gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Owszem nie
0
W wyszukiwaniu grafiki wyskakuje: Ludzkie działanie: traktat o ekonomii
Książka autorstwa: Ludwig von Mises
Więc to chyba tego Ludwiga xd
0
Wiem wiem, zupełnie mi wypadło z głowy najpiękniejsza profilowko na stronie;P
0
Kurde racja, zupełnie o nim zapomniałem:P
0
Byli jacyś piłkarze, jeśli tak to jacy, którzy wygrali LM z klubem X, po czym transferek do klubu Y i od razu zwycięstwo z nim? :)
Przykład jakby Ajax wygrał LM w tym sezonie A za rok my i De Jong :)
0
Nie ma gola!!!
0
Serio zapłon po 5 sekundach złapał x
1
Powinien być gol uznany
2
To jest jutrzejszy mecz
0
Owszem nie
0
I cały misterny plan meczu bez spojlerow szlag trafił
4
Do KamQixa to grzecznie kurła
4
Jednak nawet Niemcy w 39'tak nie strzelali
5
Strzelają jak w 39'
0
Prawie by wyrównał
1
Pierwszy u siebie, rewanż na wyjeździe
1
Rozumiem, że Pele wliczal bramki na orliku i na podwórku Jak grał z ojcem przed domem?
0
Haha nie no ja się śmieje akurat, sam nie potrafię określić kogo wolę na PO :D
9
Chwytliwy to akurat dobra morda więc daj sobie spokój
0
Narazie żyje i mam się dobrze :D
Edit. Dobra jednak mi komentarz usunęli xd
0
Roberto jest tak słaby ze nawet Ajaxowi w innym kraju przeszkadza... Ehhh
0
Złota Piłka: Ronaldo
0
Ponoć pierwszy mecz na Camp Nou
0
Owszem nie
0
To dwie drużyny odpadną xd
3
https://zapodaj.net/fc5d4c1f9b936.jpg.html
Mamy półfinał
5
Niezły jesteś, ja po 10 latach w branży photoshopowej nie zauważyłem:P
0
Ojcze, czasem błędy przeszłości mają konsekwencje po paru latach:D
9
https://zapodaj.net/14aeb6a96fd5e.jpg.html
Będzie dziś bardzo ciężko...
0
Chyba Inter by nam dopłacił, tak jest napisane:D