3

Słaby troll patrzac na twój Nick i komentarze

29

Po tym jakie cuda wyprawia Marc, po tym jak Messi deklasuje Wszystkich innych swoja grą, Jak Krzysiek Piątek sie rozstrzelał. Jak Griezzman ciągle Atleti wcale nie zdziwi mnie w grudniu
The 2019 Ballon D'or Cristiano Ronaldo

0

Hopsin jak zwykle świetny poziom

10

https://zapodaj.net/33b0439059965.jpg.html
Pique to chyba zawsze na palcach będzie pokazywał ile strzelili goli Realowi po meczu

0

Raczej prawda. Wygrywamy wyraźnie 3:0 więc raczej o sędziowanie się nikt nie spruje. Jakbyśmy wygrywali 2:1 To wtedy by się dyskusję pojawiły, A tak po drugiej stronie głowy w piasek i cisza

0

I Umtiti za Messiego

8

Zaimponował mu

10

⚽️Jutrzejszy rywal: Real Madryt
▶️Sytuacja w lidze: 25 meczów, 15 zwycięstw, 3 remisy, 7 porażek
Liczba punktów: 48 Miejsce w lidze: 3
▶️Rozkład meczów u siebie: 12 meczów, 8 zwycięstw, 1 remis, 3 porażki
Bramki: 19 strzelonych, 7 straconych
▶️Najlepsi strzelcy:
- K. Benzema- 11 bramek, 2 asysty
- G. Bale - 7 bramek, 2 asysty
- S. Ramos - 6 bramek, 1 asysta
▶️ Ostatnie 5 meczów z Barceloną:
1 zwycięstwo, 2 remisy, 2 porażki
Bramki: 6 strzelonych, 11 straconych

1

Yes I don't

1

Najpierw wypełniasz papier w stylu imię i nazwisko rodzeństwa, czy posiadasz prawo jazdy, imiona rodziców, nazwisko rodowe matki itp.
Później idziesz na badanie
Rozbierasz się do majtek, jesteś wazony, mierzony, sprawdzają wzrok, ciśnienie.
Później lekarz każe Ci zdjąć majtki, odwrócić się i wypiąc. Nic strasznego ale nie wiem po co te badania;p

0

Panowie umówmy się, tam nie ma co czytać

0

Znam to, mi też ukradli a wbrew pozorom taki znaczek to nie są tanie rzeczy

1

Prezesy, ktoś mi z tablicy rejestracyjnej w aucie zdał ta naklejkę między symbolem miasta a numerami. Można bez niej jeździć czy trzeba wymienić blachy?

0

Mam pojęcie większe niż Ci się wydaje, zobacz jakie są wymagania na brązowy pas 1 stopnia:) To około 110-120 treningów. To naprawdę tak wiele?
I dalej nie odpowiedziałeś, czemu uważasz, że mam zerowe szansę jak nie masz o mnie pojęcia. Jakby się okazało, że 10 lat trenuje MMA to też byś trzymał swoje zdanie?
Bez odzewu

0

Z twoim ostatnim komentarzem się w pełni zgadzam:)

0

Nie dojdziemy do zrozumienia. Nigdzie nie napisałem, że równie szybko mógłbym się nauczyć więc nie wymyślaj. Stwierdzasz, że nie mam szans bo ktoś tam ma ogromne osiągnięcie jakim jest brązowy pas karate...
Poza tym to jest dobre,, dalej uważam, że nie miałbyś szans, nie wiem jakie masz umiejętności"
Nie wiesz o mnie nic, mogę mieć 25 lat doświadczenia w ringu, A mogę być otyłym nerdem który jest odludkiem w szkole czy pracy. Nie ładnie.

0

Jak było w pierdlu?

0

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, skąd wiesz jaki ja poziom prezentuje, ile mam lat i jakie mam doświadczenie?

9

Wiadomo, to co nowe musi być gorsze niż stare, bo kiedyś to był rap, A teraz to nie ma rapu.
Poza tym, skupiam się na dwóch zdaniach A nie twórczości :v

0

Ale czy Twoim zdaniem Malczyński prezentuje jakiś poziom i jest to coś fajnego? :)

0

Ale gdzie napisałem, że to złe? Dla organizatorów to żyła złota bo ludzie będą oglądać choćby żeby się pośmiać lub z ciekawości. Chodzi mi tylko o to, że jak takiego Pałkersona można nazwać zawodnikiem MMA?

0

Nie zmienię świata, no co ty, tu kur** są celebrytkami
I złoto na szyi to metka jakości, coś jak na gównie kryształy

Ale to świetne wersy:)

1

Skąd wiesz jakie ja mam doświadczenie, że sugerujesz zerowe szansę? :)
To są ludzie jak inni, A to, że są znani nie znaczy, że lepiej się bija lub szybciej uczą:)

0

Ta druga, jakby to delikatnie powiedzieć. Bardzo znana kobieta lekkich obyczajów z wybujałym ego.
Swoją drogą, nie wiem jak można tych ludzi nazwać zawodnikami, jak sam Pałkerson przyznaje, że to jego pierwsza styczność z ,,MMA" a dostał walkę wieczoru. Zachowanie Isamu żenujące, po prostu tragedia. Ale jest wielka oglądalność, bo albo ludzie chcą się pośmiać, albo poziom społeczeństwa jest tak niski. A wczorajsza gala, która obejrzałem urywkami w necie (tak wiem, właśnie w ten sposób się nabija wyświetlania ale trudno, ciekawość wygrała) To najgorsze co widziałem. Jestem w stanie powiedzieć, że Popek byłby tam bezkonkurencyjnym mistrzem, A wiemy jaki poziom prezentuje. Sam chciałbym spróbować sił w takiej walce, poziom na pewno nie byłby niższy a fajna kasa by wleciała. Brak słów na ta galę, walka pseudocelebrytow bez jakiegokolwiek pojęcia o sporcie.
Ale to wszystko czysty marketing, ludzie oglądają a organizator zgarnia wielkie pieniądze, to wszystko jest wcześniej zaplanowane.

0

Usuń z drugiego linku końcowke

1

Yennefer zawsze :)

0

Taaa

0

Dzięki wszystkim, już widziałem sytuację i wszystko jasne :)

7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?