gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie ja jestem?Danny, Chwytliwy, KamQix przeżyliście?
1
U mnie to bracia Mroczki się pojawiają przed oczami i somsiad wyszedł przed dom się pomodlić
3
Ale zielonych zbierasz, poczekaj z 20 minut to rekord pęknie xd
2
Jak sciema jak przecież napisał, że MYŚLAŁ że to troll dopóki ktoś mu nie wytlumaczyl
1
Kiedyś jeszcze wszyscy się spotkamy w jednym miejscu. Będę o was pamiętał
0
Na pewno podyskutujesz jak za 30 sekund strona pada
1
Dopóki nie kupiłem miałem tak samo jak Ty. Najlepiej wydane pieniążki w życiu
0
No to fakt, szybka dostawa zapewnia niemały luksus
0
Jeszcze tylko pstryknę palcami i zmienisz się w pył
1
Nie bądź taki hop do przodu Adrianie
6
Powiem Wam, że to Fcbarca Premium naprawdę daje dużo możliwości, nowa Rambla ładnie śmiga od wczoraj, te artykuły VIP i jak kolega wcześniej wspominał konto Premium na Pornhubie.
Poza tym streamingi i ustawione mecze o wysokich kursach. Warte każdej złotówki.
A bieda za 10 minut ma 4 godzinną przerwę od tej strony
0
https://www.google.com/amp/s/genius.com/amp/Chillwagon-stukupuku-lyrics
Odpowiedź znajdziesz tutaj xd
0
Ten co nie prosi barbera o tykanie wąsa
5
Dziś światowy dzień kosmosu i z tej okazji trzeba wypić kosmiczne ilości alkoholu bądź alkoholi. POZDRAWIAM WALDEK MALINIAK
0
Jak Kizo zawsze z wąsem tak Colon zawsze z żartem. Pozdrawiam cieplutko
1
Ależ wieje
1
Ja zaraz lecę pomodlić się żeby wymiana starej wersji na nową przebiegła pomyślnie
0
Będzie solóweczka po kolacji w domku.
Ojciec mu pewnie Internet wyłączy za karę
0
Co najmniej 200 mb/s bo będzie muliło
0
Jak selekcjoner reprezentacji Argentyny to Lionel Messi chyba:D
2
Fiesta de la nosze*
0
Windows 11 i w górę i co najmniej 32 giga ramu
2
Owszem nie
4
Też się cieszę że kupiłem. Na Premium już jest potwierdzony transfer de Ligta i wyniki z przyszłego sezonu
0
Haha oglądałem to kiedyś za czasów rywalizacji Del Rio z Reyem Mysterio, Ortona z The Mizem czy Kane z Undertakerem
Teraz mnie to już tak nie kręci, ale jak leci w tv to zawsze obejrzę i coś tam kojarzę;P
Chociaż to MiTB to później zawsze kończyło się że ten co miał walizkę to był mistrzem bo wlexial na ring jak obecny mistrz był po walce i nie mógł oddychać:P
Pamiętam jeszcze jak była grupa- Nexus:D
0
Leży sobie taki zawodnik przy piwku a tu nagle sędzia wbija do domu z zawodnikiem i mowi że teraz pasa broni A ten piwka nie zdąży dopić i się rozgazuje albo co gorsze wyleje
6
Czy barber dotknie wąsa Kizo
0
Zrobione:D
0
Dwa miejsca obok niego i tylko 50 cm? Coś kręci
1
Ten karakan, ten śmieć
Polecam, wspaniale utrwala alfabet
Swoją drogą Zbyszek ma dużo racji