0

Ale jak to? Nie zszedł, poklocil się z trenerem czy jak? ;P

0

Co zrobił Kepa ze tak jedziemy po nim? :)Bo nie mam gdzie oglądać:)

0

Żuł gume, żuł żuł żuł żuł i oślepł

1

Napisałeś, że Twoim zdaniem Zidane nic nie osiągnął jako trener. Trochę się mylisz.
Do MikiMessiego nawet podjazdu nie masz, słaby troll i tyle. A to ile razy napisałes,, ;)" to trzeba zapisywać w notacji wykladniczej bo nie zmieści się w komentarzu. Daj sobie spokój bo wiadomo,,że na dniach dostaniesz bana

9

Daje 20 mln i jestem że śfagrem za godzinę
Licznik nie kręcony?

4

I to jest dobr, nie oszukujmy się, nie daje już tego co kiedyś A jego forma coraz częściej pozostawia wiele do życzenia. Nie będzie siedzenia do 35 roku życia za zasługi i pobierania sporej pensji:)
Oczywiście nic mu nie ujmuje, uwielbiam go ale trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść:)

0

Dzięki pomogło:)

0

Potrzebuje dobre strony filmami na szybko :) poza fili :)

3

Szejk tak nas nienawidzi że już w sekcji piłki nożnej wpłaca klauzulę;D

1

Jeszcze wielu rzeczy pan o mnie nie wiesz

0

O widzisz, ja zawsze stawialem i stawiam Cucurelle ponad Mirande, jakoś nie widzę tego drugiego z karierą u nas. Zobaczymy kto będzie miał rację :D

0

To jutro kochaniutki

8

Nie

7

0

It's thriller Piękniutki kawalarze

0

Piły to wszystkie na pamięć znane ;P

0

Dzięki wam wielkie :)

0

Siema byczki, poproszę o horror żeby obejrzeć z rodzicami, żeby się mocno przestraszyć, poza Obecnościami i Sinisterem. A no i taki żeby w necie obejrzeć. Pozdrawiam cieplutko

0

Napisałeś, że jeśli Atleti awansują ;D

0

Celowal w Ronaldo ale jak wpadła do bramki to tak przy okazji

1

Jeszcze bramka Oblaka i się napastnicy niepotrzebni poczują

0

I jeśli my awansujemy, nie zapominajmy o tym

2

Znowu cofną?

11

Jeszcze karny dla Juve i grzmot poczuje się jak w Realu

1

TVP 1

1

Serio aż tak skład się sypie?

Nakamura i Rusev mają odejść?
Dean Ambrose już odszedł
Kto teraz jest w takiej czołówce poza Brockiem, AJ Stylesem, Bryanem,Rollinsem no i Kingstonem?

21

Niestety nie, ale podobam ci numer konta bankowego i hasło to sobie wykupisz

1

Po pierwszych trzech słowach już wiem że jesteś Mateuszem Borkiem

0

Daniel raczej wygra:)

A Kofi to znowu stał się czołówką WWE? Bo Ostatnio trochę opóźniony jestem

0

Robię skrina byku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?