0

Gdzie ja jestem?Danny, Chwytliwy, KamQix przeżyliście?

1

U mnie to bracia Mroczki się pojawiają przed oczami i somsiad wyszedł przed dom się pomodlić

3

Ale zielonych zbierasz, poczekaj z 20 minut to rekord pęknie xd

2

Jak sciema jak przecież napisał, że MYŚLAŁ że to troll dopóki ktoś mu nie wytlumaczyl

1

Kiedyś jeszcze wszyscy się spotkamy w jednym miejscu. Będę o was pamiętał

0

Na pewno podyskutujesz jak za 30 sekund strona pada

1

Dopóki nie kupiłem miałem tak samo jak Ty. Najlepiej wydane pieniążki w życiu

0

No to fakt, szybka dostawa zapewnia niemały luksus

0

Jeszcze tylko pstryknę palcami i zmienisz się w pył

1

Nie bądź taki hop do przodu Adrianie

6

Powiem Wam, że to Fcbarca Premium naprawdę daje dużo możliwości, nowa Rambla ładnie śmiga od wczoraj, te artykuły VIP i jak kolega wcześniej wspominał konto Premium na Pornhubie.
Poza tym streamingi i ustawione mecze o wysokich kursach. Warte każdej złotówki.
A bieda za 10 minut ma 4 godzinną przerwę od tej strony

0

0

Ten co nie prosi barbera o tykanie wąsa

5

Dziś światowy dzień kosmosu i z tej okazji trzeba wypić kosmiczne ilości alkoholu bądź alkoholi. POZDRAWIAM WALDEK MALINIAK

0

Jak Kizo zawsze z wąsem tak Colon zawsze z żartem. Pozdrawiam cieplutko

1

Ależ wieje

1

Ja zaraz lecę pomodlić się żeby wymiana starej wersji na nową przebiegła pomyślnie

0

Będzie solóweczka po kolacji w domku.
Ojciec mu pewnie Internet wyłączy za karę

0

Co najmniej 200 mb/s bo będzie muliło

0

Jak selekcjoner reprezentacji Argentyny to Lionel Messi chyba:D

2

Fiesta de la nosze*

0

Windows 11 i w górę i co najmniej 32 giga ramu

2

Owszem nie

4

Też się cieszę że kupiłem. Na Premium już jest potwierdzony transfer de Ligta i wyniki z przyszłego sezonu

0

Haha oglądałem to kiedyś za czasów rywalizacji Del Rio z Reyem Mysterio, Ortona z The Mizem czy Kane z Undertakerem
Teraz mnie to już tak nie kręci, ale jak leci w tv to zawsze obejrzę i coś tam kojarzę;P

Chociaż to MiTB to później zawsze kończyło się że ten co miał walizkę to był mistrzem bo wlexial na ring jak obecny mistrz był po walce i nie mógł oddychać:P
Pamiętam jeszcze jak była grupa- Nexus:D

0

Leży sobie taki zawodnik przy piwku a tu nagle sędzia wbija do domu z zawodnikiem i mowi że teraz pasa broni A ten piwka nie zdąży dopić i się rozgazuje albo co gorsze wyleje

6

Czy barber dotknie wąsa Kizo

0

Zrobione:D

0

Dwa miejsca obok niego i tylko 50 cm? Coś kręci

1

Ten karakan, ten śmieć


Polecam, wspaniale utrwala alfabet

Swoją drogą Zbyszek ma dużo racji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?