejny sezon. Ktoś podziela moje zdanie? :)
0
Rak + FCBarca = Gumaz ?
0
Piękne podanie i świetne wykończenie. Jazda
0
MAMY mistrzostwo
ZABRAKNIE WAM, heh typowo
0
Tato to ja jechałem Twoim autem, przepraszam
0
Jak jedna doba będzie trwała 43 Doby to ile nadgodzin się wyrobi xd
3
Będzie obijal kinol
79
Brożek ma 15 lat i 7661 dni- młody talent
Pewnie było ale mnie zniszczyło xd
0
Oczywiście że tak ale chyba sporo ludzi nie załapało xd
0
Dzięki bardzo mistrzu!:)
16
Mówiłem, że to nie poziom Barcelony. Niech po sezonie chociaż z 20 mln za niego wyciągną
1
Jeszcze nie mamy tytułu, trochę szacunku i pokory! ROMA 3:0, nie takie rzeczy się w pilce działy, nie dopisuj trofea przed końcem sezonu
0
Według mnie też ale teraz już chyba za późno na edycję xd
0
W sensie realny czy wymarzony?
Bo wymarzony to Firmino
6
W twoim wieku to lepiej nie ruszaj kawy kurła
2
Wzajemnie
0
Wczoraj wrzucalem, ale dość mało głosów i liczę na wiecej:)
Kogo byście chcieli za najlepszych czasów z powrotem, Xavi vs Iniesta
Pozdrawiam
PS. Zapomniałem wrzucić ankiety xd
https://www.strawpoll.me/17846057
1
Ale porównanie Neymara jak był w tym samym wieku to nie jest głupotą
0
Od najgorszej:
Mroczne Widmo
Han Solo
Przebudzenie mocy
Atak klonów
Nowa Nadzieja
Łotr 1
Powrót Jedi
Ostatni Jedi
Imperium kontratakuje
Zemsta Sithów
Wiem, że kontrowesyjnie ale kwestia gustu
0
Haha oboje niesamowici, ale dla mnie jednak Xavi był troszkę wyżej niż Andres:)
1
Dwie wielkie legendy, ale jeśli można było by przywrócić jednego z nich w swojej szczytowej formie do druzyny?
https://www.strawpoll.me/17846057
Dla mnie osobiscie Xavi to najlepszy pomocnik w historii i wybór był jasny:)
0
Sane to mi się marzył już zanim przyszedł do Manchesteru City:D