gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Baśka Barbara hej
Baśka miała fajny biust...:P
0
Bez szans żeby oni się związali. Rey nie znosi Kylo
Ogólnie mega zastanawia mnie tytuł epizodu bo może świadczyć on, że jest jeszcze jakiś Skywalker. Rey? Oby nie
22
Lepiej kawę Gownem schłodzić niż na Ramble podczas meczu wchodzić
0
Kto wie :)
Liczę na jakiś wątek z Anakinem:)
0
Mi osobiście część 8 się podobała:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co sądzicie o teaserze Gwiezdnych Wojen? Mnie szczerze mówiąc nie powalił, ale tytuł daje smaczka i czekam na Grudzień:D
1
Nie koniecznie, zwykle są po wieczornym treningu
0
Żubr to narodowy browarek A nie zwierzak
2
Już się nie czepiaj niepotrzebnie. Tak się wymawia jego nazwisko i tyle. Nie jest to jakiś rażący błąd, chyba, że jesteś z tych strajkujących i z powodu braku lekcji tu się produkujesz
1
Poszło;D
0
Kane podobno koniec sezonu
3
Co mówi informatyk jak dostanie pendrive'a na urodziny?
Dzięki za pamięć
1
Ogólnie to JP na 80% bo się trochę cykam
0
Na łazarskim rejonie, nie jest kolorowo...
4
Za głowę można się złapać jak ludzie potrafią być zaslepieni na swój zespół oraz ligę. Wczoraj gadałem z kolegą (kibic Bayernu) i stwierdził że najlepsza liga na świecie to PL A zaraz po niej Bundesliga bo w Hiszpańskiej piłce grają tylko 3 zespoły a w Bundeslidze Eintracht walczy o Ligę Europy. Poza tym zdobyte tytuły w ostatnich kilku latach nie jest wyznacznikiem no i oczywiście w Hiszpanii przekupuja sędziów. Ja rozumiem, że dla kogoś liga Hiszpańska może być slabsza/mniej ciekawa od Angielskiej ale nie popadajmy w paranoję:D
2
To my go kupmy to jeszcze procent za sprzedaż dostaniemy :D
0
Owszem nie
0
No Panie 4-4--3 pierwsze słyszę;P
0
No nie koniecznie :D
Pokazywał paluszek po czym został wyeliminowany:D
0
Bez bramkarza to się musi udać:D
0
Resetują ale jeśli dostanie kartkę w rewanżu z United to musiałby pauzować w ewentualnym półfinale
0
O tak, dziękuję Ci bardzo:D
0
Będzie ciężko ale La Rambla może wszystko.
Szukam filmiku gdzie z kamery w sklepie nagrano kradzież. Jedna dziewczyna chciała wyjść wentylacją ale się urwała i wpadła na salę, w tym wszystkim były dźwięki z Metal Gear Solid. Liczę na pomoc :) POZDRAWIAM WALDEK MALINIAK
0
A na Star Wars tato nie czekasz?
1
Gdzies czytałem,,Sram na Twoją pieprzoną matkę "
Swoją drogą w tej Hiszpanii smiesznie się wyzywaja
144
Semedo 2 minuty na boisku i strzelamy 2 gole.
Gdyby Erni dał mu grać od początku to kurka wódka już 88:0 by było
0
W sumie z tą szóstka coś jest. Myślę, że każdy z TOP 6 ligi Angielskiej miało by szansę na wygraną z Bayernem, przynajmniej tym sezonie
0
Weź w linku do najbardziej utytułowanych dopisz ,,.jpg" w linku bo nie działa takto :D
2
Jak byłem mały to poważnie:P