gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To mi Panie wytłumacz czemu jest Jury (czytane żyri)
A osoba która znajduje sie w skladzie to już juror A nie żuror? ;D
1
Szefie ty chyba 2x dziennie avki zmieniasz ;X
0
Zaglosowalem na... :v
0
To baja, teraz nauczysz dopiero się jeździć:D pozdro
0
I jak poszło wariacie?
5
Haha najlepsza i tak jest przyśpiewka kibiców ,,Stolec królem jest" xd
31
Iskra Stolec
2
Najlepsze Assasiny to te z Ezio :D
0
Daj zdać czy znane
0
Fedor Emalienko :D
6
5 to ocena wyjściowa. A czytelnik nie może zostawić zawodnika bez oceny więc wystawia 5. Taka filozofia
0
Nie było, więc nikt chociaż nie przeszkadzał
0
Czekam aż powiedzą że jest najlepszym napastnikiem w historii
Chyba, że Messi miałby związane nogi i zasłonięte oczy, chociaż nie, wtedy też nie
0
Ale przecież tak jest od dawna i to się nie zmieni nigdy więc nie ma co się przejmować tylko trzymać się swojego zdania
0
Właśnie nie da się powiększyć bo strona się powiększa a transmisja zostaje bez zmian. Mówię poważnie
1
To że nazwisko piszemy z wielkiej litery nie znaczy kurła, że wszystkie litery muszą być wielkie
6
Ja tak samo, to samo jest z debiutem Iniesty u nas
15
Kagawa debiut w Besiktaaie
81' wejście na boisko
82' gol
84' gol
0
Talizman
0
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg/300px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg
4
A u nas to by w finale LM by rotację chcieli żeby się Alba nie zajeżdżal
0
Dlatego nigdy nie jem w Macu czy KFC. Wolę kebaba w ktorym i tak nie ma za wiele baraniny.
A te sieciowki to nie dość że nie są moim zdaniem jakoś wybitnie smaczne to drogie i porcję nie największe.
4
Ciekawe co na to LifeIsBrutal
0
Zapowiadają się bardzo dalekie skoki. Super :)
Vancura chyba nie ucierpiał za bardzo
10
Podejrzewam, że pierwszego dziecka też nie planował xd
15
Na biednego nie trafiło xd
0
Myślicie że odwołają drugą serię?
9
Yes I don't
2
Ojciec Mateusz
0
Najlepsza mordka na tej stronie