0

@Jakchcesz  Jak najszybciej udaj się do lekarza    

0

@mekston  Odległe te miejsca xd

0

@MesQueUnClub_87  Nam jak kiedyś pękła piłka to wrzucilismy do niej kamieni, polozylismy na chodniku i poprosiliśmy jakiegoś gościa żeby podał.  Jak kopnął to co chyba do tej pory boli 

0

Dziś mamy dzień Piwowara.  Nie muszę chyba mówić, że znaczy to że trzeba wypić piwko, ewentualnie siedem w intencji rozwoju tego zawodu. 

4

@masq  Z kontem Premium codziennie są zloty. 

2

@KingKahuka  Jonny Sins

11

@strazak1991  Hehehe strażak weź zgaś ten bombowy żarcik

0

@Wilczeq  Kto nie ryzykuje nie pije szampana. Podziwiam odwagi 

1

@KamQiX  Moja szkoła xd

0

@D8360  Wieczorem świeżak się trochę ponapie*dalamy 

28

@Danny Gaucho  I nie ma kopania z całej pety bo nowa piłka 

1

@krzychu1526  U mnie akurat to maliny to ulubione owoce więc się nie zgadzam :P

0

@l0Messini To ty zasadź 2 drzewa A ja wypije żubry x2 i się wyrówna 

2

@kazbychu  TO tak jak u mnie ortopeda. Zaczyna przyjmować o 8, człowiek przyjdzie o 5:15 I dwunasty w kolejce xd

6

Dziś Europejski dzień Parków Narodowych. Z tej okazji trzeba wypić trochę Żubrów. Pozdrawiam 

8

@Criss18Barca  Na treningu trzeba zapie*dalać, kto nie zapie*dala Ten nie gra

0

@Maniek9444  Już dzwonimy na policję.  Zgnijesz w pierdlu

9

@szymek029  1000+ Na użytkownika z kontem Premium na Rambli 

0

Swoją drogą, myślicie że De Jong idzie w miejsce Busiego czy wyżej?Bo moim zdaniem Busquets jest świetnym zawodnikiem gdy dominujemy i mecz jest pod kontrolą, a gdy nas przycisną to nie nadąża, gubi się i często traci piłki w niebezpiecznej strefie. To efekt odejścia Iniesty i Xaviego. Jakie jest wasze zdanie? 

1

@IronSanHybrid  Podlasie, Warmia i Mazury, kto głosuje na Karskiego ten ręka do góry

0

@Chwytliwy  Jedyny sluszny kandydat


5

@Socjopata  Od strony głównego wejścia po 5 lekcji jak coś 

1

@messi564  Sane :) Jak go chciałem w czasach gry w Schalke to krytykowali xd

2

@kuz  Ponoć czwórke z Angola dostał i może dłużej na tych komputerach siedziec 

0

@Transu96  ciekawe skąd miałeś na niego pienionszki

0

@Chwytliwy  Widzę, że żyjesz i masz się dobrze Andrzejku. Już się nie martwię 

0

@Janiama  Cały czas rządzi xd

0

Na łazarskim rejonie, nie jest kolorowo

0

@AdrianGajewski2005  Adrianie do nauki bo ostatnio ciągle tu przesiadujesz a @sidzej miała dostęp do twoich ocen i źle to wygląda 

0

@Esteban_ Który z braci Kizo ma tego kinola? 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?