3

Owszem nie

0

W wyszukiwaniu grafiki wyskakuje: Ludzkie działanie: traktat o ekonomii
Książka autorstwa: Ludwig von Mises
Więc to chyba tego Ludwiga xd

0

Wiem wiem, zupełnie mi wypadło z głowy najpiękniejsza profilowko na stronie;P

0

Kurde racja, zupełnie o nim zapomniałem:P

0

Byli jacyś piłkarze, jeśli tak to jacy, którzy wygrali LM z klubem X, po czym transferek do klubu Y i od razu zwycięstwo z nim? :)
Przykład jakby Ajax wygrał LM w tym sezonie A za rok my i De Jong :)

0

Nie ma gola!!!

0

Serio zapłon po 5 sekundach złapał x

1

Powinien być gol uznany

2

To jest jutrzejszy mecz

0

Owszem nie

0

I cały misterny plan meczu bez spojlerow szlag trafił

4

Do KamQixa to grzecznie kurła

4

Jednak nawet Niemcy w 39'tak nie strzelali

5

Strzelają jak w 39'

0

Prawie by wyrównał

1

Pierwszy u siebie, rewanż na wyjeździe

1

Rozumiem, że Pele wliczal bramki na orliku i na podwórku Jak grał z ojcem przed domem?

0

Haha nie no ja się śmieje akurat, sam nie potrafię określić kogo wolę na PO :D

9

Chwytliwy to akurat dobra morda więc daj sobie spokój

0

Narazie żyje i mam się dobrze :D
Edit. Dobra jednak mi komentarz usunęli xd

0

Roberto jest tak słaby ze nawet Ajaxowi w innym kraju przeszkadza... Ehhh

0

Złota Piłka: Ronaldo

0

Ponoć pierwszy mecz na Camp Nou

0

Owszem nie

0

To dwie drużyny odpadną xd

3

5

Niezły jesteś, ja po 10 latach w branży photoshopowej nie zauważyłem:P

0

Ojcze, czasem błędy przeszłości mają konsekwencje po paru latach:D

9

https://zapodaj.net/14aeb6a96fd5e.jpg.html
Będzie dziś bardzo ciężko...

0

Chyba Inter by nam dopłacił, tak jest napisane:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?