gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A widzisz, czyli pamięć mnie nie myli ;P
Dzięki za info :D
0
Wraca do gry, że swoją koszulkę trzyma? :)
0
A byłem pewien, że jakiś komentator mówił kiedyś, że Junshiro z Ryoyu nie są żadną rodziną:D
2
No jeśli jest plakat Ronaldo z Juve to raczej aktualna :D
Ale zawsze wolałem BravoSport ;D
8
Pablo Escobar korzysta z Tindera? :O
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bez przesady, to jeszcze młody zawodnik i będzie mógł w tym roku liczyć jedynie na jakieś minuty w pucharze, takie moje zdanie.
PO to nasz słaby punkt, ale jak dla mnie Roberto nie jest jakiś tragiczny. Teraz na tej pozycji jest naprawdę mało dobrych zawodników, a do kupienie to już w ogóle
8
https://zapodaj.net/1d70c92ea1f6f.jpg.html
Sławek zaczyna zabawę:D
0
Bo to będzie usunięte i zastąpione czym innym :)
1
Gdy Nowy Rok Staremu cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia, a ja przy tej pięknej sposobności, życzę Ci dużo szczęścia i radości!
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego roku 2011 życzy Halina z rodzinką.
39
Yerry Mina wybrany piłkarzem roku w Kolumbii:)
0
Mój wymarzony napadzior do nas :)
1
Zgadzam się z tobą Estebanie
2
Van Dijk
Pogba
Jesus
1
Ja najbardziej na Star Wars czekam. Dziwne, że ich tam nie ma
0
No chyba właśnie dostaniesz 10 zł w punktach jeśli jeszcze nie dostałeś
79
Przynajmniej nowy rok zaczniesz bez problemów
0
Masz dyszke za założenie konta w punktach:)
Tylko nie zakładaj jutro bo punkty się od początku nowego roku resetują:) Wiesz o co chodzi. Jak zalozysz jutro to jutro musisz wykorzystać:)
PS. Trzeba zagrać jutro bo zapomniałem;P
0
Zgadzam się, nic dodać, nic ująć
6
A sa osoby które dalej potrafią powiedzieć że jest cienki. Od początku było widać, że w taktyce Mourinho marnowal swoje umiejętności
1
Na zalukaj było
0
Właśnie. Ronald powinno być. Literówka jakas
0
Ronaldo lepszy bo bronią go bramki przecież
0
Ivan Rakitić w 2018 roku zanotował 2676 podań w tym 2436 celnych podań. Jest to najlepszy wynik spośród wszystkich piłkarzy grających w La Liga
83
Kiedy Valverde opowiada żart na treningu:
https://zapodaj.net/4ff98234cef40.jpg.html
;D
0
Według mnie też, ale patrzę na 2018 rok :)
11
Według mnie Roberto bardziej zasługuje na trzecie niż Carva na zwyciestwo:)
19
Według weszło Alba drugim najlepszym LO 2018 roku.
3 Robertson z Liverpoolu A pierwszy zawodnik wiadomo jakiego klubu.
Wczoraj Carvajal wybrany najlepszym PO (Kimmich na 8. Miejscu)
Ciekawe kto robi te rankingi bo to nie jest normalne :)
1
Jak kupisz konto Premium to będziesz już mial
4
#Fifa
W następnej wersji gry powinni zrobić bardziej realistyczne transfery innych klubów w trybie menadżerskim.
Wchodzę z ciekawości w skład Barcelony w 2021r. (FIFA 19) A tam w składzie Barcy De Gea, Neuer, Stegen i uwaga Courtois.
Na PO ,,tylko" 9 zawodników w tym Gumny, Bellerin,Kimmich, Alves.
W Realu również Aubameyang, Aguero, Lewandowski, Morata i Salah.
Powinni to poprawić bo przez właśnie takie braki w realiźmine chec na granie spada:)
PS. Wolę PESA ale w Fife gram ze względu, że dostałem ja w prezencie. To tak na komentarze, że PES lepszy :)