gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Jak najszybciej udaj się do lekarza
0
@mekston Odległe te miejsca xd
0
@MesQueUnClub_87 Nam jak kiedyś pękła piłka to wrzucilismy do niej kamieni, polozylismy na chodniku i poprosiliśmy jakiegoś gościa żeby podał. Jak kopnął to co chyba do tej pory boli
0
Dziś mamy dzień Piwowara. Nie muszę chyba mówić, że znaczy to że trzeba wypić piwko, ewentualnie siedem w intencji rozwoju tego zawodu.
4
@masq Z kontem Premium codziennie są zloty.
2
@KingKahuka Jonny Sins
11
@strazak1991 Hehehe strażak weź zgaś ten bombowy żarcik
0
@Wilczeq Kto nie ryzykuje nie pije szampana. Podziwiam odwagi
1
@KamQiX Moja szkoła xd
0
@D8360 Wieczorem świeżak się trochę ponapie*dalamy
28
@Danny Gaucho I nie ma kopania z całej pety bo nowa piłka
1
@krzychu1526 U mnie akurat to maliny to ulubione owoce więc się nie zgadzam :P
0
@l0Messini To ty zasadź 2 drzewa A ja wypije żubry x2 i się wyrówna
2
@kazbychu TO tak jak u mnie ortopeda. Zaczyna przyjmować o 8, człowiek przyjdzie o 5:15 I dwunasty w kolejce xd
6
Dziś Europejski dzień Parków Narodowych. Z tej okazji trzeba wypić trochę Żubrów. Pozdrawiam
8
@Criss18Barca Na treningu trzeba zapie*dalać, kto nie zapie*dala Ten nie gra
0
@Maniek9444 Już dzwonimy na policję. Zgnijesz w pierdlu
9
@szymek029 1000+ Na użytkownika z kontem Premium na Rambli
0
Swoją drogą, myślicie że De Jong idzie w miejsce Busiego czy wyżej?Bo moim zdaniem Busquets jest świetnym zawodnikiem gdy dominujemy i mecz jest pod kontrolą, a gdy nas przycisną to nie nadąża, gubi się i często traci piłki w niebezpiecznej strefie. To efekt odejścia Iniesty i Xaviego. Jakie jest wasze zdanie?
1
@IronSanHybrid Podlasie, Warmia i Mazury, kto głosuje na Karskiego ten ręka do góry
0
@Chwytliwy Jedyny sluszny kandydat
5
@Socjopata Od strony głównego wejścia po 5 lekcji jak coś
1
@messi564 Sane :) Jak go chciałem w czasach gry w Schalke to krytykowali xd
2
@kuz Ponoć czwórke z Angola dostał i może dłużej na tych komputerach siedziec
0
@Transu96 ciekawe skąd miałeś na niego pienionszki
0
@Chwytliwy Widzę, że żyjesz i masz się dobrze Andrzejku. Już się nie martwię
0
@Janiama Cały czas rządzi xd
0
Na łazarskim rejonie, nie jest kolorowo
0
@AdrianGajewski2005 Adrianie do nauki bo ostatnio ciągle tu przesiadujesz a @sidzej miała dostęp do twoich ocen i źle to wygląda
0
@Esteban_ Który z braci Kizo ma tego kinola?