0

To mi Panie wytłumacz czemu jest Jury (czytane żyri)
A osoba która znajduje sie w skladzie to już juror A nie żuror? ;D

1

Szefie ty chyba 2x dziennie avki zmieniasz ;X

0

Zaglosowalem na... :v

0

To baja, teraz nauczysz dopiero się jeździć:D pozdro

0

I jak poszło wariacie?

5

Haha najlepsza i tak jest przyśpiewka kibiców ,,Stolec królem jest" xd

31

Iskra Stolec

2

Najlepsze Assasiny to te z Ezio :D

0

Daj zdać czy znane

0

Fedor Emalienko :D

6

5 to ocena wyjściowa. A czytelnik nie może zostawić zawodnika bez oceny więc wystawia 5. Taka filozofia

0

Nie było, więc nikt chociaż nie przeszkadzał

0

Czekam aż powiedzą że jest najlepszym napastnikiem w historii
Chyba, że Messi miałby związane nogi i zasłonięte oczy, chociaż nie, wtedy też nie

0

Ale przecież tak jest od dawna i to się nie zmieni nigdy więc nie ma co się przejmować tylko trzymać się swojego zdania

0

Właśnie nie da się powiększyć bo strona się powiększa a transmisja zostaje bez zmian. Mówię poważnie

1

To że nazwisko piszemy z wielkiej litery nie znaczy kurła, że wszystkie litery muszą być wielkie

6

Ja tak samo, to samo jest z debiutem Iniesty u nas

15

Kagawa debiut w Besiktaaie
81' wejście na boisko
82' gol
84' gol

0

Talizman

4

A u nas to by w finale LM by rotację chcieli żeby się Alba nie zajeżdżal

0

Dlatego nigdy nie jem w Macu czy KFC. Wolę kebaba w ktorym i tak nie ma za wiele baraniny.
A te sieciowki to nie dość że nie są moim zdaniem jakoś wybitnie smaczne to drogie i porcję nie największe.

4

Ciekawe co na to LifeIsBrutal

0

Zapowiadają się bardzo dalekie skoki. Super :)
Vancura chyba nie ucierpiał za bardzo

10

Podejrzewam, że pierwszego dziecka też nie planował xd

15

Na biednego nie trafiło xd

0

Myślicie że odwołają drugą serię?

9

Yes I don't

2

Ojciec Mateusz

0

Najlepsza mordka na tej stronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?