gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jak to? Nie zszedł, poklocil się z trenerem czy jak? ;P
0
Co zrobił Kepa ze tak jedziemy po nim? :)Bo nie mam gdzie oglądać:)
0
Żuł gume, żuł żuł żuł żuł i oślepł
1
Napisałeś, że Twoim zdaniem Zidane nic nie osiągnął jako trener. Trochę się mylisz.
Do MikiMessiego nawet podjazdu nie masz, słaby troll i tyle. A to ile razy napisałes,, ;)" to trzeba zapisywać w notacji wykladniczej bo nie zmieści się w komentarzu. Daj sobie spokój bo wiadomo,,że na dniach dostaniesz bana
9
Daje 20 mln i jestem że śfagrem za godzinę
Licznik nie kręcony?
4
I to jest dobr, nie oszukujmy się, nie daje już tego co kiedyś A jego forma coraz częściej pozostawia wiele do życzenia. Nie będzie siedzenia do 35 roku życia za zasługi i pobierania sporej pensji:)
Oczywiście nic mu nie ujmuje, uwielbiam go ale trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść:)
0
Dzięki pomogło:)
0
Potrzebuje dobre strony filmami na szybko :) poza fili :)
3
Szejk tak nas nienawidzi że już w sekcji piłki nożnej wpłaca klauzulę;D
1
Jeszcze wielu rzeczy pan o mnie nie wiesz
0
O widzisz, ja zawsze stawialem i stawiam Cucurelle ponad Mirande, jakoś nie widzę tego drugiego z karierą u nas. Zobaczymy kto będzie miał rację :D
0
To jutro kochaniutki
8
Nie
7
https://zapodaj.net/21151d747bd6b.jpg.html
Prawdziwe xd
0
It's thriller Piękniutki kawalarze
0
Piły to wszystkie na pamięć znane ;P
0
Dzięki wam wielkie :)
0
Siema byczki, poproszę o horror żeby obejrzeć z rodzicami, żeby się mocno przestraszyć, poza Obecnościami i Sinisterem. A no i taki żeby w necie obejrzeć. Pozdrawiam cieplutko
0
Napisałeś, że jeśli Atleti awansują ;D
0
Celowal w Ronaldo ale jak wpadła do bramki to tak przy okazji
1
Jeszcze bramka Oblaka i się napastnicy niepotrzebni poczują
0
I jeśli my awansujemy, nie zapominajmy o tym
2
Znowu cofną?
11
Jeszcze karny dla Juve i grzmot poczuje się jak w Realu
1
TVP 1
1
Serio aż tak skład się sypie?
Nakamura i Rusev mają odejść?
Dean Ambrose już odszedł
Kto teraz jest w takiej czołówce poza Brockiem, AJ Stylesem, Bryanem,Rollinsem no i Kingstonem?
21
Niestety nie, ale podobam ci numer konta bankowego i hasło to sobie wykupisz
1
Po pierwszych trzech słowach już wiem że jesteś Mateuszem Borkiem
0
Daniel raczej wygra:)
A Kofi to znowu stał się czołówką WWE? Bo Ostatnio trochę opóźniony jestem
0
Robię skrina byku